מפרט לגיימינג במארז קטן ב3.5K לא כולל כרטיס מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג במארז קטן ב3.5K לא כולל כרטיס מסך

gtl29

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3,500 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?אפשר לנצל אם יש צורך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים, סרטים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.witcher 3, v, the division

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).1080P

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?כרטיס מסך, וssd

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?7 בסרטים ושימוש שוטף , 6 בגיימינג, אשמח לקירור איכותי ושקט, מעדיף לא לחסוך פה.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?שבוע קרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? רצוי לשמור על הגדרות גבוהות למשך שנתיים, ובעתיד החלפה רק של כרטיס המסך.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

המארז צריך ליהיות SilverStone Raven RVZ01 , שנבחר בעקבות אילוצי מקום וביקורות מצוינות עליו, כרגע מתוכנן להתקין כרטיס מסך שיש ברשותי (hd7850), ובעוד כמה חודשים שיצאו כרטיסי המסך החדשים, מתוכנן כרטיס שווה ערך לgtx 970, אז קחו את זה בחשבון מבחינת הספק.

בנוסף הספק צריך ליהיות מסוג sfx, ואין מבחר כמעט בארץ אז אפשר לכלול הכל חוץ ממנו במידה ולא נמצא אחד מתאים ולהפנות לדגם שנמכר בחול ואזמין אותו.

מפרט שקיבלתי מאחת החנויות, אשמח לחוות דעת עליו, ובנוסף מפרט שלכם במידה ותמצאו צורך.

קטגוריות מוצרים כמות מחיר
מעבד Intel i5-6600 3.3Ghz(3.9Ghz Turbo) LGA1151 Tray 1 ₪1080
קירור למעבד Arctic Cooling Freezer 11 LP 1 ₪120
לוח אם Gigabyte GA-B150N Phoenix-WIFI 1 ₪553
מארז SilverStone Raven RVZ01 Black 1 ₪519
ספק כוח 450W SFX 450-60GHS 80mm Active PFC SFX to PS2 adaptor 1 ₪385
זיכרון DDR4 8GB 2133Mhz CL14 1.2V Kingston Fury Black 2 ₪196

סה"כ: 8 ₪3049
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מפרט סביר 

לא מצאתי באתרים שאני מכיר את המארז הזה

ככה שלא יכול לעזור לך עם מפרט כראוי

לגבי הספק מומלץ אחד יותר גדול במיוחד אם אתה מתכנן להרכיב כ.מסך יותר רציני

חסר לי SSD

נשמע מפרט סביר 

חסר לי SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של THE-BIG

נשמע מפרט סביר 

חסר לי SSD

נשמע מפרט סביר 

חסר לי SSD

המארז הזה נמצא באתר של TMS , אבל  תוכל להרכיב לי מפרט גם בstart , או פלונטר אם נוח לך יותר ואל תכלול את המארז(בדקתי איתם אפשר להזמין מהיבואן) קח בחשבון 520 ש״ח הוא עולה אם אני לא טועה.

לגבי הssd, יש לי כבר 2 850 evo כל אחד 256 ועוד green 3tb, כך שאין צורך בהם.

לגבי הספק חשבתי על Silverstone Sfx 500/600, מה עדיף? אני אזמין רק אותו מאמזון.

www.amazon.com/gp/aw/d/B00MO675S8/ref=mp_s_a_1_1?qid=1459108908&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=silverstone+sfx&dpPl=1&dpID=41NpbEnGQcL&ref=plSrch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז הלוח שהציעו לך מיותר

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1039 ₪ - * מבצע * - Quad i5 6600 3.3Ghz S1151
לוח אם: 549 ₪ - GA-H170M-D3H (DDR4) S1151
זכרון: 378 ₪ - * מבצע * - 8G Kingston HyperX FURY 2133Mhz CL14 (כמות: 2)
ספק כוח: 639 ₪ - 650W 80+ Gold RM650

מחיר סופי: 2605 ₪ למזומן  
 2657 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

logo-dark.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של THE-BIG

logo-dark.png

logo-dark.png

לגבי לוח האם, מה שאתה הצעת זול בכ4 ש״ח, סכום שהוא לא רלוונטי כלל, אלא אם הלוח שהצעת טוב יותר.

