בשעה טובה קונה מחשב בתקציב 5K, צריך התייעצות עם המומחים פה לפני ההזמנה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה קונה מחשב בתקציב 5K, צריך התייעצות עם המומחים פה לפני ההזמנה.

Radioheadz

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כל התקציב ואפשר לחרוג ל5.5K גג.

2. מה שימושי המחשב? משחקי מחשב 1920x1080, עבודה עם תוכנות אודיו כמו Pro Tools, Ableton. כמו כן כמה תוכנות IT כמו VMWare.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב? כבדים בעיקר, המחשב הולך לעבוד קשה. 

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות. 

3. האם יש צורך בציוד הקפי? לא.

4. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10? 8.

5. האם מתוכנן OC? כן, בקטנה אבל לא רציני.

6. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס ו/או הרכבת מחשב בחנות? אני מעדיף להרכיב בעצמי אבל אם החנות מקצועית אז גם בסדר.

7. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא. כל עוד השרות מצויין והמחיר סביר. 

8. מתי מתוכננת קניית המחשב? יום ראשון הבא 3\13.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? הייתי רוצה שיילך ביחד עם המעבדים מהדור החדש.

10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הדגשים הכי חשובים לי זה המארז והכרטיס מסך, חובה שיהיה את המארז R5 שחור ללא חלון, וכרטיס מסך R9 390 עדיפות לShappire.

כל שאר הדברים אני מוכן להצעות אחרות. 

אז ככה, ניסיתי לבנות לעצמי מפרט ואני חושב הלך לי די טוב, תגידו לי מה דעתכם.

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920401 - Intel - i5-6600 Skylake Quad core CPU - 3.3 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1061/1040 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
Z170-A-PRO - MSI - LGA 1151 CPU - 4x DDR4 up to 64GB at 3200Mhz - 2 x PCIe x16 slots - VGA, DVI-D, DP video outputs - 6x SATA3 6Gb/s - M.2 - 2x SATAe - 8x USB 3.0 -  7.1-Channel audio - Gigabit LAN - ATX...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 599/587 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX424C15FB-8 - HyperX - 8GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black Series - HX424C15FB/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 197/193 ₪ 

כרטיסי מסך - AMD PCIe
NITRO-R9-390-8G-D5 - Sapphire - Radeon R9 390 GPU - NITRO - 8GB 512-Bit GDDR5 memory - PCIe x16 3.0 Interface - DVI, HDMI, 3 x DisplayPort video outputs - Core / MemoryClock: 1010 MHz - Tri-X version - Radeon 300 series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1695/1661 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 229/224 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E250BW - Samsung - 250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 428/419 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
FD-CA-DEF-R5-BK - Fractal Design - Fractal Design Define R5 Black...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 581/569 ₪ 

ספקי כח - ATX 
Neo-Eco-620C - Antec - Neo Eco 620W Power Supply - ATX12V Ver.2.3 compliant - Active PFC - 80plus certified - 120mm silent fan - 8pin CPU connector - 6pin and 8pin PCIe connectors - Three 12 volt rails - Nvidia SLI certifie...
שלוש שנות אחריות
 כמות:  - 1 - 416/408 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 149/146 ₪ 

5355.00 / 5248 ₪ 

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=48754

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, סידרת את זה בסדר גמור... נראה טוב.

רעיונות - GTX970 בשביל השקט - אבל הבנתי שאתה מעדיף 390, אז בסדר,

ו... את הדיסק הייתי לוקח של 2TB, יעלה 363 במקום 243 - זה טריק ישן של מומחים שבעזרתו המקום בדיסק נגמר יותר לאט. מחשב חדש זה גם עיסוקים חדשים וזה עוד חומר שזה עוד מקום איחסון, אבל - איך שבא לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

כן, סידרת את זה בסדר גמור... נראה טוב.

רעיונות - GTX970 בשביל השקט - אבל הבנתי שאתה מעדיף 390, אז בסדר,

ו... את הדיסק הייתי לוקח של 2TB, יעלה 363 במקום 243 - זה טריק ישן של מומחים שבעזרתו המקום בדיסק נגמר יותר לאט. מחשב חדש זה גם עיסוקים חדשים וזה עוד חומר שזה עוד מקום איחסון, אבל - איך שבא לך...

כן, ברור לי ש970 יותר שקט אבל מציק לי העניין הזה של הבעיה של הזכרון שיש לו.

חוץ מזה מה דעתך על הלוח אם והספק? אני לא סגור עדיין איזה לוח אם מסדרת הZ170 כדאי לקנות, חשבתי ללכת על MSI כי השרות של בארץ זוועה וגם המחיר יותר טוב.

