Zalman CNPS7000-ALCU. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zalman CNPS7000-ALCU.

The UnKnown

Recommended Posts

כפי שאתם רואים זאת גרסת הקירור בשילוב עם האלומיניום , אני חושב שאני ייקח את הגרסה הזאת משום שהיא גם הרבה יותר קלה מה CU (קופר) , הוא שוקל 445 גרם לעומת הCU ששוקל 773 בערך (משקלים עפ"י מה שכתוב באתר של זלמן).

עכשיו השאלה שלי עד כמה הוא פחות טוב מגרסת הCU??

ראיתי באתר 3DGameman הוא עשה השוואה עם הCU המלא הוא הגיע ללטמפ' מקסימלית של 42 מעלות (נבדק על מעבד 3.06).

ואח"כ ראיתי ביקורת על הגרסה המשולבת עם אלומיניום ואיתה הוא הגיע לטמפ' מקסימלית של 37 מעלות (נבדק על מעבד 2.6, לא מצויין איזה סדרה).

לא נשמע לי כל כך הגיוני כי הCU צריך לקרר טוב יותר מהגרסה שמשולבת עם האלומיניום,מה אתם אומרים??

זאת הגרסה עם השילוב של האלומיניום:

http://www.pch.co.il/docs/pd-533324388.htm

וזאת הגרסה של הקופר:

http://www.pch.co.il/docs/pd2020997095.htm

תודה רבה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי כבר ראיתי מלא ביקורות ובטח את מה שנתתם לי, תודה רבה בכל אופן!

השאלה האם שווה להוסיף את הכמה עשרות שקלים בשביל מעלה או מעלה וחצי??? (כי זה בערך ההפרש בין האלומיניום לבין הקופר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח את ה סדרת 7000 קח רק את הנחושת המלאה לא את המעורב כי הוא הכי טוב והוא נתפס כמו סוס ואין מצב שהסוקט יקרע!!!!

עשיתי איתו OC ל 3500 מ 2.8 ויציא מצויין!!! 33 מעלות במנוחה ובסביבות ה45 במאמץ !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמישה צודק!

אין לי משחה טרמית טובה וגם הרבה זמן לא אוררתי את המארז אבל עם ה CNPS 7000CU אני כרגע עובד עם 2.4C על 3.25MHZ והוא על 44 מעלות ב IDLE, לא רועש בכלל ועובד כמו גדול, לא נופל ולא כלום.

טוב אמישה אני לא יודע איך זה כל כך קר אצלך אבל המתח למעבד אצלי הוא דיי רציני אז אולי זאת הסיבה, בכל מקרה שווה עד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישי לי את המארז קסאר 2 והוא דומה מאוד לצי'יפטק ויש לי 2 מאוררים מוצאים לידו ובגלל זה אני חושב שהוא מאוד קר ככה

ואם אני מדליק את ה 120 שבדלת .... חבל לך על הזמן , המחשב מבקש ממני פליז קטן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח את ה סדרת 7000 קח רק את הנחושת המלאה לא את המעורב כי הוא הכי טוב והוא נתפס כמו סוס ואין מצב שהסוקט יקרע!!!!

עשיתי איתו OC ל 3500 מ 2.8 ויציא מצויין!!! 33 מעלות במנוחה ובסביבות ה45 במאמץ !!

אוקיי אז ככה, ראיתי באתר של הביקורות וידאו 3dgameman.com את ההרכבה של שתי המאווררים גם בגרסת הנחושת המלאה וגם את השילוב עם האלומיניום.

לשתיהם יש אותו עיקרון תפיסה על הסוקט, ההבדל ביניהם הוא שהנחושת המלאה כבדה מאוד מאוד ההיטסינקים של טרמלרייט יותר קלים והם נחשבים לכבדים (585-590 SP94, SP97) והנחושת הוא 773 בערך שזה המון!

אני לא יודע אם לקחת את הסיכון הזהף חוצמזה שראיתי שההפרש הוא ממש לא גדול והנחושת עם האלומינום גם עושה עבודה נפלאה.

אגב, נראה לי ראיתי פה באחד הת'רדים (לאחר חיפוש) שמישהו "אם יש לך מארז קריר אז קח את הנחושת ואם יש לך מארז שהוא לא כל כך מאוורר טוב אז תקח את השילוב עם האלומיניום". אני חושב משהו כזה נאמר. זה נכון?

תודה רבה לכולם!

===Edit===

ידוע על איזהושהי בעיית תאימול של שני גופי הקירור מבית זלמן (גם גרסת הנחושת המלאה וגם הגרסה המשולבת עם האלומיניום) עם IC-7??

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, נראה לי ראיתי פה באחד הת'רדים (לאחר חיפוש) שמישהו "אם יש לך מארז קריר אז קח את הנחושת ואם יש לך מארז שהוא לא כל כך מאוורר טוב אז תקח את השילוב עם האלומיניום". אני חושב משהו כזה נאמר. זה נכון?

ידוע על איזהושהי בעיית תאימול של שני גופי הקירור מבית זלמן (גם גרסת הנחושת המלאה וגם הגרסה המשולבת עם האלומיניום) עם IC-7??

תודה רבה!

זה נכון שאם המארז שלך קריר קח נחות כי ההולכת חום שלה מאוד גבוהה והיכולת להעביר אותה לאוויר גבוהה ולכן צריך מארז מאוורר אחרת החום "ילך" לרכיבים אחרים ובסוף תהיה התחממות כללית

ולגבי התאימות תבדוק באתר של זלמן בפורומים שם

ולגבי הטענה של טרמלרייט - לסינקים שלהם אתה תצטרך מאווררים שעושים יותר רעש והתוצאות לא נראה לי יהיו דומות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי הטענה של טרמלרייט - לסינקים שלהם אתה תצטרך מאווררים שעושים יותר רעש והתוצאות לא נראה לי יהיו דומות ...

התוצאות לא היו דומות לטובת מי?

בכל מקרה ל SP94 אתה לא צריך מאורר שעושה יותר רעש הסינק הזה בנוי ככה שיכול להסתדר גם עם מאוררים חלשים יותר (שקטים יותר כמו האנרמקס..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאם המארז שלך קריר קח נחות כי ההולכת חום שלה מאוד גבוהה והיכולת להעביר אותה לאוויר גבוהה ולכן צריך מארז מאוורר אחרת החום "ילך" לרכיבים אחרים ובסוף תהיה התחממות כללית

ולגבי התאימות תבדוק באתר של זלמן בפורומים שם

קיצר אני לא בטוח בקשר ליעילות האוויר של המארז שלי , יש לי 120 קידמי של וואנטק סטלט' ו120 אחורי גלובפאן שמגיע עם ה6A19, מה אתם אומרים CU (כבד!) או AL-CU ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שראיתי ההבדלים בביצועים בד"כ לא כזה משמעותיים, אבל אמורים לעלות אם תריץ את המאורר שלו במהירות גבוהה יותר (חוף בורח מהר יותר מאלומיניום, אבל בכמות קטנה יותר, -> בנחושת, באווורר חזק יותר, תוכל להוציא כמות חום הרבה יותר גדולה)

לכן אם אתה הולך על שקט, הייתי בוחר באלומיניום (שהוא גם יותר זול, אז גם יותר משתלם לצורך העניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...