בטעות שיפרתי את ביצועי ה Vantec AeroFlow שלי.(עדכון: תמונות ע"מ 2). - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בטעות שיפרתי את ביצועי ה Vantec AeroFlow שלי.(עדכון: תמונות ע"מ 2).

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה! עכשיו הבנתי. אני חשבתי שהוא ביקש מדריך איך לשנות את החיבור של הסינק ואתה הזהרת אותו שבגלל שהוא הוריד את הIHS יכול להיות שזה יעשה לו בעיות.

לא חשוב, תודה על הלינק. רק חבל שאת המדריך הזה כבר הכרתי ולא ממש אהבתי אותו בגלל שהבחור שם כל הזמן אומר שהוא עוד שנייה שובר את המעבד, גם בגלל שזה לא אותו סוקט כמו שלי, וגם בגלל שהסתכלתי טוב על המעבד שלי ראיתי שאין שום מקום לדחוף סכין מתחת לIHS כמו שהוא עושה שם.

אני עדיין שוקל לעשות את זה, אולי אני אפתח ת'רד חדש בנושא.

באמת, הודעה אחרונה, פשוט נראה לי לא יפה לא להודות על הלינק ולסגור את עניין.

אין מצב לישבור את המעבד, הבחור שם באמת לא עשה את זה ממש טוב... אני לקחתי סכין גילוח (סכיני גילוח ישנים כאלה למי שמכיר) ופשוט הכנסתי אותה בין המעבד ל IHS (הסכין מאוד מאוד דקה) , הכנסתי בכל ארבעת הצדדים את הסכין וה IHS פשוט נפל :).

מה שלא כל כך הבנתי

זה שהיית צריך לקדוח בלוח אם לעשיית חורים כדי שה vantec יישב טוב על המעבד נכון?

אבל עשיית החורים על הלוח אינה עושה נזק? הרי שכול הלוח הוא מעגל חשמלי אחד

אלא אם כן יש בלוח אם שטח מת?

החורים כבר היו שם פשוט הברגתי לחורים ברגים כאלה שיש בתוך הברגים עצמם חור שבתוך החור הזה יכול להכנס בורג (מקווה שהבנת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא כל כך הבנתי

זה שהיית צריך לקדוח בלוח אם לעשיית חורים כדי שה vantec יישב טוב על המעבד נכון?

אבל עשיית החורים על הלוח אינה עושה נזק? הרי שכול הלוח הוא מעגל חשמלי אחד

אלא אם כן יש בלוח אם שטח מת?

אני לא בטוח, אבל נראה לי שיש לוחות שיש להם גבר 4 חורים, הרי איך מרכיבים את הSLKים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הזלמן 7000CU

אתה חושב שלדעתך זה מומלץ להוריד את הIHS ?

אף פעם לא ראיתי את הזלמן... בשביל לחבר אותו אתה משתמש ריבוע השחור הזה? אם לא ולזלמן יש חיבור משלו אז אני חושב שלא תהיה בעיה בהורדת ה IHS

אני לא בטוח, אבל נראה לי שיש לוחות שיש להם גבר 4 חורים, הרי איך מרכיבים את הSLKים למיניהם.

לכל הלוחות יש 4 חורים ליד הסוקט של המעבד, אין לוח שאין לו את החורים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חשוב כי כשאתה מוריד את ה IHS אז יכול להווצר מצב שבו המעבד נמוך יותר מהבארקט השחור הזה ואז ההיטסינק נתקע בריבוע השחור ולא מגיע למעבד(כי המעבד נמוך יותר), שוב זה תלוי במבנה של ההיטסינק ובחיבור שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש וואנטק האירופלוו..

איך בדיוק עשית את זה? אני גם רוצה!

פשוט שייפת את הבסיס למטה עד שנוצר מישור לגמרי והוצאת את הבראקט השחור ופשוט ע"י ה4 חורים הצמדת אותו בלחץ למעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...