למה כולם אומרים ש-4K לא אפשרי על הדור הנוכחי של כרטיסי מסך? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה כולם אומרים ש-4K לא אפשרי על הדור הנוכחי של כרטיסי מסך?

Zeev86

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק הרבה משחקים היום עם DSR עם ה970 שלי וזה מצויין עם הגדרות גבוהות והכול רק לא AA כמו Msaa כי בשביל מה צריך החלקה נוספת ב4K?

הפיקסלים כל כך קטנים שלא מסוגלים לראות אותם בעין בכל מקרה.וגם אני מקבל 20 בוויצ'ר 3 ו30 בGTA V ככה וזה מספיק טוב בשבילי בהחלט.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

@Ofir Aviram איזה משחקים? קשה לי להאמין שמשחק כמו witcher3 ירוץ בצורה סבירה ב- עם הגדרות גבוהות על 970...

ההגדרות האמת לא משנות. על LOW ועל ULTRA תקבל את אותם 24-28 FPS על עם GTX970. (לא DSR אלא מסך אמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי משתמש בDSR, למען השש?

כאילו, אולי אני מפספס פה משהו אבל איזו סיבה בעולם יש לקחת כרטיס שמסוגל להריץ FHD בפריים-רייט גבוה ויציב, לתת לו לרוץ בפי ארבע רזולוציה רק כדי לשנמך אותה חזרה (וכן, אני מודע ליתרונות של Dithering) ולקבל 20-30FPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנאדם מוכן לשחק על 30 fps כדי להעלים aliasing לחלוטין ובלי post aa, מה הבעיה?

אם היה לי אפשרות לשחק בהגדרות סבירות ב 60fps עם upscale מכובד שמעלים aliasing הייתי מעדיף את זה מאשר 200 fps ב 1080p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ לא התכוונתי שמוותרים על AA, התכוונתי שמוותרים על FPS כדי להגיע לתוצאות AA טובות יותר - בין אם דרך המנגנונים הרגילים ובין אם דרך downscale של רזולוציה גבוהה לנמוכה יותר. בכל אופן, אני מקבל שיש אנשים שמעדיפים AA טוב יותר תמורת פחות FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הבעיה היא שכל כך הרבה אנשים אוהבים לטעות, שבסופו של דבר אנחנו נכנע לבורות ונקבל את זה ש2k זה בעצם 2.5k או 2560.

זה כבר קורה בעולם המובייל.  ל1440p אין מינוח קצר יותר אז נתפסו על טוקיי

זה לא עניין של אוהבים לטעות, אלא פשוט אנשים מטעים אנשים אחרים.

לדוגמא אותי הטעו ש-2K זה 1440P וכך אני הטעתי אחרים. תיקנו אותי ועכשיו אני יודע ש-1440P זה WQHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביב גפן

אוקיי. אם אתה אומר שזה סבבה אז זה סבבה. לי זה נשמע מוזר לוותר על פריים-רייט טוב בשביל פחות AA (זה שלא על 1080p אתה לא מפעיל AA כשיש לך GTX970} אבל, כל אחד עם מה שנוח לו בעין :)

זה בעצם כמו SSAA. על משחקים ישנים לדעתי זה בהחלט עובד מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה עובד מצויין DSR בלי AA וזה יעבוד אפילו יותר טוב במשחקים שתומכים בDX12 כנראה כמו Ashes of singulairty.

בנצ'מארק קטן שעשיתי בעבר עם גירסה בטא שהורדתי מTPB.

https://drive.google.com/open?id=0B552wXXxp_NiWDc1Q1o3OXJmQnc

אני בודק FPS מצויין עם התוכנה הזאת:

http://www.guru3d.com/files-details/rtss-rivatuner-statistics-server-download.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסכם את זה הכי בפשטות:

אם הייתי רוצה לשחק ב-40-30 FPS, לא הייתי קונה כרטיס מסך שני.

לשחק מתחת ל-60FPS פירושו "קנסול" המחשב שלך.

יש לשחק על קונסולה ויש לשחק על מחשב.

אני משתדל לעשות את ההפרדה הזו כל עוד זה מתאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...