לגבי הספק שרשמת הוא ATX ולא SFX משמע הוא לא יכנס במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח מתקדם יותר

לא מתמצא כל כך בסוג הספציפי של המארז וספקים האלה

לוח מתקדם יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של THE-BIG

לוח מתקדם יותר

לוח מתקדם יותר

סבבה, תודה רבה על העזרה.

אשמח לקבל עוד חוות דעת של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הוא mini-itx ולכן לוח האם המתקדם שהוצע פה לא יכנס פיזית למארז הזה הוא פשוט גדול מדי (בהצעה המקורית יש מתאים). אפשר למצוא בארץ לוחות mini-itx מתקדמים יותר אבל אלו שראיתי עולים עוד 200-250 שקל ולא ברור לי שיהיה לך איזה יתרון בהם אגב בכל הלוחות בגודל הזה תמיד יש גם אלחוטית.

לגבי ספקי sfx באמת Silverstone הם המומלצים אם כי כמו שראית לא זמינים בארץ, לא יודע אם באמת יש טעם ללכת על ספק 600w, לדעתי 500w צריכים להספיק לכל כרטיס שצפוי להכנס למארז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

המארז הוא mini-itx ולכן לוח האם המתקדם שהוצע פה לא יכנס פיזית למארז הזה הוא פשוט גדול מדי (בהצעה המקורית יש מתאים). אפשר למצוא בארץ לוחות mini-itx מתקדמים יותר אבל אלו שראיתי עולים עוד 200-250 שקל ולא ברור לי שיהיה לך איזה יתרון בהם אגב בכל הלוחות בגודל הזה תמיד יש גם אלחוטית.

לגבי ספקי sfx באמת Silverstone הם המומלצים אם כי כמו שראית לא זמינים בארץ, לא יודע אם באמת יש טעם ללכת על ספק 600w, לדעתי 500w צריכים להספיק לכל כרטיס שצפוי להכנס למארז הזה.

תודה על התגובה, אני באמת חושב ללכת על המפרט המקורי שרשמתי, הדבר היחידי שאני תקוע איתו הוא עדיין הספק, אני מתכוון להזמין היום אבל לא יודע אם לקחת את ה500 או ה600.

ההבדל בינהם הוא 200 ש״ח, לגבי הכרטיס, נכנס פה כל כרטיס שכמעט אפשר להעלות על הדעת שהיית מכניס למארז ATX סטנדרטי, אם לא הייתי מחכה לדור הבא של הכרטיסים, הייתי מכניס בו gtx 970 של windforce עם השלושה מאווררים שנכנס בלי בעיה למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הלוח במפרט של סטארט לא מתאים פיזית למארז ITX כזה פצפון. הלוח שבמפרט המקורי הוא בחירה טובה ביחס למחיר\תמורה ללוח ITX.

האמת היא שהמפרט המקורי ממש נחמד, בחירת החלקים נעשה בחכמה במגבלות הקיימות.

רק תוודא שהמחיר הכולל של מה שקיבלת הוא אטרקטיבי ביחס לחנויות זולות כמו TMS פלונטר סטארט וכ'.

על נייר הספק מספיק למערכת כזו + כרטיס מסך בנוסח ה-GTX970 וגם יותר ממנו. ברור שאם היה היצע למשהו יותר איכותי

היה אפשר לשקול אותו. בנוסף לאיכות גם לטובת משהו שקט יותר אולי..

