מחשב נייד חזק וקל לעבודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד חזק וקל לעבודה

Offset

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 6000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כמה מאות שקלים, עד 500.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? 

המחשב צריך להיות קל וקומפקטי, עם שמחזיקה הרבה זמן ושיוכל להריץ תוכנות כבדות של ניתוחים סטטיסטיים.

הוא לימי עבודה ארוכים שבהם יוכנס לתיק צד לכן הקומפקטיות, הסוללה והחוזק מאוד חשובים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

SPSS, - פרנסה, מאוד חשוב שיריץ כמו שצריך.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא מיועד לגיימינג, אין צורך בכלל להתייחס לזה.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא קריטי, שלא יהיה רועש מידי. לא כל כך פאקטור בקנייה.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. הרכבה לא רלוונטי כי זה , ומערכת הפעלה ותוכנות אני יכול להתקין לבד לכן אין צורך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא, עדיף אזור הדרום, אבל בשביל מחשב טוב אני מוכן לנסוע.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מהר, רק מחכה לדגם שיספק אותי ואלך לקנות אותו. זה די קריטי כי בינתיים עובד עם מחשב גרוע.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה) - חשוב שיהיה חיבור ו-.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא, המחשב אמור להחזיק הרבה זמן.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה אחת היא  Latitude E5470

http://www.notebookclub.co.il/products/latitude/build-latitude-e5470.htm

ל SPSS חשוב גם מעבד כמה שיותר מהיר וחזק וגם כמה שיותר , מאחר וזה לצורכי פרנסה זה צריך להיות הדגש שלך.

תקח מחשב שמבוסס על i5-6440HQ או i7-6820HQ (שים לב ל HQ), בביצועי אחת יתרון קל ל i7 , היתרון הגדול של ה i7 הוא שבנוסף ל4 הליבות הפיזיות יש לו 4 ליבות לוגיות.

קשה לי להגיד לך מה עדיף, תלוי בתקציב בסוג החישובים שאתה עושה והמורכבות שלהם . יש תכונות ב SPSS שמנצלות ליבות מרובות ויש כאלה שמנצלות רק אחת.

לגבי אתה יכול לקחת 8 או 16 גיגה - שוב מה שנכנס בתקציב וכתלות במורכבות החישובים שלך.

בדרך כלל קשה לישב את הרצון במחשב קומפקטי וקל מצד אחד ועוצמתי מצד שני, אפילו בתקציב מכובד כשלך. הנייד הזה הוא יחסית קומפקטי (14 אינץ) וקל (בערך 1.7 קילו ) ויש לו די מכובדת של 4 תאים.

דרך אגב בלינק שנתתי למעלה זה באמת יוצא יקר, עשיתי עכשיו חיפוש ב ZAP ומצאתי את

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=917741

אתה יכול להוסיף 8 גיגה (תבדוק לפני) וזה עדין נראה לי בתקציב בלי להתפשר על שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה אתה קורא את זה

לפי הלינק הזה אתה טועה

http://www-01.ibm.com/support/docview.wss?uid=swg21480498

יש פונקציות שכן ויש פונקציות שלא.

והנה עוד אחד שלא תשתעמם

http://www-01.ibm.com/support/docview.wss?uid=swg21477294

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

שיהיה. :)

אני בטוח שפותח הדיון יודע יותר טוב משנינו

מה כן ומה לא.

בכל מקרה, אני לא רואה טעם להתקדם ללא שישיב על

שאלותי.

אם ההצעה שלך נראית לו, אז בכלל אהפך למיותר,

אז מה הטעם בוויכוחים חוצבי להבות כשאין פידבק

מבעל העניין ? נמתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Offset

כמה שיותר מהר, רק מחכה לדגם שיספק אותי ואלך לקנות אותו. זה די קריטי כי בינתיים עובד עם מחשב גרוע.

אמנם הכל יחסי, אבל מהר זה לא, להבנתי לפחות.

די קשה להתקדם כשחסר מידע חיוני. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

היי

תוכל בבקשה לומר מה המפרט של המחשב העכשווי ( האיטי )

בכדי לדעת מה לחפש ?

ואם כבר, איזה מסך רצוי ומה בעיניך משקל נמוך ?

ציטוט של askme

כרגע אני עובד על ProBook 4540s כי אין לי ברירה והוא כבד ולא נוח לקחת לעבודה וגם הוא איטי בטירוף(אולי בגלל הווינדוס 10?).

המחשב הקודם שהיה לי והיה מצויין ובגלל שהוא התקלקל אני צריך חדש היה הlenovo 201x שהיה מעולה, הוא גם היה קל ונוח וגם מספיק טוב לSPSS.

המשקל רצוי שיהיה לא יותר מקילו וחצי והמסך לא קריטי שיהיה גדול מידי, מסך של 12 inch כמו הthinkpad יהיה מעולה.

ציטוט של askme

אני לא מכיר לעומק את התוכנה, אבל בדפי המידע

של IBM כתוב במפורש שהתוכנה לא תומכת בריבוי ליבות.

https://developer.ibm.com/predictiveanalytics/wp-content/uploads/sites/48/2015/04/IBM-SPSS-Statistics-Performance-Best-Practices.pdf בעמוד 13 רשום שחלק מהפעולות בSPSS כן משתמשות בmultithreading.

ולגבי הזמן - אני כרגע משתמש במחשב אחר והוא מאוד איטי ומפריע לי לעבוד כמו שצריך, לכן אני מעדיף כמה שיותר מהר לקנות מחדש חדש, אך עם זאת חשוב שהוא יתאים לצרכים שלי. לכן, אני מברר על מחשבים שונים ובשנייה שאסגר על מחשב (בשבועות הקרובים) אני ישר אלך לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Offset

כרגע אני עובד על HP ProBook 4540s כי אין לי ברירה והוא כבד ולא נוח לקחת לעבודה וגם הוא איטי בטירוף(אולי בגלל הווינדוס 10?).

המחשב הקודם שהיה לי והיה מצויין ובגלל שהוא התקלקל אני צריך חדש היה הlenovo 201x שהיה מעולה, הוא גם היה קל ונוח וגם מספיק טוב לSPSS.

המשקל רצוי שיהיה לא יותר מקילו וחצי והמסך לא קריטי שיהיה גדול מידי, מסך של 12 inch כמו הthinkpad יהיה מעולה.

בלנובו היה i5-540M ובHP יש לי i5 2450M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ הם כולם טובים. אני באופן אישי אוהב את ויש לי ניסיון לא הכי טוב עם .

לאסוס אם אני לא טועה יש סוללת 3 תאים בעוד לאחרים סוללת 4 תאים.

תבדוק מי נותן לך תקופת אחריות של 3 שנים לפחות עם שליח עד הבית.

חשוב לי לציין שהמחשבים הקטנים והקלים באים עם מסדרת U שנחותים באופן משמעותי ממעבדים במחשב הריאשון שהצעתי לך.

ראית שכתבת שהיה לך X201 שהיה לך טוב ל SPSS אז מעבד U כנראה מספיק טוב בשבילך. בנוסף ב יש לך מעבד חזק מבלנובו ואתה אומר שהוא עובד פחות טוב אז כנראה שלא המעבד הוא הבעיה שלך. כדי שהמחשב יעבוד טוב ומהר תיקח מחשב עם לפחות 8 גיגה זיכרון ו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...