לגבי ספק רציתי SeaSonic M12 אבל אין להם באתר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה? ללא OC זה מיותר, עדיף לך כבר לקחת I7 בעוד כמה ג'ובות ולהנות מיכולות ההייפרטרדינג שלו.

גם לוח Z מיותר ואפשר ללכת על משהו כמו H170, למרות שהמחיר שלו סביר למדי אז מילא, דרך אגב יש לך כרטיס קול חיצוני?

לא מתיימר להבין בזה יותר מידי אבל אני חושב שברמת האודיו ה-H170-D3H עדיף על הלוח הנ"ל, מציין זאת כי זה חלק מייעוד המערכת.

הספק בסדר גמור, אין ספק שספק עם כפתור היבריד כמו ה-X של SS או הפלטיניום יהיה עדיף, אבל אין אותו שם בפלונטר, דבר איתם

ותבדוק אם זו אופציה להזמנה במידה וזה מאוד מאוד חשוב לך. 

מה הקשר שירות זוועה? מה אתה קונה מחשב נייד? אם יש בעיה עם רכיב בתוך תקופת האחריות אתה תקבל אחריות דרך החנות ממנה קנית, ובפלונטר

בטח שאין לך ממה לחשוש, דווקא במקרה לפני זמן לא רב מימשתי אחריות על לוח של דרך פלונטר והוא הוחלף בחדש (לא מתוקן, חדש) לאחר שלושה ימים.

לגבי הכרטיס מסך, אם אתה הולך על ה-390 זה בהחלט הדגם שכדאי לך ללכת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם המאה בערך.. (טוב, אתה בטח קורא את זה בפעם הראשונה :)) - אין "בעיית זכרון". ל-970 יש 3.5 ג'יגה של לעבודה "רגילה" ועוד חצי ג'יגה איטי שהכרטיס עושה איתו דברים אחרים.

זה פחות מה-8GB שיש ב-390, נכון - יתרון של ה-390, לעומת חסרון בולט שלו שזה החום והרעש.

לגבי הספק והלוח Roy כבר נתן תשובה טובה, רק שבקשר לאודיו, ממש לא הייתי מציע לסמוך על הסאונד של הצ'יפסט אם אתה מתכוון לעבוד בצורה מקצועית על (גם אם כתוב על הקופסה שהוא איכותי אני מניח שזה איכותי ביחס לצ'יפסט הקודם, לא בהשוואה לכרטיס נפרד שעולה מן הסתם יותר מכל הלוח). אבל אם זה מקצועי אתה בטח ובטח לא צריך אותי בשביל זה.

אגב, בקשר למעבד K, האמת שכן יש הבדל - מינורי - תדר הבסיס שלו הוא 3500 לעומת 3300. לא שזה עושה הבדל משמעותי, אבל סתם בשביל הדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

בשביל מה? ללא OC זה מיותר, עדיף לך כבר לקחת I7 בעוד כמה ג'ובות ולהנות מיכולות ההייפרטרדינג שלו.

גם לוח Z מיותר ואפשר ללכת על משהו כמו H170, למרות שהמחיר שלו סביר למדי אז מילא, דרך אגב יש לך כרטיס קול חיצוני?

לא מתיימר להבין בזה יותר מידי אבל אני חושב שברמת האודיו ה-H170-D3H עדיף על הלוח הנ"ל, מציין זאת כי זה חלק מייעוד המערכת.

אני מבין מה שאתה אומר, אבל אם תסתכל על הלוחות H170 המחירים שלהם לא רחוקים בכלל מהלוח שבחרתי, וגם למה לי להגביל את עצמי בזכרון 2133 אם אני יכול לקחת לוח שתומך בOC וגם מהירים משמעותית, וכל זה בתוספת ממש קטנה של כסף. 

בדקתי הרבה ברשת ואני חושב שהקומבו של 6600k ו Z170 באמת מוצלח.

ציטוט של E71

לגבי הספק והלוח Roy כבר נתן תשובה טובה, רק שבקשר לאודיו, ממש לא הייתי מציע לסמוך על הסאונד של הצ'יפסט אם אתה מתכוון לעבוד בצורה מקצועית על (גם אם כתוב על הקופסה שהוא איכותי אני מניח שזה איכותי ביחס לצ'יפסט הקודם, לא בהשוואה לכרטיס נפרד שעולה מן הסתם יותר מכל הלוח). אבל אם זה מקצועי אתה בטח ובטח לא צריך אותי בשביל זה.

לגבי האודיו אין מה לדאוג, לא תכננתי על הכרטיס קול המובנה של הלוח אם, יש לי ציוד משלי. 

