הגדרת DLINK 2760U של בזק כ-Access Point - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת DLINK 2760U של בזק כ-Access Point

unkn0wn

Recommended Posts

שלום חברים,

יש לי ראוטר שאחריו אני רוצה לחבר את ה-DLINK 2760 עם כבל על מנת לשתף את האינטרנט בWIFI כמגדיל טווח \ Access Point

עברתי על כל מדריך אפשרי באינטרנט ולא הצלחתי להגדיר אותו.

אשמח אם מישהו מכם שיודע או עשה את זה יוכל לתת הנחיות לביצוע התהליך.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי לפי המדריך הזה, אני נתקע בשלב שבו אני מגדיר את הטווח IP על מנת שיהיה תואם לטווח של הראוטר המקורי,

הוא רושם כי הIP משוייך לקבוצה שונה ולכן אי אפשר לשנות אותו, ניסיתי לשחק עם הקטגוריה של הקבוצות אבל לא הגעתי לפתרון... אודה לעזרתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון, כל עוד אתה מבטל את ה DHCP בראוטר, אפשר להשאיר את כתובת הIP שלו ללא שינוי. הבעיה בזה היא שתצטרך בכל פעם להגדיר למחשב כתובת IP בצורה ידנית כדי להכנס לממשק של הדילינק. אל תתן לזה לעצור אותך מהמשך ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אנסה את זה שוב,

בזק מכניסים כל מיני הגדרות לצורך כך שהראוטר יהיה מוכן להגדרה של יוזר וסיסמא לאינטרנט, יש משהו שצריך לבטל שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

רוכב על הת'רד בדיליי של כמה שנים: מנסה תהליך דומה עם ה-2650 הישן של . לא מצליח לגשת להגדרות של המכשיר, הכתובת 10.0.0.138 מחזירה ERR_CONNECTION_TIMED_OUT, והDefault Gateway שאני מקבל הוא של הראוטר הראשי של .

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חיברת אותו לראוטר של , הוא קיבל כתובת  מהטווח שמחלק הראוטר של . כנס לממשק הניהול בראוטר של וחפש את טבלת המכשירים המחוברים. שם תוכל למצוא את הכתובת של ה-2650. מומלץ להגדיר לו כתובת IP קבועה כדי שלא ילך "לאיבוד" אם שרת ה-DHCP יופעל מחדש ויקצה כתובות שונות למכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...