מצלמה לטיול בחול - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה לטיול בחול

shlomi7293

Recommended Posts

אני לא מבין גדול בצילום..

אבל מחפש להשכיר טובה וקלה לתפעול

( איכות תמונה גבוה) . חברת השכרה הציעו לי את ה- מצלמה Panasonic DMCFZ1000

מה אתם אומרים? יש לכם המלצות ?

נ.ב הטיול ללונדון ובאפריל. 
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו סביר באמצע, יכול להתאים. הסבר בסיסי כמובן שיש משמעות למעבד, עדשה וכו'. ככל שהחיישן גדול יותר הוא קולט יותר אור והתמונות יוצאות טוב יותר, משמעותי בעיקר בלילה או בתנאי תאורה פחות טובים (לא נכנס מעבר לדברים שמשפיעים על הטווח שיוצא בפוקוס בתמונה, תלוי מאוד גם בעדשה), המחיר של חיישן גדול זה שעבור הגדלה נדרש אורך עדשה גדול כי זה תלוי של גודל החיישן, לכן המצלמות עם הזום הענקי הם עם חיישן קטן......הגודל של החיישן של המצלמה הזו 1" שזה גדול למצלמות קטנות וקטן למצלמות dslr וללא מראה, הזום פה יחסית גדול ועבור כזו יוצא משקל גדול יחסית......בקיצור היא ממש באמצע של הכל, במידה והמשקל שלה בסדר מבחינתך עם חיישן קטן יותר לא הייתי לוקח, ניתן dslr או ללא מראה עם חיישן גדול יותר וזום קטן יותר (תלוי באיזו עדשה תבחר) וככה איכות התמונה תשתפר, תבקש לצלם גם בתאורה בינונית ותראה אם מתאים לך. לא מכיר אישית את המצלמה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חפרתי?

תבדוק את הגודל חיישן שלה ותדווח. רוב המצלמות הקטנות מעבר לזום לא נותנות הרבה מעבר לסמארטפון, אם זה מה שאתה מחפש אז סבבה, המצלמה הראשונה שאמרת עם חיישן גדול יחסית לסמארטפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

למה חפרתי?

תבדוק את הגודל חיישן שלה ותדווח. רוב המצלמות הקטנות מעבר לזום לא נותנות הרבה מעבר לסמארטפון, אם זה מה שאתה מחפש אז סבבה, המצלמה הראשונה שאמרת עם חיישן גדול יחסית לסמארטפון.

• חיישן תמונה

• 1/2.3 אינץ' מסוג CMOS; סך הפיקסלים: כ-16.76 מיליון

•  
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חיישן של סמארט פון, המצלמה הראשונה היתה 1", בחיישנים הגדולים של מצלמות רגילות יש ff full frame, וקצת יותר קטן, ממליץ על היותר קטן, נניח החלטנו על גודל חיישן, נשאר לבחור עדשה, פה יש המון אפשריות, תחליט מה חשוב לך, צילום אנשים מקרוב, צילום עירוני, נופים וכו', ככל שהזום גדול יותר האיכות קטנה, (זום זה ההגדלה מהמצב הנמוך לגבוהה) העדשות הכי איכותיות הם עם מצב הגדלה 1. לא חושב שזה מה שאתה צריך, ניתן נגיד זום x3. אתה יכול גם לקחת כמה עדשות, או זום אחר, האם חשוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

זה חיישן של סמארט פון, המצלמה הראשונה היתה 1", בחיישנים הגדולים של מצלמות רגילות יש ff full frame, וקצת יותר קטן, ממליץ על היותר קטן, נניח החלטנו על גודל חיישן, נשאר לבחור עדשה, פה יש המון אפשריות, תחליט מה חשוב לך, צילום אנשים מקרוב, צילום עירוני, נופים וכו', ככל שהזום גדול יותר האיכות קטנה, (זום זה ההגדלה מהמצב הנמוך לגבוהה) העדשות הכי איכותיות הם עם מצב הגדלה 1. לא חושב שזה מה שאתה צריך, ניתן נגיד זום x3. אתה יכול גם לקחת כמה עדשות, או זום אחר, האם חשוב?

צילום עירוני בלבד.

ברחבי לונדון כולל פרקים ומוזאונים ללא נופים וכו.

וידיאו לא חשוב אני רוצה תמונה סופר איכותית..

