כרגע עם 7950 - לשדרג ל 1070? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרגע עם 7950 - לשדרג ל 1070?

Kenny

Recommended Posts

היי אנשים, אשמור על זה קצר.

אני לא משחק יותר מדי בחשב כבר לצערי, אבל עדיין משחק קבוע ב WOW (כן אני יודע שזה לא כבד)

משחק ב  BF4 (המחשב סוחב את זה בצורה סבירה פלוס)
ומחכה בקוצר רוח ל BF1.

כרגע אני עם המפרט הזה:

Intel(R) Core(TM) i5-3570K CPU @ 3.40GHz מומהר ל 4.2Ghz  מהיום שקניתי אותו (שנים)

8 גיגה ואני לא זוכר איזה יש לי, אבדוק אם זה קריטי.

בכל מקרה, כרגע אני עם ATI 7950  - כדאי לשדרג ל GTX1070  או שהמערכת הזו תיצור צוואר בקבוק?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באמת משנה איזה יש לך, 7950 מתחבר בדיוק כמו כל כרטיס אחר כיום.

המעבד לא יהווה הגבלה משמעותית מדיי אם בכלל ברוב המכרטיע של המשחקים.

אם שווה לשדרג ל1070 או לא זו שאלה שרק אתה יכול לענות עליה, סביר להניח ש7950 כבר לא יסחוב BF1 בצורה טובה על הגדרות גבוהות.

BF4 גם RX 480 סוחב בקלות (ב1080P) ועולה 1000 שקל פחות מ1070, נשארנו עם BF1 שאנחנו לא יודעים איך RX 480 מריץ...

ואז נשארות השאלות:

נניח שRX 480 לא מריץ בקלות BF1 על מקסימום, זה שווה לך 1000 שקל תוספת ? האם זה המשחק המודרני היחיד שמעניין אותך ? אם לא מה עוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט 15 שנה (כן כן אני בן 30) רגיל לשלם מעל 3K כל 2-4 שנים על כרטיס מסך.

ולא כזה קריטי לי לשחק על המקסימום (אני גם ככה עם 24 אינץ \ 1080P בלבד). 
העיניין הוא שאני לא יכול לסבול FPS DROPS.
אני מסוגל להוריד את ההגדרות למינימום רק בגלל שפעם בכמה דקות יש לי FPS DROP. זה משגע אותי.. חייב שהמשחק יעבוד חלק (30FPS+) ועם V.sync עובד  ללא הפסקה.

אני אבדוק לגבי ה RX480 - אם זה באמת 1000 שקל פער בשביל כמה פריימים בודדים לשנייה - אולי זה באמת עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד מצוין בתדר מצוין.

אם בא לך לשדרג אז 1070 זאת בחירה מעולה ולא חושב שאפשר לטעות אתה, אבל רק אתה יודע אם באמת אתה צריך את כל העצמה הזאת .

לדעתי rx480 יריץ BF1 על FHD כמו גדול, בהגדרות המקסימליות ב60+ FPS (במקרה הכי גרוע בלי פילטרים). 

אם יש ספקות, בקרוב יצא הבטא למשחק, ותוכל להתרשם כיצד הכרטיס הנוכחי מריץ אותו ומן הסתם שיצוצו ברחבי הרשת performance reviews למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך עדיין נחשב למצויין בימינו.. לא צחוק.

אם אני זוכר נכון, BF1 יושב על המנוע של StarWars Battlefront.. שדורש במינימום את 7850 - הכרטיס הנוכחי שלך יחזיק ואפילו בסבבה..

שדרוג ל RX480 כרגע לא יתן לך בוסט רציני (בטוח יריץ את BF1 חלק יותר אבל לא בהרבה).

אני אומר....... תמתין בכיף עוד שנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kenny

כן, נשמע מוכר מאוד...
אני גם נשאר עם 1080P לזמן הקרוב ונמצא באתה דילמה בין GTX1060/RX480 ל1070, תחלס ?  לא חושב שזה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.
ציטוט של Kenny

כן, נשמע מוכר מאוד...
אני גם נשאר עם 1080P לזמן הקרוב ונמצא באתה דילמה בין GTX1060/RX480 ל1070, תחלס ?  לא חושב שזה שווה את זה.

גם אני בן 31.. רק שאצלי המחשב ממש ממש ענתיקה, בקרוב אני עובר דירה - אז כבר על הדרך אני קונה מחשב חדש (קיבלתי את ה RX480 סוף סוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kenny

ולא כזה קריטי לי לשחק על המקסימום (אני גם ככה עם 24 אינץ \ 1080P בלבד). 
העיניין הוא שאני לא יכול לסבול FPS DROPS.
אני מסוגל להוריד את ההגדרות למינימום רק בגלל שפעם בכמה דקות יש לי FPS DROP. זה משגע אותי.. חייב שהמשחק יעבוד חלק (30FPS+) ועם V.sync עובד  ללא הפסקה.

אני אבדוק לגבי ה RX480 - אם זה באמת 1000 שקל פער בשביל כמה פריימים בודדים לשנייה - אולי זה באמת עדיף.

BF4 בעל מנוע מחורבן שבמשחק אם יש לך FPS נמוך - אתה לא תנצח אף אחד ותשאר בטבלת ניקוד במקומות אחרונים. לא ידעתי את זה לפני ועם GTX660TI הוצאתי מחסניות שלמות על אנשים שעמדו מולי עם גב ולא פגעתי. עד שהבנתי שה-FPS חשוב במשחקים כמו אלה וב-GTX970 הסיפור קצת אחר. 

אז אם אתה באמת תרצה להנות מ- 1 אז תלך על כרטיס חדש לדעתי. ואל תתפשר כי לך תדע מה עוד יצא בתקופה ההיא. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

הוצאתי מחסניות שלמות על אנשים שעמדו מולי עם גב ולא פגעתי.

זה קורה בגלל LAG.. זה לא בגלל FPS נמוך.

חוץ מזה הבנאדם אמר שאין לו בעיה לשחק על LOW אם צריך... אם אפשר לחסוך, עדיף לחסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי שלקח לי קצת זמן להגיב, הייתי בחו"ל.

urib - למה אני צריך מסך גיימינג?   מה רע ב U24M12 ?     עובד מצויין.  אפילו נפל מגובה של מטר וחצי על הריצפה, כל הפלסטיקה התפרקה, הרכבתי ועובד :P

לגבי המעבד\זכרון - אז אמנע מלשדרג כרגע.

לגבי הכרטיס מסך - אני מסתכל בהשוואה בין RX480 לכרטיס מסך שלי: http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=3489&gid2=1588&compare=radeon-rx-480-4gb-vs-radeon-hd-7950-sapphire-3gb-boost-edition

ואני לא רואה הבדלים דרמטים בנתונים.. נכון הרצים גבוהים יותר לטובת ה 480...  אבל ההבדלים לא נראים לי שמצדיקים 4 שנים פער ועוד 1300 שקל. 

אני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נתוני נייר לא אומרים כלום כשמדובר בארכיטקטורות שונות.

ב.RX 480 חזק בכ30% מ7970 1GHZ ( ידוע גם כ280X) שחזק משלך בכ20%.

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/RX_480/24.html

https://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7970_GHz_Edition/28.html

ג. הוא תומך DX12 ווולקן שמציגים שיפורים יפים מאוד.

זה מסתכם בשיפור של בין X1.5 לX2 מול ה7950, ה 1070 כמובן בליגה אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...