בטעות שיפרתי את ביצועי ה Vantec AeroFlow שלי.(עדכון: תמונות ע"מ 2). - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בטעות שיפרתי את ביצועי ה Vantec AeroFlow שלי.(עדכון: תמונות ע"מ 2).

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית לא יודע מה ההבדל בין לחץ של קילו לבין לחץ של 20-30 קילו על המעבד, למרות, שעם אזיקון, אני יכול להבין איך הלחץ באמת לא היה מספיק. מה שמביא אותי לשאלה: יהיה הבדל בקירור אם ההיט סינק, במקרה שלי SLK-947U, יוחזק ע"י הברגים שבאו אתו, שמחזיקים אותו מאוד חזק, לבין זה שאני אצמיד אותו עם היד ואפעיל לחץ מסויים? נגיד, מספיק לחץ כדי שההיט סינק היה צמוד לגמרי לIHS ושהחומר התרמי יהיה פרוס טוב וחלק מתח להיט סינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הטמפ' במקרה שלי ירדו בגלל שהחיבור הקודם היה בעל תושבת שחורה כזאת של אשר לפי התיאורה שלי חסמה את האויר החם למטה וההיטסינק לא הצליח להפתר מהחום כמו שצריך, עכשיו שום דבר לא מפריע לו :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות מאוד נכון!! כי הוא עובד בשיטה של זריקת האוויר על מדרון משופע חם והאוויר החם אמור לצאת מלמטה ככה שאתה נשאר עם כמות קטנה של אוויר חם למטה שנעול על המסגרת השחורה של הסינק המקורי!!

לytoledano - אני לא יודע אם אצלך יהיה שיפור כי הוא לא עובד בשיטה הזו !! הוא פשוא סינק ענקי וקצת כבד מנחושת מלאה וזהו ....

שאלה קטנה - כמה מעלות ירדו לך עם הורדת ה IHS ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMISHA, לפני שאני מביא לך את המדריך, איזה יש לך ?

אני שואל את זה כי לאחר הורדת ה IHS בקירורים מסוימים (כמו הואנטק שלי) ההיטסינק לא מגיע למעבד ולא מקרר אותו והמחשב לא נדלק ואז יש צורך לשפצר את החיבור בהתאם.

בנתיים אני אחפש את המדריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור בכלל לת'רד אבל אני פשוט לא יכול לשלוח הודעה בפרטי (קריצה לאדמין כ:) אז הנה בכל זאת:

Amisha, אני מבין שהורדת את הIHS. אני גם רוצה לעשות אותו דבר כי שייפתי וזה די עיגל את הIHS ולא ממש עזר :כ . אז יש לי כמה שאלות בנוגע להסרה טוטאלית, אם לא אכפת לך, זאת אומרת:

א. איזה מעבד יש לך?

ב. באיזה כלים השתמשת?

ג. ממה צריך להזהר?

ד. עבדת בשיטת ניסור או רק דחפת את הסכין מתחת?

ה. עבדת לפי איזה טוטוריאל שמצאת באינטרנט?

ו. מה השיפור?

ז. שווה את הסיכון?

אני אעריך את זה אם תענה לך בפרטי, אני חושב שהודעות אני עדיין יכול לקבל, תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח גדול!! זה באמת מה שצריך לעשות לקירור העלוב הזה!! :D

אבל זה לא נושא הת'רד, שזאת תהיה הודעת הספעם הראשונה והאחרונה בת'רד. תודה מראש.

זה לא קשור בכלל לת'רד אבל אני פשוט לא יכול לשלוח הודעה בפרטי (קריצה לאדמין כ:) אז הנה בכל זאת:

Amisha, אני מבין שהורדת את הIHS. אני גם רוצה לעשות אותו דבר כי שייפתי וזה די עיגל את הIHS ולא ממש עזר  :כ . אז יש לי כמה שאלות בנוגע להסרה טוטאלית, אם לא אכפת לך, זאת אומרת:

א. איזה מעבד יש לך?

ב. באיזה כלים השתמשת?

ג. ממה צריך להזהר?

ד. עבדת בשיטת ניסור או רק דחפת את הסכין מתחת?

ה. עבדת לפי איזה טוטוריאל שמצאת באינטרנט?

ו. מה השיפור?

ז. שווה את הסיכון?

אני אעריך את זה אם תענה לך בפרטי, אני חושב שהודעות אני עדיין יכול לקבל, תודה רבה!

איך הבנת שהוא הוריד את ה IHS ? הוא זה שביקש מדריך להורדה שלו ...

עריכה : הינה המדריך שלפיו עשיתי את ההורדה של ה IHS אבל עשיתי את זה בעזרת כלים אחרים : http://www.overclockers.com/tips1087/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הבנת שהוא הוריד את ה IHS ? הוא זה שביקש מדריך להורדה שלו ...

עריכה : הינה המדריך שלפיו עשיתי את ההורדה של ה IHS אבל עשיתי את זה בעזרת כלים אחרים : http://www.overclockers.com/tips1087/

אה! עכשיו הבנתי. אני חשבתי שהוא ביקש מדריך איך לשנות את החיבור של הסינק ואתה הזהרת אותו שבגלל שהוא הוריד את הIHS יכול להיות שזה יעשה לו בעיות.

לא חשוב, תודה על הלינק. רק חבל שאת המדריך הזה כבר הכרתי ולא ממש אהבתי אותו בגלל שהבחור שם כל הזמן אומר שהוא עוד שנייה שובר את המעבד, גם בגלל שזה לא אותו סוקט כמו שלי, וגם בגלל שהסתכלתי טוב על המעבד שלי ראיתי שאין שום מקום לדחוף סכין מתחת לIHS כמו שהוא עושה שם.

אני עדיין שוקל לעשות את זה, אולי אני אפתח ת'רד חדש בנושא.

באמת, הודעה אחרונה, פשוט נראה לי לא יפה לא להודות על הלינק ולסגור את עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא כל כך הבנתי

זה שהיית צריך לקדוח בלוח אם לעשיית חורים כדי שה vantec יישב טוב על המעבד נכון?

אבל עשיית החורים על הלוח אינה עושה נזק? הרי שכול הלוח הוא מעגל חשמלי אחד

אלא אם כן יש בלוח אם שטח מת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...