RoyShefy 9500PRO , אמת או שקר? כנסו ותגלו. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RoyShefy 9500PRO , אמת או שקר? כנסו ותגלו.

stingeR-

Recommended Posts

אפילו שזה לא כל כך יהיה מכובד , אני מבקש מכל הפישרים הקטנים שהשמיצו אותנו ותקפו אותנו ללא סיבה , להגיב לתוצאות , ולא להסיק מסקנות ללא הוכחות.

פעם ראשונה שאני מגיב...

מדהים ! כבר אמרנו שהישראלים מצליחים להדחף לכל חור ?! ;)

איזה כבוד אחי ! תכנס לאתר שלהם ותרשום בתוצאות Israely Team או משהו כזה ! תביא לנו קצת כבוד.

דרך אגב: לאיזו מהירויות הגיע המקום השני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אני חייב להגיד (אני יודע שזה נשמע קצת גיינסי) שמאוד אבל מאוד נפגעתי מחברי הפורום שתקפו אותי ככה.

יעני ממש התאכזבתי... :-[

מכל מקרה.. תוצאות בנצ'ים אין עדיין... אני מתקין עכשיו CAT3.8 בגלל ששם קיבלתי OC הכי יציב..

נראה לאן אני יגיע. היה כבוד והוא עדיין מכובד בתור גליץ' עצבני ביותר... אבל אני יעיף אותו אם אני אשבור אותו..

FIRE אמור לבוא אלי עוד איזה חודש... תכננו VMODS לכרטיס שלי, אני בטוח שהוא יעלה תביצועים, וסוף סוף אני אוכל באמת להתגאות בתוצאה שלי... אבל זה עניין של זמן, רק זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה

אליך ואל עוד כמה שמסתובבים פה..

מה העניין עם דרגון בול?

למה אתם רואים את זה?

מיילא היית בן 12 הייתי מבין אבל אתה בן 15 אולי 16 ,לא בטוח...[אין לי כח לבדוק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מי לאזאזל רואה דרגון בול??

זה שיש לו תמונה שלו זה רק בגלל שהיא יפה...

אני ממש לא רוצה לקבל פה סליחות, אם מישהו רוצה שיפנה אלי בפרטי...

אני רק רוצה שכל המפקפקים למיהים שיקראו ויפנימו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי אולי אתה לא רוצה פה סליחות אבל אני רוצה !!!

ולא מכולם בשביל זה יש את הפרטי, אני רוצה לראות פה סליחה מMJ......ומBICEPS-TRICEPS (מר עולם לשעבר ;D )...

נ.ב

GIJO אני די בטוח שלא ראית אף פעם דרגון בול נכון?

גם אם כן וגם אם לא, יש איזושהיא מגמה בארץ נגד דברים ש"נראים"לילדים קטנים....

אני גם יתן דוגמא: יש לי GBA SP שזהו מכשיר מדהים...אבל ברגע ששומעים GB ישר כולם:"מה אתה ילד קטן" , "מה אתה דפוק"....

אז למי שלא יודע שבארה"ב רוב שחקני הגיים בוי הם מעל גיל 18?

או שביפן רוב התופים של דרגון בול הם מבוגרים?

מנגה זה מנגה וזה שזה משווק לילדים לא אומר כלום.......

( אני אשמח להמשיך את הדיון הזה בפרטי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה בדיוק סליחה ?

מה בדיוק הוכחתם ?

סליחה על זה שפיקפקתי בעובדה שהכרטיס הגיע למהירויות האלה ? סליחה ...

אבל בעצם הוכחתם בדיוק מה שטענו פה מההתחלה -

התוצאה הסופית ב AQUAMARK היא לא הגיונית ... - עובדה - הלינק הראשון היה עם מהירויות שעון נמוכות בהרבה עם תוצאה גבוהה פי 2 , ועכשיו עם מהירויות שעון גבוהות יותר - התוצאה היא חצי מהקודמת ?

מישהו יכול להסביר לי מה הולך פה ?

חוץ מזה - רועי - כמו שנאמר לך ב EXTREMEOVERCLOCKING - הוכחת שאתה אולי יודע לערוך HTML טוב ...

ועכשיו שמתי לב לעוד תרד גאוני שפתחת וגם עליו קטלו אותך - http://forums.extremeoverclocking.com/showthread.php?t=97573

שגם עליו לא הגבת לאחר כמה "קטילות" ...

רועי - מה שפרסמת טוב אולי לרמה הכללית של אנשים פה - רואים מהירות שעון - מתלהבים - אבל בפורומים קצת יותר רציניים - לתת לינק ל EXTREMEOVERCLOCKING ל 7 עמודים של ירידות שאתה מקבל ?!

עריכה :

ברח לי מהראש - אחרי שאתה מסיים עם ה TWEAKING של המערכת שלך בחזרה ל 60000 נק' - תספר לנו מה אתה עושה שמעלה את התוצאה ב 28000 נק' - אני בטוח שכולנו נשמח למדריך כזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שאתה מאמין לעצמך - זה נכון ....

גליץ' בתוכנה - לא טענתם את זה מעולם - לא זכור לי בכל מהלך התרד הקודם שטענתם את זה ....

כמו שנכתב ב EXTREMEOC -

התוצאה של AQUAM3 נשמרת כקובץ HTML לפני שהיא עולה ל שלהם - המקבילה ל ORB - כל אחד עם ידע ב HTML יכול לערוך את התוצאה ולהעלות את התוצאה ה "מעודכנת ".

אני לא מאמין שגם עוד חודש רועי יתן לנו תוצאה של 50K עם המערכת שלו - לא משנה כמה TWEAKINGS הוא יעשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון.. אולי תנסה אתה לרמות? או כל אחד אחר.. תנסו לרמות ולעשות מה שאני "עשיתי".

נכון הבאתי להם HTML... אבל אתה לא יכול לערוך את הHTML כמו שסבטאג' עשה ולשים אותו ברשת.

אבל אני שמתי אותו ברשת והראתי לכם.

הדיון שהבאת הוא אותו דיון. הלך שם בדיוק מה שהלך פה.

חוץ מזה שעכשיו הם כולה מחכים להוכחות... אמרתי שברגע שיהיו לי אני אביא...

אני לא יכול להוכיח שהתוצאות אמיתיות! כי אני חושב שהם לא.

מתי, ואם בכלל שאני אצליח לחזור על מה שעשיתי אני אראה לכם.... לא אכפת לי מהתוצאות, רק מהירויות השעון הגבוהות.. אחרי זה יבואו התוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאמין שהתוצאות שלך לא הגיוניות ? יפה - זה כבר התקדמות !

כל העניין בתרד הקודם ובתרד ב EXTREMEOC - זה התוצאה !!!!

לא מהירויות השעון - זה לא מעניין אף אחד ...

ובקשר להעלאת תוצאה "ערוכה" - כבר הסבירו לך ב שזה כן אפשרי ....

אבל פשוט מדי פעם AQUAMARK עושים ניקוי של התוצאות הלא הגיוניות ...

הימור שלי - תוך שבוע הלינק שלך נעלם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...