מעוניין בחוות דעת מפרט מחשב למשחקי MMO ב-4,000 שקל והתייעצות למסך LG 27 אינץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בחוות דעת מפרט מחשב למשחקי MMO ב-4,000 שקל והתייעצות למסך LG 27 אינץ

Darksam

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש מחשב בתקציב של עד 4,000 שקל למשחקים. אני כרגע עם מחשב זקן שלא ממש מיועד למשחקים האלה. אני משחק בעיקר במשחקי mmorpg כמו Guild Wars 2 ו-Rift ומטרת הרכישה והדרישה שלי מהמחשב, היא לשחק במקסימום ביצועים גרפיים עם fps גבוה. אשמח לשמוע אם המחשב הזה יענה על הדרישות שלי וגם הצעות לשיפור במידה ויש. מצורף השאלון והמפרט תחתיו.

כמה שאלות בנוגע למחשב:

1. להבהרה לכמה fps לצפות מהכרטיס מסך שבחרתי, כמה fps נחשב מינימלי במטרה לשחק בהגדרות גבוהות במסך 27 אינץ', וכמה fps יהיה אופטימלי?

2. מה מידת הרעש שעליי לצפות מהמחשב (מ-1-10, כש-1 זה לא שומעים כלל, ו-10 זה רעש בלתי נסבל)?

בנוגע למסך מחשב. אני מעוניין לקנות מסך 27 אינץ', בחרתי את הדגם שך LG שבקישור בגלל התקציב והיות והוא . יש לי כמה שאלות:

http://www.1pc.co.il/product-7781-%D7%9E%D7%A1%D7%9A_%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91_LG_27_LED_IPS_27MP47HQ_5ms_VGA_HDMI.aspx

1. האם המסך מומלץ?

2. האם עליי לצפות לירידה בחדות בשימוש היום יומי ברזולוציה 1920x1080 מול צפייה במסך הנוכחי שלי שהוא 21.5 אינץ עם אותה הרזולוציה?

3. איך יראו משחקי MMO על המסך הזה לעומת המסך הנוכחי שלי?

4. מה הקשר בין כps ל-Refresh Rate במסך?

5. האם למסך יש מגבלה לשדר מ-fps מסויים? אם למשל הכרטיס מסך משדר על 100fps, האם אני אראה במסך לפי 100fps?

6. מה ה-Refresh Rate במסך שבחרתי?

(למי שעונה בנושא המסך, אודה אם יציין את המספר שאלה שעליו הוא כותב).

תודה :)

1. מה התקציב המקסימאלי? 3,800.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אם ניתן לחסוך, אשמח.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 4,000.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, צפייה בסרטים ועבודה משרדית.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אין

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: משחקי mmorpg

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Guildwars 2, Rift. לא משחקי יריות.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920x1080 מסך 27 אינצ'.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות עם FPS גובה לתקופה של לפחות 3 שנים.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך בצורב או .

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8, אשמח לא לשמוע אותו כלל.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? מתוכנן רק אחרי לפחות 3 שנים ורק אם חייב לצורך שמירה על רמת הביצועים שציינתי בהגדרות הגרפיות. לא יודע להגדיר קל, בינוני, כבד, אין לי נסיון ב-OC.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך תוכנות. הרכבה בחנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין עדיפות, כל עוד המחיר טוב מאחרים והשירות והאחריות טובים. אני גר בהרצליה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? כמה שיותר מוקדם.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא נראה לי.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אשמח שתהיה אופציה לשדרוג עתידי בעוד כ-5 שנים, אך אני לא חושב שזה יהיה שדרוג מסיבי. אולי הוספה/החלפה של ואם אחליט להשקיע ועדיין אצטרך, אז כרטיס מסך חדש.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: הוספתי מפרט שהרכבתי.

