מחפש רעיון להעברת כבל רשת מהסלון לחדר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רעיון להעברת כבל רשת מהסלון לחדר

yoni_h

Recommended Posts

אני גר בדירה שכורה, והבעיה היא שאין לי דרך להגיע מהסלון לחדר דרך הקיר, כי הקבלן השתמש בצינור פלסטיק רגיל שכנראה נמחץ בזווית עם הריצפה. ניסיתי בזמנו להעביר סטלבנד אבל הוא נתקע בחיבור עם הריצפה, אז האופציה של השחלה דרך הקיר לא רלוונטית.

אם כן, יש את האופציה של העברה חיצונית של הכבל, אבל אני לא מצליח להבין איך להגיע איתו לתוך החדר. אין בחדר שום קופסת כבלים או משהו דומה. איך הכבל יגיע בפועל לתוך החדר? דרך הדלת?! הדלת לא תיסגר כך.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קיר משותף, צריך להעביר את הכבל איכשהו על הקיר בסלון עד למטבח, ובמטבח איפשהו לקדוח. הבעיה שהקיר במטבח זה קיר בטון, וגם לא יודע עד כמה יאהבו את הרעיון של לקדוח חור בקיר.

עוד שאלה שעלתה לי, מה הדרך הכי אסתטית לעשות זאת? לרכוש את התעלת pvc החיצונית הזאת לכבלים? למרות שזה נראה לי בעייתי, כי אני צריך אורכים משתנים, ולאורך דרך העברת הכבל יש הרבה זוויות ופינות וזה כאב ראש להתחיל לחשב איזה אורכים וזוויות של תעלות אני צריך לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שבמקור של ה WIFI   הוא תוכנן לחסוך חיווט וקדיחת קירות בבנינים עתיקים כמו מוזאונים וטירות

לשימור בעיקר באירופה. רק עם ההתפתחות הטכנולוגית הוא הגיע לאן שהוא נמצא כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלת לנסות פיתרון Power-line communication?

תקשורת דרך תשתית החשמל בבית.

אתה מתכוון למשהו כמו home plug?

להבנתי המהירות שאקבל תהיה רחוקה מהמהירות המירבית שאני יכול לקבל.

אני רוצה חיבור לאינטרנט שלא יפגע בפינגים במשחקי אונליין למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הביצועים שלך ייפגעו. כמה הם ייפגעו, זה כבר תלוי בתשתית החשמל שלך.

הדרך היחידה לקבל ביצועים מירביים היא עם כבל פיזי. כמו שאמרת בפוסט הראשון שלך, תעביר חיצונית את הכבל. ייתכן שתצטרך לקדוח חור קטן ליד הדלת בשביל להעביר את הכבל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...