ייעוץ לפני קניית מחשב חדש בכ- 10K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לפני קניית מחשב חדש בכ- 10K

ew89

Recommended Posts

כזה מפרט בשביל לשחק ב FULL HD? איזה ביזבוז .

לדעתי המפרט מוגזם בטרוף , הייתי אומר לך לקצץ בכל מיני מקומות בשביל להכניס מסך 2K אבל אני מבין שיש לך תקציב נפרד למסך.

תעשה לעצמך טובה ותקנה מסך 2K ולא FHD.

כמה הערות נוספות , ספק 750 יחזיק של 1080 בלי שום בעיה ואם לא מתוכנן אין צורך ממשי בספק של יותר מ 550W.

לא הבנתי מה הסיבה שלקחת 2 SDD של 500GB, אם כבר למה לא לקנות כונן אחד של 1T - זה יוצא אותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

כמה הערות נוספות , ספק 750 יחזיק SLI של 1080 בלי שום בעיה ואם לא מתוכנן SLI אין צורך ממשי בספק של יותר מ 550W.

נכון, יחזיק של 1080, אבל לך תדע, יכול להיות שיום אחד הוא ירצה CROSSFIRE של 490, אז שווה להשקיע את הטיפונת אקסטרה לביטחון מלא.

מסכים לגבי כל השאר.

@ew89 אין שום סיבה לעשות RAID עם בשביל גיימינג.

יבזבז לך המון אנרגיה וזמן.

אלא אם כן אתה רוצה לחקור את זה קצת ולהתנסות, ואז זה מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ew89

27 גדול מדי..יהיה לי יותר נוח עם 24

550W יספיק לכרטיס 1080? אני מעדיף שיהיה קצת מרווח נשימה, אשמח להמלצות על ספק GOLD

לקחתי שתיים של 500 כי חשבתי לעשות RAID 0

אחי אתה אפילו לא בכיוון , יש לי הרגשה שאתה לא מבין על מה אתה מדבר.

קודם כל אף אחד לא אמר מסך 27 אינץ , אמרתי מסך עם רזולוציה 2K. עם אתה לא מבין מה ההבדל בין גודל מסך לרזולציה אז אני לא מתפלא שבנית מחשב עם 1080 בשביל FHD.

1080 צורך במאמץ כ 200W בסה"כ והנה קישור לצריכת חשמל שלו מאתר שהוא בהחלט מקור אמין שאפשר לסמוך עליו

http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-1080-2-way-sli-review,4.html

אני מוכן להתערב שבחיים לא עשיית מערך של RAID , אתה בכלל מודע מהם היתרונות והחסרונות של RAID 0?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחדד את מה שנאמר מעלי, נצילות הספק מציינת את ההספק המבוזבז בספק. אך לא אומר שהספק בעל טוב, רכיבים אמינים, ויציבות לרעשים.

עדיף ספק 550W איכותי, מ850W מעאפן (זאת בהנחה ששניהם באותו מחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא עשיתי RAID, מה זה אומר ומה היתרונות והחסרונות בזה?

@lompy בוא תן לי דוגמה למסך כזה שמתאים לגיימינג ושהוא 144HZ

ואם המפרט מבוזבז תשנו אותו לפי מה שאתם חושבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAID 0 - על רגל אחת , מחלק את הקבצים ושומר כל חלק מהם בדיסק נפרד , הרעיון הוא לספק ביצועי כתיבה וקריאה טובים יותר מהצד השני אם אחד הדיסקים מתקלקל אז כל ה DATA בשני הדיסקים הולך לאיבוד.

לא מבין מה הקיבעון על 144HZ , אם אתה הולך על 1080 והנעול על 24 אינץ עדיף ללכת על 2K ולוותר על  144HZ.

מילא אדם אחד היה אומר לך שעם כרטיס כזה כדאי לך ללכת על מסך 2K אבל 3 או 4 אנשים אומרים לך אותו דבר ואתה בשלך.

אני גם לא כל כך מבין למה אתה נעול על 24 ולא מוכן לשמוע על 27 , ההבדל הוא לא כזה גדול. אני רק יכול לנחש שלא ראית מסך 27 עם רזולוציה של 2K אלא רק FHD ולכן אתה חושב שזה גדול מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לקנות כזה כרטיס ולהיות נעול על 60 או 75 HZ? זה בזבזני..

אולי אלך לאיזה חנות לראות את ההבדלים, אבל לא נראה לי שזה יתאים לי

מה בנוגע לספק כח? אני מעדיף שיהיה לי מרווח נשימה, אפשר המלצה לאחד GOLD סביב ה 700W

מה בנוגע לזכרונות? איך הם בהשוואה ל RIPJAWS? אין כזה הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ew89

בשביל מה לקנות כזה כרטיס ולהיות נעול על 60 או 75 HZ? זה בזבזני..

באמת? זה הטיעון שלך? זה בזבזני? ולקנות 1080 בשביל FHD זה לא בזבזני?

בשלב זה אני פורש , אין לי יותר מה להציע לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כי אני מנצל את ה FPS שהוא ייתן לי

ה FPS יותר חשוב לי מהרזולוציה

אלה הצרכים שלי, תתווכח איתי על זה?

מישהו יכול לייעץ לי בקשר לשאר השאלות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמנסים לומר לך הוא שגם 1070 יכול להריץ משחקים בFHD בלי שום בעיה (גם על הגדרות מקסימליות).

אם אתה לא עולה למסך בעל רזולוציה גבוהה יותר ה1080 לא נותן שום דבר נוסף על ה1070.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^
לא נכון, אם הבן אדם רוצה להחזיק קבוע בכל משחק 144HZ בFULL HD בהגדרות המקסימליות GTX1080 זה בהחלט הכרטיס בשבילו.

אם זה שווה את הכסף? לדעתי ממש לא, אישית אני לא רואה בעיה עם MSAA 2 ולא 8, אבל כל אחד וההעדפות שלו.

לפותח הדיון, לא יודע למה נסגרת על ספק 700W, אם אתה בונה מערכת כזאת הייתי הולך על 850W, זה בסה"כ עוד איזה 100 שקל ולא תהיה לך בעיה עם שום מערך של 2 כרטיסים מכל מין וסוג בעתיד, ובהחלפת מחשב.

עם 700W ייתכן שיהיה כרטיס שתרצה ודווקא הוא יצרוך הרבה הספק, חוץ מזה, שהנצילות של הספקים אופטימילית בערך בחצי מהעומס המקסימלי עליהם.

לגבי RAID, ממליץ לך לחקור עוד הרבה לפני שאתה הולך עליו.

אני מכיר שעורכי וידיאו משתמשים בזה כשעובדים על קבצים גדולים, כנראה שיש עוד שימושים.

אם אתה לא חובב ומנסה לשחק עם זה בשביל הלימוד העצמי, אז סתם תקבל כאב ראש ומתכון לצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירדתי ל 700W כי אמרתם ש850W זה יותר מדי, אין לי בעיה להשקיע עוד מעט 100 שקל בשביל 850W

אני רוצה המלצה ל850 GOLD, בSTARTPC אני לא רואה משהו שיכול להתאים (לא מכיר את FSP, איך הם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...