שדרוג כרטיס מסך למחשב מותג - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך למחשב מותג

Tsachi E

Recommended Posts

שלום רב
ברשותי מחשב xps וזו החומרה שבאה איתו:
Processor
Processor Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz
Manufacturer Intel
Speed 3.6 GHz
Number of Cores 4
CPU ID BFEBFBFF000306C3
Family 06
Model 3C
Stepping 3
Revision
Memory
RAM 16 GB
Video Card
Video Card NVIDIA GTX 745
Manufacturer NVIDIA
Chipset GeForce GTX 745
Dedicated Memory 3.0 GB
Total Memory 4.0 GB
Pixel Shader Version 5.0
Vertex Shader Version 5.0
Hardware T & L Yes
Vendor ID 10DE
Device 1382
Plug and Play ID VEN_10DE&DEV_1382&SUBSYS_106510DE&REV_A2
Driver Version 10.18.13.5891
Operating System
Operating System Microsoft 8.1 (build 9600), 64-bit
Service Pack 0
Size 64-bit
Edition
Version 6.3.9600
Locale 040D
BIOS
BIOS
Version Dell Inc. A11
Manufacturer
Date
Sound
Audio 1
Sound Device High Definition Audio
Driver 1.3.34.4
Audio 2
Sound Device High Definition Audio Device
Driver 6.3.9600.16384
Drives
DVD TSSTcorp DVD+-RW SH-216DB
CD TSSTcorp DVD+-RW SH-216DB
Size 1.8 TB
Free Memory 1.8 TB

אני רוצה לשדרג את הכרטיס מסך לזה:

השאלה שלי, האם זה בעייתי לשדרג חומרה במחשבי מותג? והאם מבחינת החומרה שברשותי, אני צריך רק כרטיס מסך לשדרג כדי שאוכל לשחק את המשחקים הכי חדישים על ultra ? או שמה יש רכיבי חומרה נוספים שאני יצטרך להחליף בנוסף? תודה

נ.ב
יש לציין שאני בור מוחלט בנוגע לחומרה, וזו הסיבה העיקרית שקניתי מחשב מותג, מטעמי נוחות וחשש להסתבך. המטרה שלי כרגע זה שבאטלפילד החדש שעתיד לצאת בסוף אוקטובר, שאוכל להריץ אותו על המקסימום האפשרי, יעלה כמה שיעלה. וב4K. 
אני רוצה להשיג את חווית המשחק הטובה ביותר שאשפר ולכן אינני מעוניין להתפשר על פחות מהגרפיקה הטובה ביותר,  ומעוניין שהמשחק ירוץ הכי חלק שאפשר ועל ההגדרות הכי מקסימליות שאפשר ללא לאגים וגימגומים של המחשב בנסיון להריץ אותו.
אני רק מקווה שמלבד הכרטיס מסך הממוצע - מינוס שקיבלתי, כל שאר החומרה  במחשב הזה שעלה לי כ6000 ש"ח בבאג לפני כשנה, יספק את הסחורה , כי יש לי הרגשה שעשיתי טעות עם הרכישה שלו, והייתי בכל זאת צריך לקחת סיכון ולנסות להרכיב מחשב בעצמי, למרות חוסר הידע המוחלט. 
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שמדובר מחשב מסדרת xps הנייחת ולא .

1. לא ציינת מה הרזולוציה של המסך שלך, ואם הוא תומך ב- .

אם לא אז מלבד שדרוג כרטיס המסך תצטרך גם לקנות מסך לחדש ע"מ לשחק ולצפות במשחק ב- .

2. לגבי שדרוג כרטיס המסך עצמו חסרים פרטים על ספק הכח שלך והאם הוא מסוגל לתמוך בהספק של כרטיס gtx1080

3. וכמה מקום פיזי יש לך במארז (האם הכרטיס לא ארוך מדי).

צריכת ההספק של כרטיס המסך הנכחי שלך היא 55w max וצריכת ההספק של כרטיס gtx1080 שקישרת היא 190w max (מבדיקות/סקירות שבוצעו באתרים, נתון זה לא מצויין באתר היצרן, מבלד 108% מעל ה- TDP של 1080 רפרנס).

כלומר הכרטיס החדש ידרוש עוד כ- 130-140w נוספים מספק הכח שלך וכדאי לוודא שהוא לא יקרוס (ראה שאלה 2).