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920401 - Intel - i5-6600 Skylake Quad core CPU - 3.3 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1059/1038

לוחות אם - Intel LGA1151
GA-B150M-D3H - Gigabyte - 4x up to 64 GB of DDR4 2133MHz - VGA - DVI - HDMI - PCIe x16 - mATX (24.4x17.4cm)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 397/389

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FB-8 - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 178/174

כרטיסי מסך - AMD PCIe
NITRO-R9-380X-4G-D5-PC - Sapphire - Radeon R9 380X GPU 4GB - With new PC Only - NITRO - Dual-X...
בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1129/1106

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E120BW - Samsung - 120GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/410 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 303/297

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 229/224

מארזי מחשב - מארז עם ספק
GX500-NE550M - Antec - GX500 With 550W Antec NE550M NeoEco 80Plus Bronze Modular power supply - Clear Side Window - includes 3 120mm fans, and 3 additional fan mounts - 2 x Fan Control unit - Extra space behind motherboard ...
שנה אחריות למארז, שלוש שנים אחריות לספק
 כמות:  - 1 - 483/473

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - D/H: 92/84mm - OEM - Intel Socket: 1150/1151/1155/1156, 775 - Max. Cooling Performance: 95 Watts - With new PC Only...
שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד
 כמות:  - 1 - 42/41

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פורום הגעתם או הודיעו לנו אחרי...

כמות:  - 1 - 1/1

3821.00 / 3745

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=49106

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסוג המצבים שבהם מתיחה קלה יחסית של התקציב (כ-250 שקלים מהחריגה המירבית) תאפשר מערכת הרבה יותר

חזקה ומשתלמת, עם כרטיס מסוג GTX970 שאולי יגיע בגרסת רפרנס, אבל עדיין יספק ביצועים הרבה יותר טובים, במיוחד שהדרישות

שלך לביצועים מקסימליים.

שנית מהיר יותר ובנפח כפול, שהרבה יותר משתלם מבחינת העלות\נפח - עוד כ-130 שקלים והנפח מוכפל, והביצועי הכונן משתפרים גם כן.

למען האמת אפשר גם באיזור ה- לקבל את הנ"ל, אבל לא הייתי משלב פה ספק ומארז סופר בסיסיים ואת הלוח הכי תקציבי שיש, כי בכל זאת

אתה כבר מוציא , אז שווה לקבל את אלה ברמה גבוהה יותר בתוספת של כ-250 שקלים מאפשר להתפשר בהם ולחסוך את הסכום הזה.

אם זה משהו שמתאפשר מבחינתך, תקבל מפרט לדוגמה, רק חשוב מאוד שתדע, בסולם שקט בחרת ב-8 שזה המקסימום, תרפרף במפרטים

שנבנו פה בפורום שמותאמים לרמת שקט הזו ותבין שיש צורך בבחירת רכיבים שיקרים במאות שקלים, החל מ-300 שקלים. משהו שלא מומלץ

לעשות במקרה הזה אלא אם תעדיף שזה יבוא על חשבון הביצועים. דרך אגב, המפרט שבנית בעצמך כלל לא נכנס לקטגוריה הזו של רמת שקט "8"

אלא יותר קרוב למשהו סטנדרטי ביותר שסביר שמה שתקבל לא יהיה שונה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה רועי. אשמח לראות את המפרט הכולל את ה-GX970 עם כל מה שציינת לשיפור.
לגביי סולם השקט, מ-1-8, איפה אתה רואה את המפרא שאני בניתי? ואיפה את זה שאתה מציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו סטנדרטי למדי - באיזור ה-6 בערך, לא רועש במיוחד אבל גם לא חרישי.

דומה לשלך, אין פה קסמים, יותר שקט שווה ליותר כסף, המפרט שבנית הוא טוב בבסיסו, אבל כמו שציינתי מאחר ואתה כבר מוציא

קרוב ל-4000 שקלים, שווה לא לעצור לפני קו הסיום ולהשקיע עוד קצת בשביל לקבל הרבה יותר, בכל זאת מחשב קונים

אחת לתקופה ארוכה יחסית.

