שאלה בנוגע לבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לבזק

Guy950

Recommended Posts

שלום,

אני יודע שאני אמור לעבור לתמיכה של אבל רציתי למען האמת לבדוק את השטח, האם זה משהו נפוץ, לפני שאני מתחיל לשבור את הראש עם התמיכה שלהם.

בכללי יש לי חבילת גלישה TOP100 והייתי מקבל באופן קבוע (ויציב) 73 מגה והייתי מרוצה.

לאחרונה אני חווה ניתוקים מבזק, מה שמחייב אותי לאפס את הראוטר, וקפיצות פינג משמעותיות שבאמצע המשחק, כשאני על פינג 70 יציב, אני קופץ לפינג של 400-500 ולא מסוגל להמשיך את המשחק.

אבל זה משפיע בעוד תחומים, אתרים מחו"ל התחילו לזוז לי לאט, בעיקר . חצי מהסרטונים לא נטענים לי על HD וזה מוריד לי את האיכות!

כשאני בודק את המהירות אז שמתי לב שהמהירות שלי עלתה מ73 מגה למהירות חדשה של 85מגה, מה שמעלה לי את החשד שבזק עשו משהו לתשתית באיזור שלי וכתוצאה מכך היא פחות יציבה.

מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות? יש אפשרות לדרוש שיחזירו את התשתית אחורה למצב שבה הייתה יציבות?

אני בבזק - בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

תפנה לתמיכה של בזק. יתכן והם הפעילו וקטורינג על הקו והנתב שלך לא תומך בזה.

אם זה נתב של זה לא קורה. זה יכול לקרות רק עם ציוד פרטי. 

ולא הייתה מקבל שום עלייה במהירות בנתב שלא תומך בוקטורינג. רק ירידה חדה עד 20 מגה ומטה. 

מה שכן לפי העלייה יכול להיות שקו הסתכנרן מעל היכולת העמיתית שלו וגורם לשגיאות. אתחול ציוד בצד של יכול לעזור.  אני אישית למשחקי הייתי נועל את הקו על TOP40 בשביל לעלות NM. משחקים לא אוהבים  NM נמוך כמו גם לא אוהבת IP טלפוניה וSKYPE. 

בנוסף יכולה להיות איזה הפרעה על הקו שגורמת לאי יציבות.

קיצור תפנה לתמיכה:)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מקפיץ רק כדי לעדכן. (איכשהו הפוסט עדיין היה בעמוד הראשון של הקטגוריה) 

בזק אישרו שהם עשו שינויים בתשתית שבאזור שלי והנתב שלי לא מעודכן אז יתכן שזאת הבעיה, בשביל לטפל בזה הם הפעילו עדכון מרחוק לנתב והעדכון נכשל ואז בעדכון שני הבעיה פחות או יותר טופלה. 

כרגע קבענו שאם במהלך הסופ"ש יהיו עדיין ניתוקים וכו' אז ישלחו טכנאי, אבל כרגע המצב יחסית סביר.

ציטוט של Alexander Vakhrameev

אם זה נתב של בזק זה לא קורה. זה יכול לקרות רק עם ציוד פרטי. 

ולא הייתה מקבל שום עלייה במהירות בנתב שלא תומך בוקטורינג. רק ירידה חדה עד 20 מגה ומטה. 

מה שכן לפי העלייה יכול להיות שקו הסתכנרן מעל היכולת העמיתית שלו וגורם לשגיאות. אתחול ציוד בצד של בזק יכול לעזור.  אני אישית למשחקי רשת הייתי נועל את הקו על TOP40 בשביל לעלות NM. משחקים לא אוהבים  NM נמוך כמו גם לא אוהבת IP טלפוניה וSKYPE. 

בנוסף יכולה להיות איזה הפרעה על הקו שגורמת לאי יציבות.

קיצור תפנה לתמיכה:)))

תוכל להסביר לי מה אתה מתכוון ב'NM'?

בזמנו היה לי פה טכנאי של שהמליץ לי שארד מTOP100 לTOP40 וככה תהיה לי יותר יציבות במשחקים, אבל אחרי הביקור שלו הכל היה יציב ומשחקי עבדו חלק ונהדר, אז לא הרגשתי צורך להוריד.

אתה חושב שזה יכול להיות עדיין רלוונטי אם הניתוקים לא יפתרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...