המחשב שודרג לwin10 בניגוד לרצוני וראיתי כתבה שעושים תביעה ייצוגית - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שודרג לwin10 בניגוד לרצוני וראיתי כתבה שעושים תביעה ייצוגית

KeepOuT

Recommended Posts

היי,

בשבוע שעבר באמצע הגלישה שלי במחשב, פתאום המחשב שלי נסגר והודיע לי שהוא מעדכן לwin10. אני לא הסכמתי לכך וגם לא עשיתי שהוא יתקין לי, הוא התקין לי את זה לבד.

היום ראיתי את הכתבה הבאה שאומרת שעושים תביעה יצוגיית על כך, השאלה שלי זה כולל מערכות הפעלה לא חוקית?

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3690074,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התביעה הזאת היא אחד הדברים הכי מגוחכים שראיתי, אתה לא תשודרג ל10 אם לא תבחר באופן פעיל לשדרג את עצמך.

יתרה מזאת מישהו מכל התובעים למיניהם קרא את החוזה EULA שמצורף למערכת ההפעלה? שיקראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת השידרוג ל 10 היא טריקית היות וצריך בה למנוע את השידרוג או לדחות אותו, אחרת השידרוג מאושר. וזה אמנם רשום בה אבל לא בצורה בולטת. ובניגוד להגיון הישר  ולשידרוגים בעבר. סגירת החלון עם ה X  מהווה אישור.

מבחינה חוקית הם נקיים.

how_to_stay_on_windows_7_or_8_forever_-_gwx_scheduled_upgrade.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan , זו בדיוק הבעיה, השדרוג לא אושר על ידי המשתמשים, הם רק קיבלו הצעה לתזמון. המשתמשים זכרו שמעולם לא אישרו לשדרג ולכן לחצו עם האיקס בשביל להישאר ללא שינוי.

המערכת בעצם החליטה בשבילם שהם אישרו לשדרג ושאלה על תזמון.    26     

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, רק ש"משתמש" הוא מישהו שקנה מפתח חוקי ואיקטב את מערכת ההפעלה לפי התנאים של מייקרוסופט, כשאתה משתמש במערכת הפעלה פרוצה ובכל זאת לוחץ על "אני מאשר" כשאתה "קורא" את התנאי השימוש הארוכים והיסודיים שלהם אתה מוותר על כל זכות כלשהי לשירות מצדם, כי לפיהם. אתה לא משתמש, ואין לך שום זכות, למעט החובה לשלם כסף בעד המוצר של מייקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של KAKADU999

אז אדרבה. על פניו יש ועוד איך

עילה לתביעה. אני אמנם לא מומחה 

משפטי, פשוט שכל ישר.

היה לי בהישג יד היום מחשב עם 8.1 שמוגדר לקבל עדכונים אוטומטיים. אין שם את ההודעה מהסקרינשוט של איוואן עם מועד ההתקנה אלא לבחור האם להוריד את הקבצים לשדרוג או לתאם שדרוג עתידי.

כדי להפעיל את השדרוג צריך באופן אקטיבי להתעסק עם הדבר הזה.

ושוב פעם לא מובן לי כל העניין של התביעה הייצוגית, זה מביך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עורך דין במקצועי ודווקא בעקבות ההסבר פה אני חושב שיש עילת תביעה לא רעה מה שכן בתור אחד ששידרג לא מזמן ניתן לצאת מתוכנית ההתקנה  היא לא ככול הידוע לי משדרגת בלי שיתוף של המשתמש ולכן יש כאן אולי בעתיות מסוימת אבל הרעיון ליצוגית נכון בהחלט  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מבחינה משפטית יש עילה לתביעה...אני לא מבין בזה

אולי הגיעה הזמן שאנשים יקראו את מה שרשום בהסכם משתמש ובמסך שידרוג עצמו. 

אני מקווה שהם (התובעים) יפסידו בתבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה גם לי זה קרה בעבודה.

לא ברור לי עדיין מתי אישרתי את העדכון ואיך, אבל פתאום באמצע עבודה (מזל שלא הייתה חשובה) הכל נסגר לי, והמחשב התחיל לעדכן לWIN 10..

עמדת המחשב שלי הייתה מושבתת לפרק זמן יחסית רב, באמצע יום עבודה עמוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

וואלה גם לי זה קרה בעבודה.

לא ברור לי עדיין מתי אישרתי את העדכון ואיך, אבל פתאום באמצע עבודה (מזל שלא הייתה חשובה) הכל נסגר לי, והמחשב התחיל לעדכן לWIN 10..

עמדת המחשב שלי הייתה מושבתת לפרק זמן יחסית רב, באמצע יום עבודה עמוס..

WIN UPGRADE עושה Force shutdown? משעשע D:

כל הנושאשות של מייקרוסופט רק מראה את העובדה שמתחת לשטיח של זו יש כל כך הרבה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shay0600

לדעתי הם רוצים להתקדם למצב כמו בטלפונים שבהם כשיוצאת גרסה חדשה כולם ממהרים לשדרג.

מסיבות של פיצ'רים וחוסר תאימות .

ובינתיים יוצאת להם חצי אפויה כשחצי מהפיצ'רים לא עובדים כפי שעבדו במערכות הפעלה קודמות.

זה לא שהמחשב שלי מורכב מרכיבים סיניים זולים, יש לי חומרה שאלפי אנשים קונים ועדיין יש לי בעיות שמקשות עלי לעבוד על המחשב באופן יומיומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

ובינתיים יוצאת להם חצי אפויה כשחצי מהפיצ'רים לא עובדים כפי שעבדו במערכות הפעלה קודמות.

זה לא שהמחשב שלי מורכב מרכיבים סיניים זולים, יש לי חומרה שאלפי אנשים קונים ועדיין יש לי בעיות שמקשות עלי לעבוד על המחשב באופן יומיומי.

מתוך סקרנות...כמו מה לדוגמה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...