איך אני יודע אם חשבון הgmail שלי נפרץ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יודע אם חשבון הgmail שלי נפרץ?

naki

Recommended Posts

קיבלתי הודעה מחבר שלי, שכדי לפתוח אותה צריך להכניס כתובת שלי וסיסמא... ברוב טיפשותי הכנסתי, זה היה דרך הסמרטפון..

אחרי שהכנסתי נראה לי שהיה איזה שגיאה או משהו, לא ראיתי שנכנס שם לדף אחר..

בכל מקרה חבר שלי מאר לי שהחשבון שלו נפרץ. מחקתי את ההודעה ההיא.. אני לא רואה שום שינוי בחשבון שלי. איך אוכל לדעת אם שלי נפרץ? תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זו הסיסמה של הג'ימייל אז תשנה אותה מיידית. 

אתה יכול לראות בג'ימייל למטה בצד ימין (אם זה באנגלית) או בצד שמאל (בעברית) 'פרטים נוספים' שמראה לך בחלון חדש

את כל מי שמחובר אליך לחשבון ג'ימייל באותו רגע ומאיזה איזור.

אם זו הסיסמה של הג'ימייל אז תשנה אותה מיידית. 

אתה יכול לראות בג'ימייל למטה בצד ימין (אם זה באנגלית) או בצד שמאל (בעברית) 'פרטים נוספים' שמראה לך בחלון חדש

את כל מי שמחובר אליך לחשבון ג'ימייל באותו רגע ומאיזה איזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי סיסמאות לאתרים אחרים, ויש לי חשבון פייפאל... למזלי, גמרתי את המסגרת של הכרטיס כרגע, אז אי אפשר להשתמש... אבל נראה לי שהוא לא יכול לגלות את הסיסמא שלי של הפייפאל

מה עוד צריך לעשות?

השתמשתי בכרטיס הרבה באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה, עשיתי אימות דו שלבי... עכשיו כשאכנס לחשבון שלי מהמחשב בעבודה הוא יבקש שוב סיסמא?

ועכשיו אני צריך לשנות את הסיסמאות של כל החשבונות שלי?

steam

uplay

origin?

הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם השתמשת באותה הסיסמה בשירותים הללו או שהסיסמאות רשומות אצלך במייל כלשהו - אז כן.

אם אתה מקבל מייל איפוס סיסמה או התחברות (הרבה אתרים שולחים מייל אישור שהתחברת ממחשב או מיקום חדש) מאתר/שירות כזה או אחר בימים/כמה שבועות הקרובים אז הייתי ממליץ לשנות גם שם את הסיסמה למרות שסיכוי נמוך שפורץ יוכל לאפס לך אותה בלי גישה למייל

ציטוט של naki

עכשיו כשאכנס לחשבון שלי מהמחשב בעבודה הוא יבקש שוב סיסמא?

כן ויבקש ממך לאשר את ההתחברות ב- SMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול להתחבר למשתמש שלי באיביי או אם הסיסמה שלי לא הייתה זהה?

ומה לגבי הכרטיס? המספר שלו לא רשום לי במייל, החלפתי אותו לא מזמן...

השאלה היא, אם הסיסמאות שלי שונות בפייפאל, ואיביי הוא יכול להיכנס רק כי יש לו את חשבון המייל שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. כדי להתבר הוא צריך 1. את המייל שלך 2/א. את הסיסמה או 2/ב. גישה למייל כדי לאפס לך את הסיסמה.

אם מנעת ממנו את 2 א+ב אז הוא לא יוכל להתחבר לפחות לא בשירות שמאובטח כראוי.

אבל, אם הסיסמה שלך חלשה, או שהסיסמה דלפה איפשהו לרשת (ממליץ להריץ בדיקה ב- https://haveibeenpwned.com ואם הפרטים שלך דלפו איפשהו* ואתה משתמש באותה הסיסמה שדלפה אז דחוף לאפס), אז יש לו את 2/א והוא יוכל להתחבר. בשביל זה אתה צריך לאפס את הסיסמאות לשירותים חשובים.

*ברוב רובם של המקרים זה לא הסיסמה שדולפת אלא hash או במילים פשוטות סיסמה מקודדת, אבל ברגע שיש את זה אפשר למצוא יחסית בקלות סיסמה שתחזיר hash זהה ובעצם תאפשר להתחבר כאילו זה הסיסמה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...