מחשב חזק ללא כרטיס מסך (בינתיים)? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חזק ללא כרטיס מסך (בינתיים)?

Wideblade

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה לקנות מחשב חדש. אני + עובד בפיתוח, אז חשוב לי שהמחשב יהיה חזק בכל קצוות הספקטרום.

עם זאת, ברגע שאני מוסיף כרטיס מסך טוב (הסתכלתי על הgtx 980ti שעולה בארץ 3400!) התקציב של המפרט מרקיע לאיזור ה8000 שקל.

זה מעל ומעבר לתקציב שלי כרגע, וגם שמעתי שבחודשים הקרובים ייצא הדור החדש של הכרטיסים שצפוי מן הסתם לשפר בהמון את הביצועים ב4K. אז היה לי רעיון:

האם אני יכול לקנות מחשב חזק מכל הבחינות, אבל לקנות את כרטיס המסך בנפרד אחרי כמה זמן מענייני תקציב? בהנחה שאני לא מצפה באמת לשחק בלי כרטיס, רק לעבודה ואינטרנט לבינתיים.

המעבד שאני שם עליו עין הוא הi7 6700k, והבנתי שיש לו integrated graphics סבירים. אין לי שום ציפייה לשחק במחשב בלי כרטיס מסך, אבל האם זה יספיק לדברים בסיסיים כמו גלישה באינטרנט\סרטים וכו'?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הגישה למי שמחפש מערכת לגיימינג .

אתה יכול לקנות כרטיס משומש נוסח 7970 בסביבות ה-500~600 שקלים שכן יריץ כל משחק בצורה סבירה ביותר, ובהמשך

למכור אותו, אז יצא שהפסדת כ-200 לא ממש נורא, לפחות נהנת בזמן הזה.

אני יכול להעיד שה-7970GHZ EDITION מריץ משחקים ב- באופן שחיק בהגדרות נמוכות+ ללא פילטרים או בקיצור כל הריבועים

לא מסומנים, מה שעדיין זה נראה מעולה ב-. אפשר גם כמובן פשוט לשחק על רזולוציה נמוכה יותר כמו -1440P או 1080P

עם רמת הגדרות גבוהה בהרבה.

המובנה יספיק לשימושים הללו, אתה יכול גם לצפות בתכני עם המובנה\לעבוד באופן שוטף 

ברזולוציה הזו, אני עושה זאת כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...