לגמי מידות כרטיס המסך שלך כרגע הוא באורך של 14.5ס"מ והכרטיס החדש באורך של 28ס"מ, כלומר כמעט פי 2 באורך (ראה שאלה 3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה!

המסך שלי הוא ישן ואכן אצטרך גם להוסיף לרכישה מסך חדש. לקחתי את זה בחשבון.

לגבי ספק הכח והמארז,  לא ידעתי זאת,  מידע מעניין תודה על הפירוט הרב בתגובתך. איך אני יכול לבדוק את הדברים האלה ולחזור אליכם עם המידע הרלוונטי?

האם מלבד הספק, שאר החומרה שלי במחשב בסדר לדרישות שלי בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאר החומרה שלך היא חזקה יש לך מעבד i7 4790 שהוא חזק מאוד, סה"כ דור אחד אחורה לעומת דור סקיילק ו- 16GB של .

כמוכן יש לך כנראה גם כונן קשיח של 2TB, אבל לא ראיתי שצויין אם יש לך כונן , אשר משפר את זמני הקריאה/כתיבה של המחשב (זמן הדלקה, זמן טעינה של משחקים/תוכנות וכו').

לגבי הספק, הכי פשוט יהיה לפתוח את המחשב ולקרוא מה כתוב על המדבקה שלו.

לגבי מקום לכרטיס המסך, או שתציין את דגם המארז ואז ניתן לבדוק באינטרנט (אולי יש לך מדבקה על המחשב) או שאם אתה פותח את המחשב, אז תמדוד בסרגל כמה מקום יש לך עבור כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הנוכחי שלך נראה כך...

geforce-gtx-745-oem-f-1000x580.png

משמע שיש על מה לדבר... אני לא מכיר את המארז, או איזה הגיע עם המחשב...

אבל אני הייתי הולך על 1060 (זול מאוד בחשמל ונותן אחלה ביצועים) ושים לב לעניין חשוב - שיהיה מותאם ל MINI FORM ITX, לדוגמה:

EVGA-GeForce-GTX-1060-SC_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הנוכחי שלך נראה כך...

geforce-gtx-745-oem-f-1000x580.png

המארז שלך מבפנים נראה כך:

http://images17.newegg.com/is/image/newegg/83-158-238-Z06?$S1280$

נראה שיש מקום במארז, אומנם לא יותר מדי, בנוסף ממה שקראתי הספק כוח שלך נותן 460W, יש מצב שהוא לא סטנדרטי בגודל שלו מה שיקשה עליך למצוא ספק אחר שיתאים...

אני הייתי הולך על 1060 (זול מאוד בחשמל ונותן אחלה ביצועים) ושים לב לעניין חשוב - שיהיה מותאם ל MINI FORM ITX, לדוגמה:

EVGA-GeForce-GTX-1060-SC_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה שוב! לשניכם! זה מידות המארז: 

Chassis
  • Bays
    Support for 4 HDD bays: including (3) 3.5” HDDs 
    –Capable of 1 and 3 HDD configuration

Dimensions & Weight
    Height: 16.01'' (406.8mm) / Width: 7.30'' (185mm) / Depth 17.49'' (444mm)
    Weight: 30.42lbs (13.8Kg) depending on configuration

http://www.dell.com/us/business/p/xps-8700/pd

לגבי הספק כח אני יחפש מברג ויפתח לראות ואעדכן :)

לעידן - כפי שציינתי אני ממש בור בענייני חומרה לצערי לכן לא הבנתי מה כוונתך בMINI... . ולגבי הכרטיס,מה בעצם ההבדל בין ה1060 ל1080? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 1080 כיום הוא שיא הכוח בעולם ה גיימינג... נותן לך את הביצועים הכי טובים שיש, מאוד יקר ודורש הרבה כוח.

ה 1060 נחשב לכרטיס חזק, נמצא באיזור הבינוני++, נותן לך אחלה ביצועים, זול בהרבה מ 1080 ודורש יחסית מעט כוח.

לגבי ה FORMS, הכרטיס שלמעלה מותאם למארזים קטנים שאין בהם המון מקום ולכן הוא נקרא מיני או ITX.

הכרטיס שלמטה הוא הגרסה הרגילה (ATX) - נכנס למארזים גדולים ותופס המון מקום..

gtx_1060.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanh הקדים אותי במעט, אבל בכל זאת אוסיף עוד קצת.

לפי התמונה ש idanh העלה והקישור שלך, מול כרטיס המסך נמצאת מגירה של , כלומר אני ממליץ לך לפתוח את המארז ולמדוד כמה מקום יש לך בפועל לכרטיס מסך.