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920404 - Intel - i5-6500 Skylake Quad core CPU - 3.2 GHz - Max Turbo Frequency 3.6 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 942/923

לוחות אם - Intel LGA1151
GA-B150M-D3H - Gigabyte - 4x up to 64 GB of DDR4 2133MHz - VGA - DVI - HDMI - PCIe x16 - mATX (24.4x17.4cm)...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 397/389

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FB-8 - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 178/174

כרטיסי מסך - nVidia PCIe
426018336-3453-PC - Gainward - GeForce GTX970 GPU With new PC Only - 4GB 256 bits GDDR5 memory - HDMI, DVI-I , 2x Mini DisplayPort video outputs - GPU/Memory clocks 1152/7000 MHz - Phantom Edition...
בקניית מחשב חדש בלבד - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1631/1598

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E250BW - Samsung - 250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 427/418

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 223/219

מארזי מחשב - מארז עם ספק
GX300-NE550M - Antec - GX300 mid tower - With 550W Antec NE550M NeoEco 80Plus Bronze Modular power supply - Window - USB3.0 and USB 2.0 front ports - 6 x 3.5 inch bays also compatible with 2.5 inch drives - 2 120mm fans inc...
שנה אחריות למארז, שלוש שנים אחריות לספק
 כמות:  - 1 - 483/473

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic - Arctic Alpine 11 Rev 2 - D/H: 92/84mm - OEM - Intel Socket: 1150/1151/1155/1156, 775 - Max. Cooling Performance: 95 Watts - With new PC Only...
שנה אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד
 כמות:  - 1 - 42/41

4323.00 / 4237

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=49215

התכוונתי לשלב סטוק לכרטיס מסך בשביל החיסכון ובסוף בחרתי בכרטיס מסך עם מתקדם יותר מהסטוק, ההפרש במחיר פשוט שווה את זה ללא ספק, כרטיס יהיה קריר יותר, שקט

יותר, ויאפשר גם טובה יותר אם תרצה שכן ה-970 לא פראייר בכלל בתחום.

כמובן שאני לא נכנס לכיס של אף אחד, יש תקציב זה ברור, העצה שלי היא מכוון שמדובר במערכת שמיועדת לגיימינג, לעשות מה שניתן על מנת לקבל ביצועים גיימינג חזקים ככל שאפשר

שהריי זו מטרת המערכת, גם אם זה אומר לוותר בשלב ראשוני על לטובת GTX970 זה לדעתי שווה את זה, גם אפשר להוסיף בכל שלב, כרטיס מסך תאלץ להחליף אם תרצה לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המפרט. 6 מתוך 8 זה בסולם שקט זנ מעולה בהתחשב במגבלות הכספיות.

יש לי כמה שאלות:

1. ראיתי באשכולות אחרים שאתה ממליץ על המעבד 6500 על פני 6600 בטענה שהוא ה כי משתלם בסידרה. תוכל להסביר לי מה הסיבה לכך שהוא הכי משתלם?

2. כבר כמה פעמים הציעו לי את הכרטיס מסך GX970 הספציפי וברור לי ההבדל בביצועים, אך מה זאת החברה הזו Gainward והאם היא טובה? ושאלה נוספת, לכרטיס יש רק מאוורר 1?

3. מה הסיבה שאתה חושב שאני צריך 250?

4. מה הסיבה ששינית את הספק ל-GX300 (שמגיע עם מאוורר אחד פחות)? בנוסף, האם יש שליטה בתאורה של המארז וניתן לכבות אותה? תנאי הכרחי במארז זה שהוא יהיה בלי שום תאורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מכוון שאלו עוצמתיים ממילא, ובגיימינג ושימושים כלליים ההבדל אינו מורגש, ואפשר בקלות לחסוך את ההפרש הזה במחיר, מדובר על 300 מגה-הרץ

תוספת לתדר הטורבו בוסט, זה הכל, ההפרש הוא בסה"כ אינו גדול, אי אפשר לומר שזו תיהיה בחירה רעה אם תעדיף את ה-6600.

