בחירת כרטיס מסך... - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת כרטיס מסך...

Mitzgerev

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי האתר של היצרן אתה טועה , שם כתוב שהכרטיס צורך 175W.

דרך אגב באתר של KSP בקישור שפותח הדיון נתן זאת גירסת OC ושם כתוב 225W אבל לא בטוח שאפשר לסמוך על זה

אני נוטה להסכים עם @none77 שהספק גבולי מינוס.

אתה יכול לנסות להישאר עם הספק ואם יהיו בעיות של יציבות אז זה כנראה הספק שעושה בעיות

אני באופן איש כן הייתי מחליף ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

לפי האתר של היצרן אתה טועה , שם כתוב שהכרטיס צורך 175W.

דרך אגב באתר של KSP בקישור שפותח הדיון נתן זאת גירסת OC ושם כתוב 225W אבל לא בטוח שאפשר לסמוך על זה

אני נוטה להסכים עם @none77 שהספק גבולי מינוס.

אתה יכול לנסות להישאר עם הספק ואם יהיו בעיות של יציבות אז זה כנראה הספק שעושה בעיות

אני באופן איש כן הייתי מחליף ספק

אם אני אחליף את הספק אני לא אוכל לקנות את הכרטיס מסך לזמן מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מבין איתך, זאת בהחלט דילמה.

אתה יכול לנסות לקנות את הכרטיס ולנסות להישאר עם הספק. יש סיכוי די טוב שהוא יעבוד בסדר אבל תיקח בחשבון שיכול להיות מצב שהספק בכל זאת לא יספיק והמערכת לא תיהיה יציבה , אז לא תיהיה לך ברירה אלא להחליף גם את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה או ככה הייתי ממליץ לך ללכת על גרסה עם 8GB זיכרון

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=1&uin=34089&txt_search=RX+470&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

ההפרש לא כזה גדול יחסית.

לגבי הספק זה כבר שאלה של אם אתה מוכן לקחת את הסיכון, לפי דעתי הסיכון לא שווה את זה. עדיף לך לחסוך עוד טיפה וללכת על הגרסה הזאת ועל ספק יותר טוב.

כי העניין הוא שגם אם אתה רוצה "להמר", קח בחשבון שאם יקרה משהו לכרטיס מסך כתוצאה מהספק יעשו לך המון בעיות מבחינת אחראיות וזה לא יהיה כזה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על הכרטיס הזה?

https://www.amd.com/en-gb/products/graphics/radeon-rx-series/radeon-rx-470

רשום שם 120w.

ובכל מקרה, המקסימום שכרטיס עם 6 פין יכול לצרוך - על פי התקן, אחרי הכל מדובר בamd, זה 150w.

אתה מדבר על הניטרו 8 גיגה oc של סאפיר עם חיבור 8 פין.

המקסימום שהוא יכול לצרוך על פי התקן זה 225w - 150 מה8 ועוד 75 מה pci-e, ומפה כנראה שksp לקחו את המספר הזה.

אני לא ראיתי ביקורות, אבל זה נראה לי מוזר שהכרטיס הזה ידרוש יותר ממה שאחיו הגדול דורש.

175 שסאפיר מצהירים נראה לי גבוה מדי לפעילות רגילה של הכרטיס.

Sent from my A3000 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של your humble servant

אנחנו מדברים על הכרטיס הזה?

https://www.amd.com/en-gb/products/graphics/radeon-rx-series/radeon-rx-470

רשום שם 120w.

ובכל מקרה, המקסימום שכרטיס עם 6 פין יכול לצרוך - על פי התקן, אחרי הכל מדובר בamd, זה 150w.

אתה מדבר על הניטרו 8 גיגה oc של סאפיר עם חיבור 8 פין.

המקסימום שהוא יכול לצרוך על פי התקן זה 225w - 150 מה8 ועוד 75 מה pci-e, ומפה כנראה שksp לקחו את המספר הזה.

אני לא ראיתי ביקורות, אבל זה נראה לי מוזר שהכרטיס הזה ידרוש יותר ממה שאחיו הגדול דורש.

175 שסאפיר מצהירים נראה לי גבוה מדי לפעילות רגילה של הכרטיס.

Sent from my oneplus A3000 using Tapatalk

אני מדבר על Rx 470 4GB nitro oc

http://ksp.co.il/?uin=34096

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כרטיס עם 8 פין , תוודא שלספק שלך יש חיבור כזה פנוי , לדעתי אין לא.

לפי ביקורות שונות שאני רואה לכרטיס הספציפי הזה , המערכת שהם בדקו בעומס צרכו בין 220V ל 340V בביקורת הכי מחמירה.

ההבדל הוא גדול מאד ,איפה האמת אני לא יודע להגיד, הכי בטוח ללכת עם ההצהרה של היצרן.

דרך אגב אין שום טעם ללכת עם הכרטיס של 8 גיגה , במקרה הטוב זה נותן עוד 4-5 פרימים לשניה אם בכלל בגימייג של 1080P וזה לא שווה 200 שקלים נוספים , במיוחד לא למי שקצר בכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

זה כרטיס עם 8 פין , תוודא שלספק שלך יש חיבור כזה פנוי , לדעתי אין לא.

לפי ביקורות שונות שאני רואה לכרטיס הספציפי הזה , המערכת שהם בדקו בעומס צרכו בין 220V ל 340V בביקורת הכי מחמירה.

ההבדל הוא גדול מאד ,איפה האמת אני לא יודע להגיד, הכי בטוח ללכת עם ההצהרה של היצרן.

דרך אגב אין שום טעם ללכת עם הכרטיס של 8 גיגה , במקרה הטוב זה נותן עוד 4-5 פרימים לשניה אם בכלל בגימייג של 1080P וזה לא שווה 200 שקלים נוספים , במיוחד לא למי שקצר בכסף

אני לא מתכנן לקנות את ה8 גיגה אני מתכנן 4 גיגה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אני יודע אבל הייתה פה הצעה לקנות את ה 8 גיגה וזה היה שווה התיחסות. הכרטיס שבחרת מצויין.

ואתה יכול להסביר לי מה ההבדל בין rx 470 4 gb nitro לבין rx 470 4 gb הרגיל , בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מגדיר רגיל, אם את מתכוון לכרטיס רפרנס אז הוא מגיע עם טוב יותר ושקט יותר. וגירסת ה OC מגיע ממוהרת מהמפעל ככה שה GPU והזיכרון עובדים בתדר קצת יותר מהיר מהרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...