הכרטיס שעידן שם הוא בגודל מיני, כלומר קצר ובגודל פיזי דומה לכרטיס הנכחי שלך ולכן לא אמורה להיות בעיה להתקין אותו במארז.

ההבדל בין כרטיס 1060 ל- 1080 הוא די גדול.

כרטיס 1060 מיועד לשחק משחקים על הגדרות מקסימליות על מסכים ברזולוציית FHD (1920x1080), הוא גם יתאים לרזולוציית 1440p בהגדרות נמוכות יותר.

כרטיס 1080 חזק יותר בשתי רמות, ותומך טוב יותר ברזולוציית , אך עדיין יהיו כאלו שיחכו לכרטיס חזק יותר עבור 4k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם שוב!  הרבה תודה על הנכונות לעזור זה מדהים בעיניי , איך אדם זר לשניכם לחלוטין שואל שאלה בפורום, ואנשים טובים כמוכם עונים לו ללא שום ציפייה לתמורה, ללא שום היכרות מוקדמת מהחיים האישיים. פשוט עושים זאת נטו מתוך רצון לעזור ולסייע. . באמת מחמם את הלב, אז הרבה תודה והערכה לשניכם ולכל שאר האנשים הטובים  שעוזרים כאן באתר הזה לאלו הזקוקים לכך. 

לגבי הכרטיס מסך, אם זה כך אני מעדיף בהרבה את ה1080,לא רוצה להתפשר על בינוניות, יעלה 2000 שקל יותר, זה שווה את זה מבחינתי.  כי אני מעוניין שהמחשב שלי יפיק את המיטב מהמשחקים הכי חדשים שיצאו וייצאו בקרוב. ולכן אני מוכן לשלם בהתאם. אני רואה את זה כהשקעה לטווח ארוך. אקנה את הכרטיס הכי חזק שיש בשוק היום, וכך יהייה לי ראש שקט מהצורך לשדרג חומרה למשחקים עתידים שיצאו שנים הקרובות :)

צילמתי של הספק והמארז וכרטיס המסך, מקווה שזה יעזור :

image2.JPG

image3.JPG

image5.JPG

image4.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי מידות של הכרטיס מסך עם מטר כמו שביקשת. אורך הכרטיס 15 ס"מ על 10 ס"מ. והחלל שבו נמצא הכרטיס .בתמונה שצילמתי שנראה חצי ריק וכאילו נשאר מקום לעוד כרטיס שם. הוא רוחב שמונה ס"מ על 10. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה צפוף מאוד. לא הייתי מכניס של 1080 גם אם טכנית\פיזית אשר. המארז לא תוכנן למוצר כזה (מבחינת אורך, מרווח מהזכרונות ומשאר רכיבים ובעיקר מבחינת סירקולציה של אוויר).

הכי טוב שהייתי הולך עליו זה 1070 בגרסת mini ומכין עצמי נפשית להתפשר על חלק מההגדרות אם אתה רוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

נראה צפוף מאוד. לא הייתי מכניס של 1080 גם אם טכנית\פיזית אשר. המארז לא תוכנן למוצר כזה (מבחינת אורך, מרווח מהזכרונות ומשאר רכיבים ובעיקר מבחינת סירקולציה של אוויר).

הכי טוב שהייתי הולך עליו זה 1070 בגרסת mini ומכין עצמי נפשית להתפשר על חלק מההגדרות אם אתה רוצה .

תודה אך עדיין לא הבנתי מה זה כרטיס MINI ומה ההבדל בינו לגרסה הרגילה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tsachi E

תודה אך עדיין לא הבנתי מה זה כרטיס MINI ומה ההבדל בינו לגרסה הרגילה? 

ההבדל בגדול, זה גוף שבנוי בצורה אחרת.. זה בגדול אומר שלגרסה הרגילה יש יותר פוטנציאל לאוברקלוק (OC) מאשר לגרסת ה MINI...

אני לא יודע אם תעשה OC בעתיד, אז בתכלס עבורך - אין הבדל בין MINI לבין הגרסה הרגילה.

בעיקרון, ראיתי באינטרנט שמישהו הכניס כרטיס גדול למארז הזה - אבל אני חושב שהוא ניסר את Storage bay.. אל תשכח שאתה תצטרך גם חדש וחזק...

הכי קל לך יהיה לקחת 1060 (בטוח יעבוד ומתאים לספק הנוכחי שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...