מחפש ספק אמין בדגש על שרות למפרטי מחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק אמין בדגש על שרות למפרטי מחשב

Niko1886

Recommended Posts

שלום לכולם, חבר שלי לפתוח סטודיו והוא מחפש ספק אמין/חנות אמינה עם דגש על שרות לאורך זמן.

אשמח לקבל המלצות מכאלו שהתנסו עם חנויות כאלו ואחרות, חשוב לציין שהוא מעדיף ספק/חנות שהוא לא אייבורי או KSP (נכווה בעבר)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כ"כ שייך לפורום מפרטי מחשב כי כאן מקבלים מפרטי מחשב, אלא יותר אולי לצרכנות\כללי, אבל לשאלתך בלי קשר שלא הייתי שם את אייבורי ו-KSP באותה השורה 

כי לאייבורי אין 600 סעיפים בגב החשבונית שמנסים לפתור אותה מכל מתן שירות בערך לאחר הקניה, ובכללי הרבה יותר נוחים למימוש אחריות, זה מניסיון אישי שלי וכדעה אישית בלבד.

בכל מקרה חלק מהחנויות היותר מקצועיות בסגנון פחות מסחרי שיש בארצנו הן - PLONTER/TMS/STARTPC/RMS/IQPC, פעם IQPC ו-RMS היו יותר אטרקטיביות

במחיר והיום פחות מה שחבל כי אלו חנויות מעולות עם שירות נהדר. יש כמובן עוד חנויות טובות, אני ממליץ על מי שיש לי ניסיון קניה מעשי אצלו, ועם אייבורי, שהאמנם פחות מקצועית ויותר

מסחרית אבל עדיין נוחה ובשנים האחרונות השתפרה מאוד במתן השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שירות תיקח מחשב מותג עם אחריות עד לבית הלקוח.

מכר שלי לדוגמא רכש מחשב מותג של (הוא צלם) וכשהייתה לו תקלה קטנה הגיע טכנאי עד אליו לבית וביצע את התיקון במקום.

זאת אופציה אחת.

יש עוד אופציות אבל צריך לבדוק קודם.

KSP ואייבורי לדוגמא הן לא חנויות. מדובר ב "מחסן", אם יצא לך פעם לגשת ל "מחסן" של כלי בנייה אז אתה מבין את הסגנון. המטרה שם לא לתת לך את השירות הכי טוב או לפנק אותך בשיחה של שעה אלא לקחת ממך רשימה של מוצרים והם מספקים לך במקום מהמחסן במחיר הכי אטרקטיבי שהם יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

זה לא כ"כ שייך לפורום מפרטי מחשב כי כאן מקבלים מפרטי מחשב, אלא יותר אולי לצרכנות\כללי, אבל לשאלתך בלי קשר שלא הייתי שם את אייבורי ו-KSP באותה השורה 

כי לאייבורי אין 600 סעיפים בגב החשבונית שמנסים לפתור אותה מכל מתן שירות בערך לאחר הקניה, ובכללי הרבה יותר נוחים למימוש אחריות, זה מניסיון אישי שלי וכדעה אישית בלבד.

בכל מקרה חלק מהחנויות היותר מקצועיות בסגנון פחות מסחרי שיש בארצנו הן - PLONTER/TMS/STARTPC/RMS/IQPC, פעם IQPC ו-RMS היו יותר אטרקטיביות

במחיר והיום פחות מה שחבל כי אלו חנויות מעולות עם שירות נהדר. יש כמובן עוד חנויות טובות, אני ממליץ על מי שיש לי ניסיון קניה מעשי אצלו, ועם אייבורי, שהאמנם פחות מקצועית ויותר

מסחרית אבל עדיין נוחה ובשנים האחרונות השתפרה מאוד במתן השירות.

הבדלי המחירים ידוע, למרות שאייבורי וקספי כבר לא ככ זולות. הדגש הוא שוב על השירות ועל היחס האישי, אין בעיה שהמחיר יהיה קצת יותר גבוה. TMS גם לא באים בחשבון, אני יודע שהם קשורים לסידילוג והוא לא רוצה.

ציטוט של Googleness

אם אתה רוצה שירות תיקח מחשב מותג עם אחריות עד לבית הלקוח.

מכר שלי לדוגמא רכש מחשב מותג של (הוא צלם) וכשהייתה לו תקלה קטנה הגיע טכנאי עד אליו לבית וביצע את התיקון במקום.

זאת אופציה אחת.

יש עוד אופציות אבל צריך לבדוק קודם.

KSP ואייבורי לדוגמא הן לא חנויות. מדובר ב "מחסן", אם יצא לך פעם לגשת ל "מחסן" של כלי בנייה אז אתה מבין את הסגנון. המטרה שם לא לתת לך את השירות הכי טוב או לפנק אותך בשיחה של שעה אלא לקחת ממך רשימה של מוצרים והם מספקים לך במקום מהמחסן במחיר הכי אטרקטיבי שהם יכולים.

DELL לא ככ בא בחשבון כי בכל זאת הוא רוצה להרכיב מפרטים בצורה חופשית ולשדרג בהמשך אם צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה איזור גיאוגרפי מדובר ?

אם נדע היכן אולי מישהו יוכל להמליץ על מקום.

על איזה איזור גיאוגרפי מדובר ?

אם נדע היכן אולי מישהו יוכל להמליץ על מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הם קשורים אבל לא הבנתי מה זאת אומרת לא רוצה CDLOG? אתה יודע כמה מהמותגים זה יבוא רשמי שלהם?

חוץ מזה במה בכלל מדובר? איזה סטודיו? כמה מחשבים הוא צריך - 5? 10? 50?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://cd-log.co.il/HE/brands

לא יודע מי מתחרה איתם, או לא מתחרה איתם, אני לא עובד בתחום מכירת מחשבים. אבל עד כמה שידוע לי אין להם מתן

שירות מול לקוחות פרטיים, בטוח שלא לגבי רוב המוצרים. מי שדפק אותו זו אולי החנות שממנה קנה, אם למוצר יש אחריות

תקפה והמוצר נקנה מחנות נורמלית שיודעת לתת אחריות, אין סיבה שהוא שימנעו ממנו אחריות אלא אם גרם לנזק בעצמו כמו

להרוס פינים של לוח או גרימת נזק פיזי שאז אין לו מה לבוא בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות הכי טוב שניתקלתי החלפות בלי בעיות זה מקמפיוטר לייט בנתניה, סביר שתמצא קצת יותר זול, הסיבה היחידה שהפסקתי לקנות שם זה שאי אפשר להזמין באתר ואז צריך להתקשר לשאול מה יש, הצעות מחיר וכו', אולי למישהו גדול יותר יש שיטת עבודה אחרת מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...