אלפסק למקרר ביתי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלפסק למקרר ביתי

Orenk9

Recommended Posts

שלום,

אשמח לעזרה איזה אלפסק אני צריך לרכוש בשביל להגן על מקרר ביתי.

המקרר הוא גדול יחסית וקצת יקר, וגם מאחסן תרופות חשובות, ולכן חשיבות גדולה להגן עליו ככל הניתן מנפילות מתח, נחשולי מתח, וכל מיני "פינוקים" חשמליים כאלה ואחרים.

האלפסק צריך להחזיק את המקרר במקרה של הפסקת חשמל כחמש דקות, היות ויש בבית גנרטור חירום אוטומטי שנכנס לפעולה תוך דקה-שתיים.

כל הפוסטים באינטרנט מדברים רק על אלפסק למחשבים, ואני לא יודע איך מחשבים איזה אל פסק צריך למכשירי חשמל קצת יותר גדולים.

המידע היחיד שאני יודע על המקרר הוא צריכת אנרגיה של 672 קוט"ש. האם המידע הזה מספיק?

אנא עזרתכם..

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש כבר גנרטור חרום אז למה עוד אלפסק?

אני מבין שאולי אתה רוצה להוסיף הגנה מנפילות\קפיצות מתח אבל אין שום טעם באלפסק רק כדי להחזיק מקרר לשתי דקות. הטמפרטורה בתוך המקרר לא משתנה כל כך מהר ואם הוא שתי דקות בלי חשמל כל עוד לא פותחים אותו אז הטמפרטורה בפנים לא תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכוש מטכנאי מכשירי חשמל ו/או אלקטרוניקה בידורית, מגן נחשולים Q-Protectors VDP. יש לו השהייה 4 דקות לאחר נפילת מתח (קריטי בשביל המדחס), הגנת ניתוק במקרה של מתח גבוה או נמוך שעובדות כמו שצריך, והגנת הנחשולים שלו (שהיא ההגנה הכי פחות חשובה) איננה מהווה סכנת שריפה כמו במגינים של סופקו/GPT ומגינים אחרים שיש בחנויות (גם אם היא לא מסוגלת באמת להגן מפני ברקים).

מטרת מכשיר האל פסק, היא לאפשר כיבוי מסודר של המחשב בעת הפסקת חשמל ארוכה, ולמנוע את הכיבוי הפתאומי שהיה קורה למחשב ללא האל פסק (שיכול לגרום לאיבוד נתונים שלא נשמרו או נזק לקבצי מערכת שהיו בשימוש מערכת ההפעלה לפני הפסקת החשמל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרר מפסיק לקרר לכ 40 דקות ביממה, כדי לגרום להפשרה הקרח במאדה..

ולא רק זה. מקררים ללא קרח גם מחממים בכ 40 דקות אלה עם גוף חימום שמובנה במאדה.

אז מה בכלל הבעיה אם לכמה דקות הוא יהיה מנותק מהחשמל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...