מה ההמצלה? לא הבנתי ? אני צריך דגם של שתביא לי איכות של תמונה של פעם בחיים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין המצלמה ובין איכות הצילום. אתה יכול לקנות את המצלמות הטובות בעולם ואת העדשות הטובות בעולם (אני מדבר פה על סכומים של עשרות רבות של אלפי שקלים, כן?) ואם לא תדע איך להשתמש בהן התוצאה יכולה לצאת גם פחות טובה מתמונה שהיית מצלם בטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משהו שאשפר להתווכח עליו, מסכים שזה נכון.

עדיין אם הוא ייקח נגיד a6000 אני נותן דווקא את הדגם הזה כי זה מה שיש לי ויצלם על מצב אוטומטי רוב התמונות יצאו יותר טוב מאוטומטי מנייד, מי ששולט יוכל להוציא עדיפות במצלמה פחות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא יודע.

למען האמת, אני לא חושב שהשכרת תיהיה עניין משתלם כלכלית.

אני רכשתי לאחרונה CANON DSLR 450D עם עדשה ב400 ש"ח. (YAD2)

רכשתי אותה מבחור שקנה את המצלמה לטיול לתאינלד ולא היה צריך אותה יותר. כך גם אתה תוכל למכור את המצלמה לאחר הטיול ולהישאר עם עודף בהשוואה להשכרה.

המצלמה מצלמת מצויין - אבל רצוי לצלם בRAW ולערוך כל תמונה לאחר הצילום.

אולי בכלל עדיף לך לחפש בשוק היד 2? אולי חדשה?

הDSLR הבסיסית ביותר (למתחילים) זו ה1200D (שממש לאחרונה הוחלפה ב1300D - ללא שינוי של ממש)

היא תאפשר לך לצלם תמונות טובות, ולצלם ב1080P

היא תעלה לך 1260 ש"ח עם עדשה בסיסית ואחריות לשנה

https://www.mdk.co.il/%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%A4%D7%9C%D7%A7%D7%A1-SLR/canon-1200d-18-55%20.html#.VyaHZDArJ9M

או 1375 עם אחריות ל3 שנים של קרט (היבואן הרשמי)

https://www.2click.co.il/product/canon-eos-1200d-18-55/

במידה והקומפקטיות יותר קורצות לך (למרות שהחיישן שלהן קטן - 1/2.3) אז הSX710 תיהיה בחירה טובה (עוד פעם - תלוי תקציב)

http://www.wallashops.co.il/AuctionByPass/pi6jbsx710?cfm=7e05afd1

ממש מתחת ל900 ש"ח.

ולסיום - במידה ויש לך סמארטפון עם טובה (לדוגמא - הLG G4 שעולה היום 1500 ש"ח) - אולי כל ההוצאה הכספית הזאת מיותרת עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצאת לתאילנד עם DSLR בדגם הבסיס ועם עדשת קיט זה טימטום מוחלט. סתם להיסחב עם "גדולה" שלא נותנת כלום (כלום!!!!) מעבר למה שאפשר לצלם בטלפון (!!!!) בלי להיסחב עם ציוד נוסף, גם בלי להזכיר מילה בכלל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shlomi7293

אז איזו תמליצו לקחת ..?

קח כל שנראית לך. אם אתה יודע לצלם יצאו לך בובה של .

אם אתה לא יודע לצלם זה לא כ"כ משנה איזה או עדשה תיקח.

תמונות איכותיות לא מגיעות מהמצלמה אלא מהצלם. טובה יכולה לעזור אבל רק אם אתה יודע מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לצאת לתאילנד עם DSLR בדגם הבסיס ועם עדשת קיט זה טימטום מוחלט. סתם להיסחב עם "גדולה" שלא נותנת כלום (כלום!!!!) מעבר למה שאפשר לצלם בטלפון (!!!!) בלי להיסחב עם ציוד נוסף, גם בלי להזכיר מילה בכלל על הכסף.

חשבתי שתכתוב את התגובה הנ"ל.

אני לא יודע @Milford Cubicle, התמונות שאני מצלם עם ה450D בסופו של יום נראות הרבה יותר טוב מהתמונות של הGALAXY S4 שלי, או הNikon Coolpix S560.

אני משתמש בעדשת הקיט ומצלמת SLR בדגם בסיס, ושילמתי על כל העסקה 400 ש"ח.

*יש לציין שהמטרה העיקרית של הרכישה הייתה Astrophotography - דוגמא לתמונה שצילמתי עם הטלסקופ:

SAS_zpsysttghnq.jpg

דוגמא לתמונה שצילמתי עם ה450D

IMG_2988_zpsmieysjjf.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...