צריך מחשב בינוני לסאונד ומשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מחשב בינוני לסאונד ומשחקים

Guyrq

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?  סביבות ה 3500 - 4000 

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך אבל שיענה על כל הצרכים

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? איזור ה500 ... אם זה ממש שיפור מסיבי

2. מה שימושי המחשב ? שימוש עיקרי הוא עריכת ותקלוט,  משחקים זה על הדרך (לא צריך כרטיס מסך מפציץ)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). כבד, Abelton live . Traktor חשוב שאיבלטון ירוץ חלק גם כשהוא עמוס.
ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. ישנים כמו WoW / SC חדשים כמו Overwatch ו gta5 ( מספיק לי שהם ירוצו על הגדרות בינוניות)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). רזולוציה סטנדרטית רחבה...באיזור ה20 אינצ'

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?  בלי מסך, רק מחשב

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? חשוב לי שלא ירעש יותר מדיי בזמן עבודה על התכנה...זה מצריך משהו מיוחד? ..נגיד 6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס ? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. המרכז, לא קריטי, איפה שיותר זול

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?  ברגע שסגור על מפרט -כמה ימים - שבוע

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני ממש לא מתמצא במחירים.... 3000? 4000 ? אשמח אם תחליטו לי את התקציב בהתאם למפרט. אם האיזור של 3700  בכלל לא מספיק למה  שאני צריך אז תגידו לי , פשוט ממש אין לי קנה מידה במחירים כיום 

אני לא צריך מחשב חזק מידיי, רק חשוב לי שהעריכת תרוץ חלק בלי קפיצות וכו'  , 

תודה לכולם מראש ! =] !~~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...