2.לכל חנות יש את ההיצע שלה, לפלונטר יש מחיר אטרקטיבי על הפאנטום, מדובר בגרסה מעולה של הכרטיס, שמגיע עם שני מאווררים לא אחד, והם נשלפים לניקוי

מהיר וקל. "המינוס" יחיד שלו מבחינתי זה שהוא תופס שני סלוטים וחצי במקום שניים כמו בדגמים אחרים, לך זה לא ישנה שום דבר.

3.כי כבר אתה משקיע 300 שקלים בעבור , אז שווה להשקיע ללא שום ספק עוד מאה ומשהו שקלים ולקבל נפח כפול, מה גם כמו שציינתי בנפח גדול יותר

משמע ביצועים מהירים יותר. כמובן שהתוספת נפח הזו תבוא לידי שימוש ויהיה פחות הצורך לסנן מה להתקין בכונן ומה לא, זה מסוג הדברים שאני יכול לומר

בוודאות - אל תתפשר לגביו.

4.לא בכוונה, תבחר בבאנדל שמתאים לך מבחינת תקציב ומראה, אם ה-500 עדיף לדעתך לך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, תודה רבה רועי :)

2 מאווררים נשלפים לניקוי נשמע מעולה.

אני רואה שיש כמה דגמים של החברה לכרטיס GX970 והבדל במחיר. תוכל להסביר לי את ההבדלים ביניהם?

**עריכה: אני אשאל לגביי המסך בפורום מסכי מחשב. אני מקווה שהם יידעו לענות לי על השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם השני של החברה הוא סטוק (מפוח), הוא הקירור הבסיסי ביותר של הכרטיס שכמו שציינתי הרבה פחות מומלץ מקירור מתקדם יותר.

הגרסה עם שני המאווררים היא יעילה יותר, שקטה יותר, תשמור על טמפ' עבודה נמוכות יותר, וכן מדובר בגרסה שמגיעה מומהרת מהמפעל שמהירה יותר.

1.ביחס למחיר, כמובן שרזולוציית 1440P הייתה עדיפה לגודל הזה עם צפיפות פיקסלים טובה יותר. הייתי בודק גם את המסך הזה שמגיע עם פאנל AH- שנחשב לאחד

מהאיכותיים כמדומני במשפחת ה- והוא גם זול יותר במעט.

2.לא רשמת על איזה מסך מדובר, אם מדובר במסך TN פשוט אז סביר שמסך יתעלה עליו בכל פרמטר מבחינת איכות התצוגה.

3.שוב לא יודע איזה מסך יש לך, אבל בכל מקרה יראו בסדר, ברור ב-1440P היו נראים טוב יותר בגודל הזה, ובאופן כללי יהיה הגיוני יותר לשדך את הרזולוציה הזו למסך 27~28 אינץ'.

מנגד 1440P זו רזולוציה דורשנית יותר מה שאומר הצורך בפשרות גדולות יותר\כרטיס מסך חזק יותר וממילא מסך שכזה מתחיל מכ-2500 שקלים ככה שזה לא רלוונטי גם ככה.

יש אופציה של רכישת מסך קוריאני מחו"ל עם פאנל IPS\PLS ברזולוציית 1440P במחיר דומה למחיר של המסך הנ"ל, אם זה מעניין אותך תגיד ואני אפנה אותך לאן שצריך.

אני יענה על 4 ו-5 ביחד, ולפי הבנתי הבסיסית בעניין בתקוה שלא אעשה יותר מידי סלט- FPS) frames per second) זה מספר הפריימים שאתה מקבל לשניה, (refresh rate (HZ זה קצב

הריענון של המסך לשניה, מסך ממוצע עם כ- 60HZ~ ירענן את התמונה 60 פעם בשניה, לכן, אם הכרטיס מסך מרנדר למשל 100 פריימים בשניה, מסך 60HZ לא יכול לעמוד בקצב, ולעיתים נוצר

מצב של רענון חלקי ובעיה שנקראת קריעת תמונה (screen tearing), כדי להפחית\לפתור את הבעיה אפשר להפעיל במשחק אופציה שנקראת V-SYNC שלמעשה עושה סנכרון בין השניים\מגבילה את הפריימים.

אז לשאלתך, הרבה יותר מ-60 אולי ירגישו חלק יותר במשחק, אבל גם יעלה הסיכוי לקריעת תמונה, ולמען האמת מלבד מקרים מאוד ספציפיים סביר להניח שלא תרגיש כמעט הבדל בין 60-70 פריימים

לשניה ליותר אם בכלל.

ישנם מסכים עם קצב ריענון של 144HZ, בנוסף לזמן תגובה (MS) נמוך של 1MS, אלו מסכים שמתאימים לדוגמה לשחקי first person shooter תחרותיים במשחקים כמו CS או BF

דווקא המשחקים שאינם מדברים אליך, העניין שמלבד המחיר המאוד יקר שלהם, הם גם כוללים פאנלי TN שהם באופן טבעי המסכים המהירים ביותר, אך נחותים בכל השאר ממסכי ה-.

6. סביר להניח שבאיזור ה-60HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא ממליץ להסתפק בפחות מ250gb .

במידה והמחיר טיפה גבוה לך אין בעיה להוריד את הכונן של ה1tb ולקנות עוד כמה חודשים במידה וה250 יספיק לך בזמן הזה.

בקשר למארז gx500 אני מאוד ממליץ עליו

יש לי אותו גם והוא גם מרשים אבל לא מצועצע , וגם מלא במאווררים ופתחי אוורור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות שלך רועי, מסודר ענייני וכיף לקרוא :)

1. אני אבדוק את האופציה של מסך האסוס. על ה-LG לא מצאתי שום ביקורות והמעט שמצאתי על דגמים אחרים קצת תסכל אותי, מצד שני להורים שלי יש טלוויזיה LG 39 אינץ' מ-2015 שמחובר למחשב כסטרימר ורואים מעולה.

2. יש לי מסך של מלפני 8 שנים, כנראה TN. אני חושב שהייתי צריך לנסח את השאלה קצת אחרת. ביינתן 2 מסכים זהים בכל פרמטר, שניהם וההבדל היחיד הוא הגודל. אחד 21.5 ואחד 27, האם תהיה ירידה בחדות במסך ה-27? לדוגמא, האם זה יהיה כמו לצפות בסרט במסך 32 אינץ' (32 רק בשביל להבהיר שניתן להבחין בהבדלי איכות) באיכות 720P מול 1080P שנראה הרבה יותר טוב? חשוב לי מאוד החדות והצבעים.

3. אשמח לקבל מידע על המסך הקוריאני. לגביי המסך הזה, האם יש שם אפשרות לתאם בין מה שהכרטיס מסך משדר למה שהמסך יכול להפיק בפועל כמו V-SYNC ?

4-5. לא לגמריי הבנתי. זה קצת יותר ברור ממה שקראתי ברשת.

6. סביר להניח שבאזור ה-60? זה אומר שיכול להיות פחות מזה?

ומה אתה חושב שהסיבה ש- לא כתבו את קצב הריענון? אישית אני שונא שחברות מסתירות מידע במפרטים. ישר מעורר אצלי חשד ושהם מנסים לרמות אנשים.

בקשר למפרט:

1. אתה חושב שיהיה הבדל ניכר ברעש בין המארז GX300 ל-GX500?

2. אם אני כבר מוסיף כסף לכרטיס מסך, אז ה-R9 390 עולה כמעט אותו הדבר כמו ה-GX970. מה הסיבה שכדאי לקחת את ה-GX970 שהוא ישן יותר ולא מגיע עם 8ג'יגה זכרון?

boynet2, תודה על התגובה,. על ה-1TB לא אוותר, אני צריך את המקום אחסון. מה שכן, לגביי כונן 250, הבאת לי רעיון, אני יכול לפצל אותו ל-2 ואז יהיה לי כונן C לוינדוס ותוכנות, וכונן D ששם אני אאחסן את המידע שחשוב לי ומשחקים ואז כמעט כל השימושים שלי ירוצו מה- במהירות. והורדות ב-HDD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המסכים של מעולים, כמובן שגם להם יש דגמים שונים באיכות שונה ויש טובים יותר וטובים פחות, והמחיר בהתאם, בגדול כמו שציינתי כמסך מחשב בגדלים 27~28 אינץ' הייתי ממליץ בגדול על רזולוציית 1440P

אבל המחיר כמובן יהיה בהתאם.

2. אני מבין את מה שאתה שואל, כבר הסברתי בערך את העניין, ממליץ לך שפשוט תיגש לחנות כמו KSP או אייבורי או דיפו ותראה פיזית את אחד הדגמים, כך

תוכל להתרשם באמת ולהחליט אם זה מספיק טוב לך או שלא.

3.http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=QNIX+1440&rt=nc&LH_BIN=1

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=QNIX+1440&_sop=15&LH_BIN=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XWASABI+MANGO+1440.TRS0&_nkw=WASABI+MANGO+1440&_sacat=0

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=QNIX+1440&rmvSB=true&_sop=15&LH_BIN=1&afsrc=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XCROSSOVER+1440.TRS0&_nkw=CROSSOVER+1440&_sacat=0

תעבור פה על החברות הקוריאניות האלה, הם פחות או יותר המובילות,  אל תשלול בהכרח פאנל כמו AH-VA שזה פאנל איכותי גם כן,10BIT, שחור עמוק יותר, פחות זליגת אור מ- ומעט זריז יותר אני עושה שימוש בפאנל הזה

ומאוד מרוצה (אני עם מסך קוריאני בגודל 40 אינץ')

שים לב למפרט המסך, כל מסך מציג חיבורים שונים, חיבור Display Port הוא מבורך, Perfect מתייחס להתחייבות לקבלת מסך עם אפס פיקסלים תקועים\שרופים.

לכל מחיר תוסיף 34.7% מיסים + עוד כמה שקלים לעמלות חרטה של חברת השילוח. התמורה פה היא אדירה ללא ספק, מסך כזה של סמסונג או בארץ יתחיל במקרה הטוב ב-2500.

VSYNC זו לא אופציה שבמסך אלא משהו שאתה מפעיל דרך הדרייבר או המשחק עצמו.

4-5-6 הסברתי הכי טוב שאני יכול, יש כ"כ הרבה מידע ברשת לגבי העניין שאין שום סיבה שבעולם שתיהיה לך בעיה להבין את זה ברמה שתספק אותך.

גם לא יודע איך שכחתי לומר שבפורום מסכי מחשב וכרטיסי מסך תוכל למצוא מידע רב מעניין ומועיל בפוסטים הנעוצים.

מה זאת אומרת מסתירה מידע? הקישור שנתת הוא של חנות, אין שם מידע כמעט. סביר להניח שאם תיכנס למוצר באתר היצרן ו\או שתוריד את קובץ המפרט משם יופיעו כל הנתונים.

שני המארזים יהיו דומים לדעתי מהבחינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הבנתי.

2. העניין עם  לראות מסכים בחנות זה שהאיכות שידור נוראית כי בדרך כלל הם מחברים הרבה מסכים לעמדת שידור 1. ניסיתי את זה בבחירת הטלוויזית LED להורים, הייתי בכמה חנויות ובכולם ראו על הפנים ועוד באיכות שידור HD. אם אלך על אחד המסכים האלה אעשה טלפונים לבדוק האם ניתן לראות את המסך כשהוא מחובר רק למחשב 1 ואם יוכלו לראות משחק, עוד יותר טוב.

3. אחרי בדיקה של המסכים האלה, חלקם בסכום התקציב שלי וחלקם לא. יש לי מספר שאלות:

א. Display Port 1.2 עדיף על פני 1.4 כי הוא מריץ על 60hz. אם אני מבין נכון, גם אם אקח מסך של 144hz, איך המסך ישדר יותר מ-60hz?

ב. האם בארץ מתחייבים ל-Perfect Pixel בכל החברות ואם לא, איפה אני בודק את המידע הזה לגביי ואסוס?

ג. האם בארץ מתחייבים ל-Backlight Bleeding בכל החברות ואם לא, איפה אני בודק את המידע הזה לגביי ואסוס?

ד. ראיתי הסבר מפורט על VSYNC מ-2007 בקישור המצורף בסוף הפוסט. האם זה המצב גם היום או שהשתפר, ואם כן, במה השתפר?

4-6 אני יודע יותר טוב מלהסתמך רק על מה שהחנות רושמת ואני חיפשתי גם באתר היצרן. היצרן לא מספק את המידע, וזו הסתרת מידע מכוונת. עד היום ראיתי את זה קורה במסכי מחשב, טלוויזיות וסמארטפונים.

אם אתה רוצה לבדוק בעצמך ובתקווה למצוא את מה שאני לא מצאתי, הנה קישורים לאתרי החברות:

קישור למסך באתר LG:

http://www.lg.com/uk/monitors/lg-27MP47HQ

קישור למסך בתאר ASUS:

https://www.asus.com/Monitors/VX279H/overview/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים refresh rate נקרא frequency, ואני לא ממש מבין מה ההסתבכות הזו עם העניין, אתה תקבל 1080P@60HZ בחיבור ה- ולא רק,

זה המינימום. יש טווח מסויים למשל כי אם תרד ברזולוציה תוכל לעלות את קצב הריענון לנאמר עד 75HZ.

ל-DP1.2 אין את המגבלה שיש לחיבור 1.4, הוא יכול לתת 1440P@144HZ, ה- 1.4 יכול לתת ב-1080P משהו כמו 120HZ.

במקרה שלך זה לא רלוונטי בכלל, ה-GTX970 מצוייד גם ב- 2.0 שמאפשר תעבורה מהירה יותר וגם ב-DP1.2.

לא חושב, לדל יש תקנון מסודר לגבי פיקסלים שרופים, אני מניח שאם תיתקל באחד או שניים מה שלא סביר לא חושב שתוכל לממש אחריות, אבל יש כל מיני סעיפים, תבדוק.

חוץ מזה שבפועל זה לא מורגש, פיקסל אחד או שניים תקועים או שרופים זה משהו שצריך להתאמץ בשביל לראות, וגם רק ברקעים בהירים.

לכל מסכי ה- יש זליגת אור, זה חלק מהמינוסים של הפאנל, אלא אם מדובר במשהו חריג ביותר שבמצב כזה אני מאמין שכן תוכל לממש אחריות, סביר להניח שזה לא יפריע

לך יותר מידי. זה נורמלי.

לא יודע, זה עובד על אותו העיקרון, יש כל מיני פיצ'רים חדשים ברמת הדרייבירים, לא מתעסק עם זה יותר מידי, אבל שוב זה מידע שניתן לקבל בקלות ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

נכנסתי לאתר שמסביר לגביי ההבדלים בין ל-DP והיה כתוב 1.4 30hz, DP 1.2 60hz. אני מעדיף את מה שכתבת ;)

לא ידעתי שב-GX970 יש 2.0 :)

ומה קורה אם הכרטיס מסך משדר מ- 2.0, ולמסך יש HDMI 1.4 (אסוס לא טרחו לרשום איזה HDMI יש במסך, אז אני מניח שזה 1.4)?

אני רוצה להתקשר לאסוס לבדוק איתם את נושא האחריות. אתה יודע מי היבואן של המסכים של או מי מספק את האחריות? אני לא מוצא את המידע הזה בשום מקום.

אבדוק ברשת לגביי ה-VSYNC. כרגע מה שיותר מטריד אותה לגביי המסך של זה שהטקסט לא יהיה חד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...