Archer C7 / C9 ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Archer C7 / C9 ?

purple-hey

Recommended Posts

שלום, 

נגמרה הסבלנות לציוד שמסופק, רוצה להפוך את הדראק-דגם-כולשהו למודם ולחבר לו ראוטר פרטי. 
עצרתי בגדול על שתי אופציות: C7 / C9/ 

ציוד: 2 לפטופים, 2 טלפונים, טאבלט, סטירמר, כרומקאסט, נייח. 
ניידים, הטאבלט, סטרימר והכרומקאסט עובדים בתקן N, הטלפונים תומכים AC והנייח שיושב בממד מחובר דרך מתאם חיצוני Edimax EW-7811DAC AC600 Dual-Band (אין אפשרות לחיבור קוי, וHPNA מאכזב). 

שימוש: הכול מהכול, הנייח מוריד ב RSS טורנטים, עשיתי Scheduler שיעבוד בעיקר בלילה ולא יפריע , אבל קורה גם 
שעובד במהלך היום, סטרימר מזרים היום בעיקר 720p בין 1 - 3.5 גיגה לקובץ. 

השאר אין דרישות מיוחדות, שיעבוד רצוי בלי תקיעות. 

ראיתי את ההבדלים ביניהם: 

http://www.wirelesspoi.com/tp-link-archer-c7-ac1750-vs-archer-c9-ac1900/ 

USB 3, פחות דחוף לי בראוטר, אם כבר לחבר עליו, עתידית יהיה שם NAS. 
הבדל המהירות המשולבת גם נראה לי זניח, גם ככה הנתונים האלא תאורטיים(1900/ 1750). 
הבדל האנטנות - אשמח לחוות דעת, על פניו נשמע שאנטנות בתוך הגוף של המכשיר פחות טובות, מצד שני אני לא באמת מבין.
beamforming , קראתי, נשמע נחמד. 
ההבדל המשמעותי בעיני זה יחידת העיבוד שקבלה נוספת. 

ההבדל בין שניהם 200~ ש"ח, האם שווה את ההפרש? 
בנוסף, נושא הקושחה הישראלית והצורך להתמשמש בסיריאלי בשביל להתקין צד שלישי. כמה ההבדל מורגש בזכות קושחה חדשה? מה עוד מקבלים במעבר לצד שלישי? מה הסיכונים (לא נקח לרגע בחשבון את הצורך בלפתוח אתהקופסה ולהלחים). 

יש מקום שעדיין מוכר את הC7 V2 עם קושחה לא ישראלית? 

אגב, הבנתי שבדור הראשון של הC7 היו בעיות עד שהוחלף לV2, איך בודקים (בחנות)? 

המלצות אחרות(ראוטר מדגם אחר) בהתאם לצרכים שלי? 

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין תודה,
 לגבי הקושחה, בדקתי בבנדא, אני רואה שלשניהם (C7 , C9) יש תוספת של  -iL , אני מניח שהתוספת מתייחסת לקושחה. 
 האם זה אומר שכול הציוד בארץ עובר הסבה לקושחה ישראלית? האם יש יבוא מקביל? 
 אני אשאל אחרת, מה בדיוק אני מרוויח משינוי קושחה? עד כמה השינוי משמעותי ביחס לשימוש שלי.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי קושחה פותר תקלות רבות שרובן באו מתלונות משתמשים.

קושחה ישראלית די מחייבת את היצרניות בעיקר בגלל הספקי שידור\תדרים(ערוצים) כאלו ואחרים שמותרים או אסורים לשימוש בארץ.

ייבוא מקביל למוצרי תקשורת הוא משהו שבטוח קיים. אישית אני לא מכיר עקב המגבלות הקשות שמשרד התקשורת מיישם על כל מוצרי השידור למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...