תודה על התגובות בכל מקרה חברים, מה דעתכם על הספק אגב, הוא טוב? יש אלטרנטיבות יותר מוצלחות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Radioheadz

בדקתי הרבה ברשת ואני חושב שהקומבו של 6600k ו Z170 באמת מוצלח

כי הוא באמת מוצלח, אבל היתרון העיקרי שלו זה OC... אם אין בעיה של תקציב אז יאללה, לך על זה - הרי גם יכול להיות שעכשיו לא תצטרך OC, אבל אולי 13 כבר יהיה ממש כבד ובעוד 8 שנים כן תרצה לעשות?

בנוסף אני משער שגם יהיה למעבד מחיר טוב יותר כיד שניה בעוד 5 שנים מהיום.

מצד שני, אם באותו תקציב אתה צריך לבחור בין מעבד ולוח Z לבין נגיד.. דיסק 2TB, יותר חשוב בעיני לקחת דיסק גדול יותר.

נ.ב. הספק בסדר גמור, חשוב שהוא יתן מתח בצורה נקיה ובלי הפרעות (יצרן מוכר, נצילות 80+ וכו') וחשוב שלא ירעיש מדי, וזה הוא עושה... זה לא טילים. ספק כח למחשב.

אם בא לך דווקא M12 אגב אתה יכול לקנות מחשב ולהביא את הספק בעצמך, שירכבו לך בפנים.. מה אם היה לך ספק שלך? (מצד שני - אחריות, צפוי כל צד יזרוק בעיות על השני..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער E71, אבל לפעמים אתה מדבר לעניין ולפעמים אתה מדבר קצת שטויות,  מה הקשר עכשיו וינדוס 13 ו-OC עוד 8 שנים בחיית.. 

פותח הדיון - 

שאתה אומר מהירים משמעותית אתה יודע מה זה אומר בפועל? אין מתנות בחינם חבר, מה אתה חושב שאתה "דופק את המערכת" שאתה קונה לוח Z170 ב590 שקל? לא, התמורה שתקבל תיהיה בהתאם. מה אתה עושה פה למעשה? אתה לוקח מעבד מכפלה פתוחה וזכרונות יותר יקרים, מה שלבד זו תוספת של מאות שקלים מהמעבד הכי משתלם בסדרה כמו ה6500 והזכרונות הכי זולים, ומצד שנית אתה לוקח לוח Z170 וקירור "פרווה", אז מה התיכנון שלך להעלות את התדר בעוד קצת מתדר הבוסט (בהנחה שבכלל תעשה OC)  ותשלם בעבור זה עוד מאות שקלים?

כמובן שזו החלטה שלך, ואם בא לך להקשיב סבבה אם לא גם טוב, אבל דעתי היא שאו שכבר תיקח לוח Z170 יותר מתקדם שיאפשר יציבות והמהרה טובה יותר, ועל הדרך תקבל גם לוח מאובזר יותר, וכמו כן קירור קצת יותר מסיבי כמו המוגן או דומיו, ותרביץ שמלבד הכיף והספורט שבעניין גם תקבל בתכלס שיפור ניכר בהרבה מתדר הבסיס.

מעבר לזה אם כל הסיפור הזה נשמע לך מסובך מידי או שאתה בכלל לא בטוח אם תתעסק עם זה כמו שזה נשמע כי בהתחלה רשמת ללא OC אחר כך כן הזכרת OC, אז פשוט תיקח במקום כל הקישקוש הזה I7 שיעלה לך פחות בהשוואה לכל השידרוגים שאתה צריך לOC ותהנה ממעבד שיהיה יותר חזק מראש ביחוד ביישומיים שמנצלים הייפרטרדינג שאז בכלל אין מה לדבר.

הספק בסדר גמור, ברור שיש טובים ממנו אבל לעשות את העבודה הוא יעשה. נתתי את דעתי בפעם האחרונה בעניין, שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במונחים של משחקים, התרומה של על ביצועי המשחק היא מינימלית ביחס להשקעה ברכיבים המיועדים לה, כיוון שאחוז גדול מהמשחקים לא נשען ברובו על ביצועי המעבד, והעלאת התדר משמעותה אינה עלייה ישירה בביצועי המערכת. (לגבי היישומים האחרים, אני לא יודע איך הם מושפעים מהמהרה). לא מעט אנשים רוכשים מערכות עם רכיבים שמותאמים לאוברקלוק בעיקר בגלל ההנאה שבדבר ולא מלכתחילה מתוך רצון לשפר את ביצועי המעבד (כלומר שזו רק "תופעת לוואי"), לכן זו הסיבה שאינטל מרשה לעצמה לגבות על כך עלות נוספת.

