הסבר למחיר RX480 בארץ - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבר למחיר RX480 בארץ

Moon-Mage

Recommended Posts

למרות התלונות על המחיר של הRX480 בארץ, המצב אצל הירוקים חמור יותר.
1070 של GB עולה 430$ בחו"ל ובארץ 2500 (50% הפרש).
1080 של GB עולה 800$ בחו"ל ובארץ 3900 (30% הפרש).

RX480 עולה 240$ בחו"ל ובארץ 1400 (40% הפרש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של shapin

למרות התלונות על המחיר של הRX480 בארץ, המצב אצל הירוקים חמור יותר.
1070 של GB עולה 430$ בחו"ל ובארץ 2500.
1080 של GB עולה 850$ בחו"ל ובארץ 3900.

את 1070 ראיתי כבר ב 400$...

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814125875

והמחיר בארץ הוא יותר 2400.. מה שעדיין נותן.. פאק!! זה כמעט 1000 שקל יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזמינו מאתרים בחו"ל ששולחים לארץ בצורה מסודרת, הקנס יהיה סביבות ה-20%. ואם יהיה לכם מזל במכס אז גם זה לא, רק עלויות משלוח שבד"כ לא מגיעות ל-100 ש"ח. עם כאלה הפרשים אין שום סיבה לקנות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

אתה מוזמן לקרוא את התגובה שלי למעלה... מביאים לי מחו"ל.

דגם ה 4GB נמכר בארה"ב ב 199.99$, ה 8GB נמכר ב 239.99$, עם משלוח מהיר (לא סופר מהיר) יצא עוד 4 דולר.

תראה בעצמך..

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007709 601203818&IsNodeId=1&bop=And&Order=PRICE&PageSize=30

כלומר מישהו "יבריח" לך את הכרטיס מבעד למכס? למה לא אמרת? :-D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של xcalibur

כלומר מישהו "יבריח" לך את הכרטיס מבעד למכס? למה לא אמרת? :-D

כלומר מישהו מביא לי מתנה מחו"ל... אני לא מביא 20 כאלה, כולה 1..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מישהו דיבר על זה לפניי (התייאשתי באמצע עמוד 2) אבל חשבתם גם על האחריות?

אני מסכים שהמחירים מאוד גבוהים כרגע, ואין שום סיבה שאדם שפוי ירוץ לקנות עכשיו כרטיסים במחיר הזה, (וכן, אלה שרצו לקנות עכשיו 2 כרטיסים של 1080/1070 הם מבחינתי לא שפויים) אבל קחו בחשבון כשאתם מזמינים מחו"ל וחוסכים לכם 300-400 ש"ח, אתם מסתכנים עם האחריות.

אני הבאתי איתי חלקים מארה"ב וכאשר אחד החלקים התקלקל יצרתי קשר עם היצרנית, שהסכימו לממש אחריות רק אם דמי המשלוח יחולו עליי בלבד - 100 דולר משלוחים. אז...באמת חסכתי לי 300-400 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איזה חלק הבאת איתך מחו"ל... אבל 100 דולר משלוח זה וואחד משלוח, אפילו במונחי דואר .

כבר יצא לי לשלוח דברים חזרה לסין וגם לארה"ב, יצא לי 120 שקלים, וזה כי התעקשו שאעביר להם במשלוח מהיר...

ואת המשלוח חזרה הם כבר דאגו לשלם עליהם.

כרטיסי מסך זה לא בובת חרסינה, אני הזמנתי כבר כמה כרטיסים מסין (כן, ברנד סיני שנקרא Colorful: http://en.colorful.cn) ועד היום עובדים כולם סבבה.

אין מה לפחד, צריך לחנוק את היבואנים עם מלאי, וגם את החנויות - רק ככה המחיר ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

לא יודע איזה חלק הבאת איתך מחו"ל... אבל 100 דולר משלוח זה וואחד משלוח, אפילו במונחי דואר .

כבר יצא לי לשלוח דברים חזרה לסין וגם לארה"ב, יצא לי 120 שקלים, וזה כי התעקשו שאעביר להם במשלוח מהיר...

ואת המשלוח חזרה הם כבר דאגו לשלם עליהם.

כרטיסי מסך זה לא בובת חרסינה, אני הזמנתי כבר כמה כרטיסים מסין (כן, ברנד סיני שנקרא Colorful: http://en.colorful.cn) ועד היום עובדים כולם סבבה.

אין מה לפחד, צריך לחנוק את היבואנים עם מלאי, וגם את החנויות - רק ככה המחיר ירד.

איפה מזמינים מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אף חנות בארץ לא יכולה להתחרות עם , זה ברור. וכבר הובהר שהתמחור בארץ נגזר מהשוק האירופי.

נכון המחיר עדיין לא מוצדק כרגע, אבל כרגיל התרבות הנחמדה של "בואו נדפוק את העסקים הקטנים על איזה 100-200 שקל" חיה ובועטת, במקום לחכות כמו אנשים הגיונים לירידה הבלתי נמנעת בעתיד הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מכבד את החנויות הקטנות ואני לא מתעסק בשום מדיניות של לדפוק עסקים קטנים. אבל אני גם לא מתעסק בתרומות. כשקניתי את הכרטיס שלי באמזון החנות הכי זולה בארץ מכרה אותו ב-700 ש"ח פחות ורק בקניית מחשב חדש. עברו שבועיים מאז, עכשיו אפשר למצוא אותו במשהו כמו 500 יותר ממה שאני שילמתי. עוד חודשיים במקרה הטוב ההפרש מאמזון יהיה 200-300 ש"ח ואולי גם יואילו בטובם למכור אותם לא רק למי שקונה מחשב שלם.

איך בדיוק לחכות לירידת מחירים בארץ זה יותר הגיוני? מי שיחכה יקבל את אותו מוצר כמוני באיחור של חודשיים וגם ישלם יותר... מה בדיוק הגיוני בזה? 

כל העניין של 'לא יכולות להתחרות באמזון' הוא מופרך בעיני. כשאני קונה מאמזון אני משלם מסים פעמיים וגם משלם על משלוח מארה"ב - ועדיין זה 20% יותר זול מחנות בארץ? אם זה המצב אז אולי אין הצדקה לחנויות כאלה. או לכל הפחות אין הצדקה למכור כאלה מוצרים בחנויות האלה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

: וואו נחמד אבל זה לא אומר גם לאחריות?

ציטוט של nitzanj

אמזון UK הRX480 עולה כרגע 234 פאונד, נכון להיום יוצא בסביבות 1224 ש"ח אחרי הכל. הפרש מהמחיר הכי זול בארץ כרגע של TMS יוצא בסביבות 13%, לא אידיאלי אבל למי שחייב שדרוג ASAP זה לא כזה נורא, במיוחד אם לא צריך לעבר דרך דואר (ע)צבי ואפשר להגיע לחנות. ועדיין המחיר ירד יותר מוקדם ממאוחר כשיהיה יותר היצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...