כרטיס מסך חדש עד 1800שח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש עד 1800שח

ido_

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

לא יודע איך הקונצנזוס הזה נולד.

משאבה בקירור נוזלי + מאורר שכל הזמן חייבים לעבוד הופכים קירור נוזלי חד וחלק למרעיש יותר מאשר קירור אוויר בכרטיסי מסך דוגמת GTX 1060-70-80.

תכלס זה נכון מה שאתה אומר... כאילו, ב FULL LOAD יש מצב שהמאווררים יעבדו יותר קשה ויעשו יותר רעש בשביל לקרר, מאשר נוזלי - אבל רוב הזמן המחשב לא מגיע ל FULL LOAD - אז תכלס זה לא באמת עניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין את הקונספט של קרור נוזלי, אם בסוף הרדיאטור לא יותר גדול מהמפזר חום של קרור אוויר אין לזה שום יתרון.

קרור נוזלי בתעשיה נעשה עם נוזל שמגיע מהצנרת בטמפ' מאוד נמוכה ומקורר עי צ'ילר מרכזי (כמו מזגן רק למים).

במערכת סגורה היתרון של סילוק חום עם נוזל קיים רק כאשר אין מקום למפזר חום גדול וצריך "להסיע" את החום למקום שבו אפשר להתקין מפזר חום.

Heatpipe לצורך העניין זה נוזלי, רק ששם המנגנון הפיסיקלי קצת שונה ולא צריך משאבה

Sent from my 5 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שקט חשוב לך,  יש את EVGA GTX 1060 6GB SC

כרטיס קטן וקריר,  והכי חשוב,  evga שחררו לו עדכון ביוס בו המאוורר כלל לא מסתובב כאשר הכרטיס במנוחה. 

הוא גם זול משמעותית,  כ-1400 ש"ח בארץ. אקנה את החמוד הזה לעצמי בקרוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GTX 1060 SC שלי הגיע היום, לפחות שלי הגיע עם הביוס המקורי שרחוק מלהיות שקט. למזלי דאגתי מראש ש ישלחו לי את הביוס החדש (מאוורר במנוחה על 27%, לא זה שהמאוורר לא עובד במנוחה). ב 27% לא שומעים אותו מעל שאר המאווררים במחשב, עם הביוס המקורי הוא היה מאוד בולט.

עוד לא בדקתי מעבר לזה כי יש הדרייבר של עושה בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HuGeMouTh

ה GTX 1060 SC שלי הגיע היום, לפחות שלי הגיע עם הביוס המקורי שרחוק מלהיות שקט. למזלי דאגתי מראש ש EVGA ישלחו לי את הביוס החדש (מאוורר במנוחה על 27%, לא זה שהמאוורר לא עובד במנוחה). ב 27% לא שומעים אותו מעל שאר המאווררים במחשב, עם הביוס המקורי הוא היה מאוד בולט.

עוד לא בדקתי מעבר לזה כי יש הדרייבר של NVIDIA עושה בעיות...

שאתה נכנס לחודשי החורף אתה יכול בכללי לשים את המאווררים לכרטיס כמו 1060 ( עם צריכה יחסית נמוכה מאוד ) על 15-20 אחוז באופן ידני.

27-35 אחוז זה מתאים יותר לחודשי הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי רק איזה שעה למחוק את הדרייברים של , להחליף כרטיס ולהתקין כל מה שצריך. לא הספקתי לבדוק הרבה (וה sg13 כל כך צפוף שהייתי צריך לפרק את הספק בשביל להחליף כרטיס).

בכל מקרה הביקורות על הפרופיל השקט של לא טובות, הוא מכוון לטמפרטורה של יותר מ 80 מעלות והכרטיס בקושי מצליח לעשות בוסט.

הפרופיל המאוזן עובד טוב ושקט במנוחה.

מה שאתה אומר נכון במארז גדול ומאוורר, לא במארז itx של 10-12 ליטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...