לפיכך, אני חושב שיהיה יעיל יותר להשקיע ברכיבים אחרים במערכת, למשל לקחת מעבד i7 שתומך בטכנולוגיית ה-Hyper-Threading, כפי שטרח לציין @Roy.T לא אחת; יש סיכוי לא רע שתהיה לה השפעה חיובית על יישומי האודיו שאתה מתכנן לעבוד איתם. נוסף על כך, לטעמי כדאי להשקיע בספק שקט יותר בהתחשב בשימושים ובדרישות שלך, אף על פי שה-620C לא רע בכללותו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם בכל זאת תתעקש על מפרט ל-OC ובפועל תבצע אותו, הייתי בוחר בספק אחר. אני לא מסוגל להמליץ על TP 650C במחיר מופרז של כמעט 500 ש"ח, לכן החלופה המתבקשת היא לקנות S12/M12 ב-KSP בסביבות 400 ולבקש מפלונטר להשתמש בו. ואם אתה יכול להרכיב לבד, כפי שציינת, אז בעיה איננה כלל.

אני באמת לא יודע מה נסגר עם מלאי ספקים אצלנו.. משהו הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אוקיי חברים רגע, בואו נבהיר משהו, לא פתחתי דיון בשביל להתווכח מי צודק ומי לא, אני רוצה את העזרה שלכם, אתם מבינים יותר ממני, Roy, מה שאתה אומר לגבי הOC זה נכון מאוד, אני ממש לא חייב OC וזה גם לא קריטי לי, אבל מצד שני אני לא רואה איך אפשר לבנות מפרט עם i7 (בלי להתפשר יותר מידי על חלקים אחרים) בלי לעבור את ה5.5K 

ואגב, אני באמת אשמח להמלצה על ספק אחר מפלונטר, אני יודע שיש אחד טוב בK.S.P אבל לא בא לי להזמין חלק מפה וחלק משם.

עריכה :

הנה בניתי מפרט דומה אבל בלי OC

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8066201920401 - Intel - i5-6600 Skylake Quad core CPU - 3.3 GHz - Max Turbo Frequency 3.9 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1061/1040 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
GA-H170-D3H - Gigabyte - LGA 1151 - 4x DDR4 up to 64GB at 2133 MHz - PCIe x16 - PCIe x4 - 2x PCIe x1 - 3x PCI - 2-Way AMD CF - M.2 - 2x SATAe - 6x SATA 6Gb/s - 8x USB 3.0 - 6x USB 2.0 - VGA - DVI-D - HDMI (1.4) - ATX (30.5x21...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 601/589 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX421C14FB-8 - HyperX - 8GB DDR4 2133Mhz PC4-17000 CL14 - 1.2V - 288Pin - HyperX Fury DDR4 Series - HX421C14FB/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 178/174 ₪ 

כרטיסי מסך - AMD PCIe
NITRO-R9-390-8G-D5 - Sapphire - Radeon R9 390 GPU - NITRO - 8GB 512-Bit GDDR5 memory - PCIe x16 3.0 Interface - DVI, HDMI, 3 x DisplayPort video outputs - Core / MemoryClock: 1010 MHz - Tri-X version - Radeon 300 series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 1695/1661 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA
ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...
שלוש שנים אחריות לפי תקנון יצרן
 כמות:  - 1 - 229/224 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E250BW - Samsung - 250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 428/419 ₪ 

מארזי מחשב - ATX מארז
FD-CA-DEF-R5-BK - Fractal Design - Fractal Design Define R5 Black...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 581/569 ₪ 

ספקי כח - ATX 
Neo-Eco-620C - Antec - Neo Eco 620W Power Supply - ATX12V Ver.2.3 compliant - Active PFC - 80plus certified - 120mm silent fan - 8pin CPU connector - 6pin and 8pin PCIe connectors - Three 12 volt rails - Nvidia SLI certifie...
שלוש שנות אחריות
 כמות:  - 1 - 416/408 ₪ 

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...
שנה אחריות
 כמות:  - 1 - 149/146 ₪ 

5338.00 / 5231 ₪ 

המחיר אינו כולל משלוח
עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=48902

תקנו אותי אם אני טועה המחיר או כמעט בדיוק אותו דבר, אז למה לי לקחת את המפרט בלי הOC? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הבחירות שעשית עכשיו בבחירת החלקים לא הכי טובות, בדיוק כמו לפני, ואין סיכוי שמערכת שמותאמת ל-OC

(ששווה את ההתעסקות והכסף) תעלה אותו הדבר כמו מערכת שלא מותאמת.

