מעוניין במפרט למחשב גיימינג כבד + יישומים כבדים . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין במפרט למחשב גיימינג כבד + יישומים כבדים .

tagada0071

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:)

מהירות טעינת היישומים קשורה ל-, השימוש בתוכנה\משחק קשורים לפעולות העיבוד והרינדור התלויות במעבד ובכרטיס מסך. כמו שציינתי קפיצת הביצועים בין

דור לדור לא מהותית, כמובן שבין דור הראשון של I7 שנקרא לינפילד לדור השישי שנקרא יש הבדל גדול מאוד בביצועים, אבל בין

האסוול\האסוול ריפרש לסקיילייק ההבדל פחות מהותי.

מה שכן נחמד לקבל בסקיילייק זה עדכניים ומודרניים בליטוגרפיית 14 ננומטר במקום 22NM בהאסוול, מה שאומר צריכת חשמל ופליטת חום

נמוכים יותר אך ביצועים טובים יותר, בנוסף המערכת שלך תעשה שימוש בזכרונות החדשים יחסית.

בכל מקרה תהנה מהמערכת, והגלרית בנעוץ בעמוד הפורום הראשי ממתינה לתמונות באיכות טובה של המערכת שלך, שנוכל גם לבחון את עבודת החיווט של החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tagada0071

אבל TMS מביאים את זה מורכב כבר אז איך אצלם ?

1. עם הסמארטפון :)

2. אם הם לא נודניקים ששמים "מדבקת אחריות" על הדלת (עדיין עושים את זה?) אז אתה מוריד בורג מאחורה, מוציא את הדופן, נהנה מהנוף, מצלם ומחזיר. קלי קלות, לא צריך להיות טכנאי בשביל לפתוח את המחשב.

3. אתה לא באמת חייב לצלם. רק אם זה עושה לך נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות מקצועיות לא מתעסקות עם הקישקושים האלה,  מצד שני מי שלא מבין מבין כלום במחשבים לא צריך ממילא לפתוח את המחשב כי אם הוא לא יודע מה הוא עושה ויכול לגרום לנזקים,  ולא חסר ילדים שאוהבים "לחקור",   אני גם בתור ילד הייתי כזה והשמדתי לא מעט. עד היום יוצא לי להשמיד מידי פעם דברים :)

בכל מקרה לפתוח את הדלת בזהירות לצלם מכמה זוויות ולסגור לא יכול לגרום לשום בעיה.. 

בקשר למודינג אין לך הרבה מה לעשות לגבי זה מאחר ומדובר במארז סגור ללא חלון,  מארז עם חלון יהיה פחות מומלץ לטובת בידוד הרעשים כי זה בא על חשבון דלת עם ספוג לבידוד רעש וויברציות.  חוץ מזה שגם מדובר במארז אלגנטי בעל חזות נקייה מאוד לא ממש כדאי לדעתי להתעסק איתו מהבחינה הזו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

רק שמה שה-970 עושה בשקט ה-390 מעיר את כל השכונה (רעש\צריכת חשמל\חום)

עם כל הכבוד, קצת הגזמת.

נכון, 390 חם ורועש יותר בהשוואה ל-970, אבל לא במידה כה רבה (בטח ש"מעיר את כל השכונה" זה תיאור מופרז) - מהניסיון שלי עם 390 הקירור של די שקט בסך הכל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

אתה יכול ללכת על ה-R9 390 אם זה חשוב לך זה עדיין כרטיס מצויין בדגמים מסויימים כמו הספייר נייטרו עם שלושת המאווררים

סביר שאתה מדבר ככה כי יש לך את הדגם אולי הכי טוב של הכרטיס. כנס לאמאזון ותרשום R9 390 G1 יש שם ביקורת שמדגימה את

הרעש והטמפ' בזמן משחק. תגיד לי אחר-כך מה דעתך.

חוץ מזה שציינתי בשירשורים אחרים שמלבד ה-G1 שהיה נורא ביותר היה לי גם 390 של שאולי לא היה מושלם אבל יותר סביל

בהרבה מבחינת רעש וטמפ'. עדיין לא הייתי משווה אותו לספייר.

בלי קשר שבחרת משום מה להתייחס ברצינות למשפט שדי ברור שנאמר חצי בהומור, אבל כן, יש דגמים ל-390 שהם בלתי נסבלים, כמו ה-G1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאעלה יא אח , אל תדאג ... אחרי כזאת השקעה מצידך חובה לפנק אותך באיזה גלריה ..

אתה מתכוון שהם מריצים בדיקות חשמליות כגון סטביליזציה לזכרונות וכו ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tagada0071

אתה מתכוון שהם מריצים בדיקות חשמליות כגון סטביליזציה לזכרונות וכו ? 

אה, לא.. בדיקות גרביטציה, זורקים כל פעם מקומה גבוהה יותר - זו בדיקה שמראה מתי המארז מתרסק.

אל תדאג, אח"כ מדביקים את זה...

סתם :)

תמיד אפשר לחבר דיסק חיצוני או לבדוק מ-...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...