שאלה לגבי חיבור מיני מגבר למקור כוח נייד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

שאלה לגבי חיבור מיני מגבר למקור כוח נייד

Adir Abelhk

Recommended Posts

שלום חברים.

הגיע לי היום מאיביי המגבר הזה 

http://www.ebay.com/itm/141741807603?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

שאותו אני רוצה להפוך לנייד ללא חיבור לחשמל אז אני משתמש בסוללה חיצונית (האלו שמתניעות כשנגמר לו המצבר)  יש שם אופציה של 12\16\19 ואט ששלושתם תואמים למגבר 

הבעיה היא שאני מחבר את הסוללה הניידת היא ישר קופצת ונכבית כאילו נגרם קצר 

אשמח לדעת מה הסיבה והאם יש דרך להתגבר על זה 

אצין שאם אני מחבר את המגבר לספק כוח הוא פועל נהדר 

תודה רבה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 33
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

הסוללה גם משמשת כמטען לפלאפונים 

ובין הפיצרים גם כמטען ללפטופים שבאופציה הזו אני משתמש הבעיה שברגע שאני מחבר את זה למגבר הסוללה נכבית אוטומטית כאילו קורה קצר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

השנאי שלך כפול בעוצמתו מהיציאה מהסוללה.

ולגבי הצריכה של הנייד: איני בטוח שהוא צורך יותר מהמגבר...וזה גם מאד תלוי בסוג הרמקולים בגלל ההתנגדות הרבה.

זו דעתי על מקרה זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עזוב אני לא חיברתי לו אפילו רמקולים 

מעבר לזה המגבר במצב כבוי! אפילו לא דלוק ופשוט שאני מחבר את הסוללה היא נכבת מייד כאילו נגרם קצר (אותו הדבר קורה אם אני מקצר בין ה +- ביציאה של ה פאוור בנק )
עכשיו חיברתי שנאי של 1 אמפר וגם הכל בסדר והמגבר נדלק:(

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תמיד בשמחה.

אולי עוד מחשבה.

יציאה לטעינה זה שונה מהזנה\דחיפה (קריא ספק כח).

כשמחברים מעגל למקור מתח הקבלים שבו נטענים מהר מאד.

וזה יוצר מפל מתח רגעי גבוה בהרבה מהצריכה ההמשכית של המעגל.

מקריאה נוספת על המטען שלך הוא מסוגל למקסימום 600MA = 0.6A

לדעתי זה העניין.

וזה מסתדר יופי  עם הקצר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר