בעיית Artifacts עם הכרטיס 280X - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית Artifacts עם הכרטיס 280X

Yaniv

Recommended Posts

משקניתי את המחשב יש לי בעיית Artifacts עם הכרטיס הזה. קניתי את הDual-X של Shappire וכבר מהתחלה היה לי בעיה עם V, אחרי זה עם , גם Shadow of mordor וTW3.

הכרטיס נשלח לתיקון אצל TMS והם לא מצאו שום בעיה ולכן החזירו אותו כמו שהיה...

אני מרגיש כאילו זרקתי את הכסף שלי לפח, עבדתי קשה בשביל מחשב שאני אוכל להנות ממנו ואני באמת מצטער שלא בחרתי לקנות כרטיס מסך של או .

ניסיתי את כל הדרייברים הקיימים ושום דבר לא עוזר אני משתגע. האם יש פתרון או שפשוט ה1100 שקל שהשקעתי באוקטובר הלכו לפח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור למה לא יכול להיות ארטיפקטים בכרטיס של נוידיה?

לא צריך להיות דרמטי מידי, תפעיל משחק, צלם בוידאו את התקלה ותפנה שוב אליהם, TMS בדר"כ יודעת לתת שירות

מימשתי שם אחריות לא פעם כולל על כרטיס מסך ותמיד קיבלתי שירות טוב.

תבדוק גם אם הנציג שלהם פעיל פה ותפנה אליו בהודעה פרטית אולי הוא יוכל לזרז עניינים בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט מוצף בבעיות Artifacts על הדגם המדובר. לדעתי לא הגיוני מחברה להוציא כרטיס מסך שכולו תקול לחלוטין ועוד להמשיך למכור אותו.

בנווידיה הסיכוי שזה יקרה קטן מאוד.

זה לא יעזור סרטון לדברי tms, הם אומרים שהם צריכים לראות את זה אצלהם וזה לא משנה כמה סרטונים אני אשלח להם, בקיצור שירות לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת אותם כיצד הם בדקו אותו? מוזר שהם לא עלו על תקלה.

אגב, אם אני זוכר נכון, אתם צודק. ה280X בגרסה הזאת של אכן ידוע לשמצה ברחבי האינטרנט.

אני זוכר שבזמנו כשמכרו בפלונטר כרטיסים כאלה שעברו כרייה אך במחיר מגוחך התעניינתי קצת. 

ולאחר שראיתי כל כך הרבה פידבקים שליליים על הדגם המדובר ירדתי מזה.

קניתי 7970 משומש (refernce) ב500 שקל במקום ואני מרוצה ממנו מאוד (oc'er מטורף..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

הכרטיס בOC?

אני מניח שכן, הכרטיס מטבעו בא OC מהיצרן אז כן.

לאחר משחק קטן עם Memory Clock הPower Control וFan Speed הצלחתי להפחית את הArtifacts אך עדיין זה חוזר.

ציטוט של OvO

שאלת אותם כיצד הם בדקו אותו? מוזר שהם לא עלו על תקלה.

אגב, אם אני זוכר נכון, אתם צודק. ה280X בגרסה הזאת של אכן ידוע לשמצה ברחבי האינטרנט.

אני זוכר שבזמנו כשמכרו בפלונטר כרטיסים כאלה שעברו כרייה אך במחיר מגוחך התעניינתי קצת. 

ולאחר שראיתי כל כך הרבה פידבקים שליליים על הדגם המדובר ירדתי מזה.

קניתי 7970 משומש (refernce) ב500 שקל במקום ואני מרוצה ממנו מאוד (oc'er מטורף..).

האמת שלא שאלתי אותם, אין לי כל כך מושג בתוכנות בדיקה. אומנם ניסיתי בעצמי להוריד כמה ולהריץ אך עושה רושם שלא נמא שום Artifacts, לעומת זאת בכל משחק חוויתי את זה כבר, לעיתים נדירות גם בדפדפן.

אני יצאתי קצת דפוק שהקשבתי לביקורות של אנשים מהפורומים השונים ולא חיפשתי על הכרטיס ברשת כמו שאני עושה בדרך כלל.

גם יצרתי קשר שלשום עם Shappire ופתחתי טיקט תמיכה אצלהם, נראה אולי הם יוכלו לעזור לי. לבנתיים נראה שהם חושבים שהבעיה בBIOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהם לא בדקו עם משחקים אלא עם תכנות בדיקה סינתטיות כגון וכדו'.

תנסה לעדכן/לשנות , כמו שsapphire הציעו אולי זה באמת יעזור.

איזה גרסת יש לך כרגע בכרטיס? תוכל לבדוק עם התכנה gpu-z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסים שמגיעים עם OC גבוה מהיצרן פי כמה נוטים לצרות, וגם נוטים למות מהר יותר.

לכן אני קונה רק כרטיסים עם משופר שמיועדים לOC אך לא מגיעים בOC כברירת מחדל מהיצרן.

ואותם אני מפעיל ללא OC, עם הקירור המשופר.