אם אתה מרכיב לבד, אז זה פחות בעיה, ויש אפשרות להזמין מאמאזון איזה שהוא ספק יותר איכותי, במידה ואתה זקוק להרכבה

ותעדיף מוצר מהארץ אז אין לך הרבה אופציות. למרות ששוב בגדול הספק הזה בסדר בהתחשב בהיצע הכמעט לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אכן הלוח במפרט של סטארט לא מתאים פיזית למארז ITX כזה פצפון. הלוח שבמפרט המקורי הוא בחירה טובה ביחס למחיר\תמורה ללוח ITX.

האמת היא שהמפרט המקורי ממש נחמד, בחירת החלקים נעשה בחכמה במגבלות הקיימות.

רק תוודא שהמחיר הכולל של מה שקיבלת הוא אטרקטיבי ביחס לחנויות זולות כמו TMS פלונטר סטארט וכ'.

על נייר הספק מספיק למערכת כזו + כרטיס מסך בנוסח ה-GTX970 וגם יותר ממנו. ברור שאם היה היצע למשהו יותר איכותי

היה אפשר לשקול אותו. בנוסף לאיכות גם לטובת משהו שקט יותר אולי..

אם אתה מרכיב לבד, אז זה פחות בעיה, ויש אפשרות להזמין מאמאזון איזה שהוא ספק יותר איכותי, במידה ואתה זקוק להרכבה

ותעדיף מוצר מהארץ אז אין לך הרבה אופציות. למרות ששוב בגדול הספק הזה בסדר בהתחשב בהיצע הכמעט לא קיים.

אוקיי, תודה רבה, אני הולך על המפרט הראשוני מחנות בארץ, אני רק אזמין מאמאזון את הספק, השאלה שלי היא אם לקחת את ה500 או 600, הכסף הוא פחות  הבעיה 600 ש״ח לעומת 800 ש״ח,

ה600 מגיע בתצורת Sfx וה500 מגיע Sfx-L משמע הוא מעט ארוך יותר, ובעל מאוורר גדול יותר, השאלה אם ה500 לא יתקע אותי מבחינת הספק בשום כרטיס שאני אבחר לשים?

ובנוסף, היית ממליץ על מסוים שלא קיים בארץ שעל הדרך אני אזמין מאמאזון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 שקל בשביל עוד 100W לא שווה, 500W זה מספיק, איזה חברה זו?

מבחינת המידות, לא יודע, אבל תהיה זהיר מאוד עם זה, עדיף לא לקחת סיכונים. אני מניח שיהיו תמיד גרסאות מיני לכרטיסי המסך ככה שיהיה פיתרון לכל

סיטואציה כנראה, אבל עדיף לא להיות מוגבל, או כמה שפחות אם אפשר.

לגבי הקירור, אם מה ששמת מתאים פיזית אז הוא בחירה מצויינת לדעתי, אם תמצא אותו יותר בזול באמאזון או משהו דומה ולחסוך אז למה לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

200 שקל בשביל עוד 100W לא שווה, 500W זה מספיק, איזה חברה זו?

מבחינת המידות, לא יודע, אבל תהיה זהיר מאוד עם זה, עדיף לא לקחת סיכונים. אני מניח שיהיו תמיד גרסאות מיני לכרטיסי המסך ככה שיהיה פיתרון לכל

סיטואציה כנראה, אבל עדיף לא להיות מוגבל, או כמה שפחות אם אפשר.

לגבי הקירור, אם מה ששמת מתאים פיזית אז הוא בחירה מצויינת לדעתי, אם תמצא אותו יותר בזול באמאזון או משהו דומה ולחסוך אז למה לא..

הספק של 500W Silverstone Sfx-L , נכנס מאה אחוז למארז ראיתי מלא מערכות של אנשים איתו, אז את אומר ללכת עליו, למרות שכרטיס כמו הgtx 970 windforce Gigabyteדורש 550W?

ולגבי הכרטיסים אין צורך בגרסאות מיני, כי יש מקום שם לכרטיס עד 33 סמ, נכנסים שם gtx 970/980 וגם הTitan

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...