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1459 ₪ - * מבצע * - Quad i7 6700 3.4Ghz S1151
לוח אם: 569 ₪ - GA-H170-D3H (DDR4) S1151
זכרון: 159 ₪ - * מבצע * - 8GB Transcend 2133Mhz
כרטיס מסך: 1620 ₪ - * מבצע * - Sapphire R9 390 8G NITRO Tri-X 1040Mhz OC BackPlate
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 239 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 860 ₪ - * מבצע * - Fractal Design R5 Black + 650W 80+ MODULAR
קירור אוויר למעבד: 119 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 5454 ₪ למזומן
 5563 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

הנה דוגמה למערכת באיזור ה-5500 שקלים שכוללת לוח שהוא אולי לא Z170, ואני לא מומחה בהנדסת לוחות, אבל אם תסתכל מקרוב תוכל לראות בקלות

שמדובר בלוח מושקע יותר ושבנוי טוב יותר, והוא גם נראה טוב יותר אם זה משנה לך. אני אישית הייתי מעדיף את אחד הדגמים האיכותיים ביותר של לוחות

ה-H170 (תכלס בלי קשר ללוחות גיימינג ולדים וחרטות) מאשר את אחד הבסיסיים ביותר של ה-Z170, ואפילו זה אולי הלוח הכי בסיסי מכל לוחות ה-Z170 כי חיפשתי

ולא מצאתי משהו שנראה יותר בסיסי ממנו ברמת הבניה והאיבזור, וכמו שאמרתי לא הייתי בוחר בו כלוח לביצוע ככה כמו שצריך, ואין ממש סיבה אחרת לבחור

בו בלי OC חוץ מכאמור העובדה שהוא זול, ושלא תחשוב שיש לי משהו נגד , יש לי לוח שלהם בעצמי.

אני די בטוח שכל רכיב שיש פה יש גם בפלונטר, תתייחס פה לרכיבים נטו כדוגמה, תנסה לבנות מפרט זהה בפלונטר ותבדוק עלויות. דגם הזכרונות לא משנה

וכל חברה תעשה את העבודה. לדעתי, מפרט כזה נותן תמורה יותר טובה ופרקטית לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? שכנעת אותי, אני חושב שאני אלך על המפרט שנתת לי רק שבמקום המעבד 6700 אני אקח 6600, אני מעדיף לחסוך כמה שיותר כרגע.

ואתה יודע מה, נראה לי שאני אפילו אזמין את המחשב מstartpc, המחירים שלהם זולים יותר מפלונטר.

אז זה הבילד הסופי.

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1049 ₪ - * מבצע * - Quad i5 6600 3.3Ghz S1151
לוח אם: 569 ₪ - GA-H170-D3H (DDR4) S1151
זכרון: 199 ₪ - * מבצע * - 8G Kingston HyperX FURY 2133Mhz CL14
כרטיס מסך: 1620 ₪ - * מבצע * - Sapphire R9 390 8G NITRO Tri-X 1040Mhz OC BackPlate
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 239 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
כונן אופטי: 85 ₪ - * מבצע * - Samsung -RW X24 SH-224DB/BEBE
באנדל (מארז + ספק): 860 ₪ - * מבצע * - Fractal Design R5 Black + 650W 80+ MODULAR
קירור אוויר למעבד: 119 ₪ - * מבצע * - Freezer 7 Pro Rev.2

מחיר סופי: 5169 ₪ למזומן  
 5272 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, לא סביר שיהיה חסר לך כוח עיבוד, מדובר במעבדים מאוד חזקים.

אני לא מנסה לשכנע, רק להסביר, כמו שאמרתי ה-6500 הוא המשתלם בסדרה, ולא תרגיש שום הבדל בינהם, אבל, - עוד 110 שקלים בשביל תוספת

300 מגה-הרץ, לא נורא בסה"כ, אם כי :) - 6500+זכרונות משתלמים יותר כמו אלו שעולים 160 שקלים, וחסכת 150 שקלים בלי למצמץ.

שוב, אני מעיר על מה שמציק לי סופית, אבל המפרט הזה כבר הרבה יותר מאוזן ונכון לדעתי מהניסיונות הקודמים שלך.

לגבי מאיפה להזמין, אני מניח שישנה תחרות בריאה בכל עסק, אם יותר נוח מבחינת מיקום בפלונטר, תבקש מהם הצעת מחיר

למפרט הזה, הריי יש להם את החלקים הללו בדיוק, אם ילכו לקראתך אז הרווחת גם מחיר וגם נוחות, אם לא, תעשה את השיקולים שלך.

בהצלחה, תהנה, וממתינים לתמונות בגלריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...