איטיות בכניסה לאתרים באופן אקראי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות בכניסה לאתרים באופן אקראי

Splashy

Recommended Posts

מדי פעם יש אצלי איטיות בכניסה לאתרים. בכרום כתוב Waiting for website... וזה יכול לקחת 15-30 שניות ויותר עד שאני לוחצת על רענון, לרוב האתר עולה אחרי רענון אבל לא תמיד.
לא הצלחתי למצוא עקביות בעניין. לצורך העניין הרבה פעמים אני חווה איטיות גם באתר של תפוז אבל לא רק.
בדיקת מהירות תקינה. טוענים שהתשתית תקינה.
בזק בינלאומי השתלטו על המחשב שלי, עשו בדיקות ואמרו שהבעיה במחשב כי ב-Safe mode זה היה בסדר. אמרו לי להסיר תוכנות מה-Startup.
עשיתי את זה ועדיין הבעיה קורית.
תשתית , ספק בינלאומי, מהירות Top 100 (בפועל 55-60 Mbps), ראוטר של D-Link 6740U במצב Bridge (מוגדר כמודם) עם ראוטר של D-Link DIR-880L עם הקושחה העדכנית ביותר משירות הלקוחות של D-Link.
איפה יכולה להיות הבעיה? איך פותרים את זה? אודה לעזרתכם בנושא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Splashy
מדי פעם יש אצלי איטיות בכניסה לאתרים. בכרום כתוב Waiting for website... וזה יכול לקחת 15-30 שניות ויותר עד שאני לוחצת על רענון, לרוב האתר עולה אחרי רענון אבל לא תמיד.
לא הצלחתי למצוא עקביות בעניין. לצורך העניין הרבה פעמים אני חווה איטיות גם באתר של תפוז אבל לא רק.
בדיקת מהירות תקינה. טוענים שהתשתית תקינה.
בזק בינלאומי השתלטו על המחשב שלי, עשו בדיקות ואמרו שהבעיה במחשב כי ב-Safe mode זה היה בסדר. אמרו לי להסיר תוכנות מה-Startup.
עשיתי את זה ועדיין הבעיה קורית.
תשתית , ספק בינלאומי, מהירות Top 100 (בפועל 55-60 Mbps), ראוטר של D-Link 6740U במצב Bridge (מוגדר כמודם) עם ראוטר של D-Link DIR-880L עם הקושחה העדכנית ביותר משירות הלקוחות של D-Link.
איפה יכולה להיות הבעיה? איך פותרים את זה? אודה לעזרתכם בנושא.

היי,

ממעבר על שרשורים נוספים שהעלית בנושא באתרים אחרים אני מבין שיתכן והנושא נפתר לאחר הסרת האנטי-וירוס.

בעיות מסוג זה בהחלט יכולות להיות קשורות לציוד הקצה (מודם, ראוטר, מחשב).

בכל מקרה, אם התופעה חוזרת על עצמה נשמח לסייע בבדיקת הנושא לעומק.

לשם כך, מוזמנת לשלוח פרטי התקשרות במייל ל: online@bezeqint.net ונציג טכני יחזור אלייך.

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה צ'יף, אני מנסה את 012.

מתן, הבעיה לא נפתרה אחרי הסרת האנטיוירוס. 
דיברתי כבר עם כמה נציגים ובזמן ההשתלטות על המחשב ברוב הפעמים לא רואים את הבעיה ולא ברור איך עוד יכולים לעזור לי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון: הבעיה ממשיכה וקורית גם עם ספקית אחרת.
היום גם קרה לי פעמיים שלחצתי על קישור וקיבלתי הודעה The connection was reset וכשעשיתי רענון העמוד נטען.
ניסיתי בשני מחשבים נייחים בבית (המחשב שלי עם 10 והנייח השני עם 7), החלפתי ראוטר בבזק, הראוטר מחובר במצב Bridge לראוטר פרטי שלי (יש לי שניים שניסיתי, TP-Link Archer C9 ו-D-Link DIR-880L, בשניהם הבעיה קיימת). ניסיתי DNS חלופי של , לא עזר.
ניסיתי כמה דפדפנים שונים כולל איפוס , ראוטר ואתחול מחשב.
גם התקנתי התקנה נקיה 10 על המחשב שלי לא מזמן.
ניסיתי עכשיו להתחבר במחשב שלי לאינטרנט דרך הסמארטפון שלי (Mobile hotspot) עם דונגל Wifi ועדיין הגלישה הייתה איטית.
בזק ובזק בינלאומי טוענים שהכל אצלם תקין ואין להם איך לעזור.
יש למישהו רעיון מה עוד אפשר לעשות ואיפה הבעיה? תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...