מבקש המלצה לכרטיס גרפי משומש שיחליף את רדאון 4770 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכרטיס גרפי משומש שיחליף את רדאון 4770

Ncoder

Recommended Posts

כי התקנתי משחק חדש (ישן) לאחרונה קרייסיס 3 והמשחק מבקש כ.מסך שתומך ב-DX 11 .

המחשב גם ככה ישן ולכן אינני רוצה בשלב זה להשקיע בכ.מסך חדש (עדיף מחשב שלם חדש).

איזה כרטיס אתם ממליצים לי לקנות ? (התקציב בסביבות ה-300 ש"ח ומטה)

לא משנה אם זה או נווידיה רק חשוב שיתמוך ב-Win10 x64 עם מעודכנים.

המפרט שלי:

זיכרון 4 גיגה

מעבד E5500 2.8gh

לוח GA-G41M-ES2L

ספק כוח HEC 400W

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכנות, בתקציב הזה תחלופה או שדרוג ל-HD4770 תבוא אך ורק ביד שניה. נסה לחפש משהו אפילו עם אחריות קצרה העיקר שיעבוד כי חדשים יהוו לרוב שנמוך ממה שיש לך.

כרטיסי מסך דוגמת:

GTX 650 TI

HD 5770

GTX 550 TI

HD 6670

HD 6750, HD 6770, HD 6850

HD 7750, HD 7770, HD 7850

עדיפות לדגמים כמו HD 7850 אם תמצא, שיביא לך זינוק רציני בביצועים. קרייסיס 3 זה לא משחק קל, אבל שחיק עם חומרה שכזאת על הגדרות מינימליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ליאור,

בסוף רכשתי את ה-HD 6770 ב-200 ש"ח יד 2 (שאר הדגמים היו יקרים מדי..).

להבנתי הכרטיס הזה הוא כ-30% מהיר וחזק יותר מהכרטיס שיש לי ויש לו תמיכה ב-DX 11.

הכרטיס שרכשתי הוא עם 5 יציאות Mini Display Port בלבד ככה שרכשתי גם מתאם ב-10 ש"ח .

אני מקווה שהוא יעשה את העבודה בינתיים, הצעד הבא הוא מחשב חדש :-) .

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור:

לא רוצה חלילה להיות זה שתוקע סיכה בבלון, אך נכון להיום, יולי 2016, כרטיס 6770 (שזה בעצם rebadge של 5770) כרטיס

שהושק עוד ב 2009, שווה במשומשים בין 50-100 ש"ח.

לשם קבלת רפרנס, אני רכשתי לפני שבוע וחצי מהלוחות יד 2 כרטיס GTX650Ti שביצועיו כבר נמצאים בין HD7790 לבין HD7850

ב- 100 ש"ח בלבד. זה כרטיס שהושק באמצע 2012 והוא עדיין רלוונטי (וחזק יותר מהותית ממה שלקחת).

עוד ראוי לציין כי העבירה את כל הכרטיסים שלה שמתחת לסדרת ה- 7000 למצב obsolete ואינה כותבת להם עוד .

הדרייבר האחרון שיצא היה ביולי 2015, שזו גרסא ישנה במונחים של היום, כבר בת שנה. המשמעות הפרקטית היא שבכותרים

החדשים שיוצאים אין לך עוד התאמה דרייברית מבחינת תיקון באגים ושיפור ביצועים לחומרה כמו שיש ב 6770.

צרכנים שמבינים בתחום בשל סיבה זו (המשך תמיכה וכתיבת דרייברים) כבר אינם רוכשים כרטיסי מסך מתחת לסדרת ה- 7000 המבוססת GCN

ללא תלות במחיר.  נסה פעם הבאה להתייעץ עימנו קצת יותר בסבלנות ולעומק, לפני שתחפז לקפוץ ולרכוש בלוחות את "המציאה הראשונה"

שנתקל בה במחיר מופרז.

*עוד משמעות היא, שאם תנסה למכור את ה- 6770 , תצטרך מזל גדול, כדוגמת נפילה על עוד לקוח מזדמן כמותך, שאינו מבין בתחום ויקנה אותו ממך.

מבינים בתחום כאמור אינם נוגעים בכרטיס כזה יותר. הם יקחו באזור 100-200 ש"ח כרטיס הרבה יותר טוב ומודרני שנתמך דרייברית.