הגעתי למסקנה שזאת הדרך הכי טובה להימנע מצרות, למנוע מוות מוקדם, ואולי גם להאריך את זמן השימוש(ואת הצורך בהחלפת משחה טרמית) בכרטיס בשנה שנתיים.

לא שווה ההתעסקות הזאת של OC בכרטיס גראפי.

אי אפשר להשוות בין הכדאיות מבחינת רווח מול סיכונים בכרטיסים גראפים לכדאיות OC למעבד.

הגישה שלי ובמיוחד דרך הפעולה שלי אולי נראית קצת קיצונית, במיוחד לאור העובדה שכל כך הרבה כרטיסים/אנשים עושים OC בהצלחה.

אבל יש לי שקט נפשי ומחשב יציב ואמין, וזה חשוב לי יותר מ10% תוספת לFPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBIOS שיש לי זה 015.041

ראיתי פה שיש כבר 015.046.000.016 אך אני קצת מפחד לעשות את זה כי זה הדבר הראשון שניסיתי לעשות לפי מה שמציעים באינטרנט והצריבה לא הלכה טוב או שהBIOS עצמו לא מתאים ולכן אני משתמש בBIOS השני של הכרטיס כי הראשון דפוק.

Art Tatum כנראה למדתי את הלקח שלי, אני לא אקנה בעתיד כרטיסים שעשו להם OC מהיצרן.

עריכה: הצלחתי לתקן את הביוס הראשון שדפקתי לפני כמה חודשים, ניסיתי מהבוקר ה046 שהוא זה שדפק לי את הביוס ומסתבר שהביוס עצמו כנראה לא מתאים לכרטיס מסך, ניסיתי גם ה042 וגם בו אותו דבר, בקיצור עושה רושם שכל מה שיש באתר techpowerup לא מתאים לכרטיס שלי. נחכה לתגובה של התמיכה של Shappire, אולי הם ישלחו לו ביוס שעובד ותקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב Shappire החזירו לי תשובה היום ונתנו לי את הBIOS המתאים והוראות איך לצרוב (למרות שאני יודע איך) עשיתי הכל, בנתיים נראה הכל כמו שהיה, עדיין הArtifacts קיים.

החזרתי להם שעדיין הבעיה קיימת נראה מה יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לעזור ללקוח 

בכל מקרה לא ניתן לקבל החפלה או טיפול על סמך סרטון

גם יבואן לא יחליף לנו כרטיס על סמך סרטון וגם יצרן לא יטפל בכרטיס על סמך הסרטון. 

TMS יודעת לבדוק כרטיסים ולא רק בבדיקות סינטטיות אבל חייבים לשחזר את הבעיה כדי להחליף את הכרטיס.

עניתי לך  להודעה פרטית,נמשיך שם

יום נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב קיריל מTMS פנה אליי ואמר לי כי יש להם יחידה תקינה לחלוטין בחנות, אומנם לא חדשה אך תקינה של אותו סוג כרטיס מסך.

לאחר שאספו ממני את הכרטיס מסך שלי בשלישי אני קיבלתי את הכרטיס מסך האחר בחמישי (היום), הפעלה ראשונית והמאווררים עובדים בFull Power - כלומר 100% עבודה 3500-3600RPM.

ניסיתי לשנות את הFan Speed דרך Afterburner, הדרייבר של הכרטיס מסך וSapphire TRIXX והכרטיס נשאר על אותו RPM, אותו רעש אותו דבר.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yaniv

טוב קיריל מTMS פנה אליי ואמר לי כי יש להם יחידה תקינה לחלוטין בחנות, אומנם לא חדשה אך תקינה של אותו סוג כרטיס מסך.

לאחר שאספו ממני את הכרטיס מסך שלי בשלישי אני קיבלתי את הכרטיס מסך האחר בחמישי (היום), הפעלה ראשונית והמאווררים עובדים בFull Power - כלומר 100% עבודה 3500-3600RPM.

ניסיתי לשנות את הFan Speed דרך Afterburner, הדרייבר של הכרטיס מסך וSapphire TRIXX והכרטיס נשאר על אותו RPM, אותו רעש אותו דבר.

מה עושים?

מדברים שוב עם החנות. כנראה שהם לא ידעו שזה המצב עם הכרטיס החליפי שהם נתנו לך, הם הרי לא רוצים להחליף בעיה בבעיה אחרת.

אבל פה כבר לא מדובר בארטיפקטים שבאים והולכים, אתה אומר שזה קבוע... אז סע אליהם עם כל המחשב ותראה להם.

גם ב-idle הכרטיס מסובב מאווררים על מקס'? (בגלישה באינטרנט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לצטט אותי אם אתה מגיב אחרי.

מסתבר שהיה חלקיק אבק שהפריע במגעים - גיליתי שיש משהו שמפריע כי שהעברתי את המחשב ממצב עמידה לשכיבה תוך כדי שהוא דולק פתאום הRPM ירד וחזר ל20% המאווררים בidle.

כעת הכרטיס לא רועש וסתם האשמתי את החנות ישירות - הם באמת הביאו לי כרטיס חלופי ובנתיים נראה שהוא עובד מצויין - אני כבר אראה מחר בצורה יותר רצינית על משחקים שבדרך בהם היה את הArtifacts.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...