המלצה ללוח אם וזכרון למעבד 6700K קיים בתקציב של עד 900 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם וזכרון למעבד 6700K קיים בתקציב של עד 900

eyal00

Recommended Posts

שלום,

אני בונה מחשב לאט לאט ואני זקוק להמלצה ללוח אם וזכרון.

התכנון היה לקנות i5 כלשהו ,אבל יצא לי לקנות את ה6700K ממש בזול ,אז אני כבר אעדיף שיהיה לי לוח Z170 כלשהו(שתהיה אופציה לOC)

וזכרון 16G

יש אופציה לKSP אילת אם יש משהו ממש משתלם

אני אעשה בו OC בעתיד,השימוש יהיה משחקים בעיקר,שאר החלקים לא ידועים כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטווח של כ-900 ש"ח ובהנחה שיש לך אפשרות לקנות לוח ב-17 אחוז פחות באילת ב KSP, אני הייתי הולך על אחד מהלוחות האלו:

ASRock
Z170 Extreme4
Fatal1ty Z170 K4    

Gigabyte
GA-Z170X-UD3
GA-Z170X- 5
GA-Z170X-UD5 TH

Asus
Z170 PRO GAMING
MAXIMUS VIII RANGER
Z170-A
Z170-PRO

MSI
Z170A M5

אני לא יודע איזה מהם יהיה טוב יותר להמהרה, ובמיוחד אם אתה מתכנן המהרה כבדה, אני אציע לך להתייעץ בפורום אוברקלוקינג וקירור, שם אולי יוכלו לעזור לך לבחור את הלוח הטוב ביותר להמהרה.

בכל מקרה, הכנתי לך טבלה המשווה בין התכונות של כל הלוחות הנ"ל - תראה האם באחד הלוחות יש תכונה שחשובה לך או שאתה זקוק לה.

Motherboard for eyal00.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה :)

הכוונה שלי הייתה שב900 ש"ח אני אקנה גם לוח וגם .

מה גם שאני לא מתכנן OC כבד בכלל,אולי משהו בקטנה...הביצועים של המעבד יספקו אותי בזמן הקרוב זה בטוח

כמובן עדיף שיהיה לוח שיתן לי את האופציה בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון בנפח 16GB יעלה לך כ 350-400 ש"ח. זה אומר שהתקציב ללוח האם שלך יהיה בסביבות ה 500-550 ש"ח. אני לא חושב שלוחות אם בטווח המחירים הזה יהיו טובים במיוחד להמהרה, ולמעשה אני לא בטוח שאפשר למצוא בטווח המחירים הזה לוח אם המבוסס על ערכת השבבים Z170. אולם היות ואתה יכול לקנות ב KSP באילת, שם המחירים אמורים להיות זולים ב-17 אחוז, הלוח היחיד שכנראה יתאים לך הוא ה Gigabyte GA-Z170-HD3P, אבל לא הייתי בונה עליו להמהרה כבדה ואולי גם לא להמהרה בינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי,אני אעלה את התקציב ב100 ש"ח ל1000 ש"ח.

אפשר לקחת את ה z170 pro  ב650 ש"ח מKSP אילת

וזכרון 16G  ראיתי כמה דגמים בין 300-350 ש"ח וזה יכול להתאים אני חושב.

תקן אותי אם אני טועה, אבל לא יהיה הבדל בין 2400MHZ ל3000MHZ בזכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eyal00

הבנתי,אני אעלה את התקציב ב100 ש"ח ל1000 ש"ח.

אפשר לקחת את ה ASUS z170 pro  ב650 ש"ח מKSP אילת

ב KSP באילת אפשר לקנות לוח אם כזה ומודול זיכרון של 16GB (ה G.Skill Aegis 16GB 2133Mhz CL15 Kit) ב 958 ש"ח.

ציטוט של eyal00

תקן אותי אם אני טועה, אבל לא יהיה הבדל בין 2400MHZ ל3000MHZ בזכרון

א. זה לא שלא יהיה הבדל, אלא שברוב המקרים כנראה שלא יהיה הבדל מורגש. אתה צריך לבדוק את זה ספציפית עבור היישומים בהם אתה משתמש - יכול להיות שתגלה שאתה דווקא תרוויח מזיכרון מהיר יותר.

ב. באופן רישמי מעבדי ה Skylake תומכים בתדר זיכרון של 2133MHz כאשר עובדים עם זיכרון . כל תדר הגבוה מכך נחשב טכנית להמהרה. באופן מעשי לא אמורה להיות בעיה, אם כי היו כמה מקרים (בעיקר כאשר מעבדי ה שוחררו לשוק) שבהם הייתה בעיה בחלק מלוחות האם להפעיל זיכרונות בתדר הגבוה מ 2133MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...