אגב בדרכו אלי כרטיס HD7870 גרסאת OC חזקה, שעלה 200 ש"ח בלבד ויגיע בדואר בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו אצלי כמה ישנים בסגנון, ב2013 קנית למחשב של אחותי 5750 "חדש" מהמציאון של KSP ב130 שקל, אחת העסקאות אם לא הא חח, היה לי גם 6850 ששימש אותי לגיימינג בזמנו, אישית העברתי בבוא הזמן לדוד שלי שבין הלימודים והילדים נהנה מהם יותר, אני מניח שזה מנטליות, אין לי ממש כח להתעסק בלמכור כ.מסך ב150-200 שקל ביד שניה כשאני יכול לעשות משהו טוב לבן משפחה (במיוחד לזה שהיה נותן לי בגיל שמונה לפרק ולהרכיב איתו מחשבים שהוא היה מוצא, לתקן ולהשמיש אותם, מה שדיי הכניס אותי לעולם הזה הייתי אומר).

אבל בהחלט יש לדברים האלו שוק, שלפעמים מאוד מנצל אנשים תמימים עם חומרה ישנה שאף אחד לא צריך.. כרגע יש לי בבית 970 אצלי במחשב וה270X שהעברתי לאחותי למחשב, אני מניח שעד שאני אחליף את ה970 ה270X יהיה גם שווה משהו באזור הזה ואני אפילו לא אנסה למכור אותו.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

קודם כל למען הסר ספק אני לא מזלזל בפורום המקצועי הזה ובגולשיו, אני תמיד מגיע לפה על מנת להתייעץ ובכל זאת הגעתי לפורום ושאלתי שאלה לפני שפניתי לרכישה.

קיבלתי תגובה טובה ועניינית וחשבתי אז כמו גם עכשיו שזה מספיק, כמובן שאני מעריך ומודה מאוד גם על תגובות חדשות אפילו אחרי שרכשתי את הכרטיס.

אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים.

אני חיפשתי באתר יד 2 ולא מצאתי שום כרטיס שמתקרב למה שאתה מדבר עליו ב-50/100 ש"ח..

ראוי לציין גם שכל מי שמוכר שם כרטיסים לא נמצא בכלל באיזור שלי (צפון), את הכרטיס החדש רכשתי מאיבי ב-200 ש"ח כאשר 85 ש"ח זה רק המשלוח

אבל לפחות זה מגיע לי עד הבית או מקסימום 2 דקות הליכה לדואר הקרוב לביתי.

היו סיבות שונות למה לא הלכתי על סדרה 7000, חלקן בגלל שמה שמצאתי היה יקר יותר (300 ומעלה) וגם לא חשבתי שרצוי לקנות כרטיס

יותר מידי חזק למפרט הנוכחי בגין צוואר בקבוק.

כמו כן הכרטיסים היותר מתקדמים שמתי לב שהם מתקדמים גם בניצולת הוואטים שלהם (מ-160 וואט ומעלה...) לעומת הכרטיס שרכשתי שהוא 108 ואט.

חששתי שמה ה- שלי לא יספיק לזה ולכן המחשבה הייתה להישאר בגבולות המפרט שלי ע"מ לא להשקיע השקעה נוספת ב-.

דווקא ידעתי שלא מפתחים יותר חדשים לסדרה 6000 אך כן הבנתי שיש להם מעודכנים מספיק שמתאימים ל-win10 64 .

אני לא מחפש להריץ משחקים חדשים, זה טפשי עם המפרט שלי, אלא רק משחקים שפחות או יותר יצאו גג עד 2013.

אני משוכנע שעם קצת סבלנות בטח הייתי מוצא דיל יותר טוב אך זה כמו השאלה האם לקנות מחשב עכשיו או אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מבין אותך גבר, גם אני הייתי במצב דומה - השגתי את ה GTX560Ti + ספק ביד שניה אחרי שנשרף לי הספק והבנתי שאין מצב שאני הולך לקנות ספק חדש ל GTX260..

יצא לי הכל איזה 550 שקל וזה היה השדרוג האחרון שנשבעתי שאני אעשה למחשב הזה.. והנה זה קורה, אני בונה את המחשב בימים אלו ממש.

מעכשיו תשמור על הכסף שלך, אל תשדרג יותר את המחשב הזה ותחסוך למחשב חדש.

ועניתי לך בפורום של המעבדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כדי לקבל רפרנס אם זה עוזר:

רכשתי לפני כשבוע כרטיס קצת יותר חלש GTX650Ti בלי boost, ב 100 שח. 

ואתמול HD7870 OC ב- 200 ש"ח שהוא קצת יותר חזק.

כך שה- 650Ti boost כנראה נמצא איפה שהוא באמצע בין שניהם.

ולכן תמחור באזור החיוג הזה, משהו כמו 150 שח נראה (לי) מחיר ראוי והוגן לשני הצדדים, למוכר ולקונה כאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...