S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 27 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

לא בטוח. האקסינוס דורש הנדסה לאחור (כי לא משחררת את הקוד) ולכן לוקח הרבה יותר זמן (אם בכלל) עד שיש רום מקוסטם ויש יותר בעיות. עד היום לS3 המקוסטמים יש בעיות BT ומצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מילפורד, אני לא מבין למה אתה מתעסק בכל כך הרבה ברומים אחרים. ברומים של המפעילות דיי נקיים. אפילו אין את הלוגו של החברה שפותחים את המכשיר. רק של כל מפעילה וגם את זה אפשר למחוק (ויש את זה גם בסאני ״הנקי״ ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

מסכים. מערכת שהיום היא שיא החידוש תראה ארכאית בעוד שנתיים.

יש לי היום לוליפופ על ה-G2 שלי, וזאת אומנם הרגשה נחמדה, אבל אין שום הבדל מהותי מול זה ומול הגירסה המקורית שהגיעה איתו (4.0) ולא הייתי סובל מדי גם אם לצורך העניין הייתי נשאר איתה. אנשים מתייחסים לזה באובר-דרמטיות, זה שיש מערכות חדשות יותר לא הופך את המערכות שלפני שנה היו מצויינות לפתאום גרועות. הן עדיין נשארות אותו דבר כמו שהן היו.

חוץ מזה, בעוד שנתיים אני ארצה להחליף את המכשיר ככה או ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lmlm

מילפורד, אני לא מבין למה אתה מתעסק בכל כך הרבה ברומים אחרים. ברומים של המפעילות דיי נקיים. אפילו אין את הלוגו של החברה שפותחים את המכשיר. רק של כל מפעילה וגם את זה אפשר למחוק (ויש את זה גם בסאני ״הנקי״ ) 

מחר אני אראה מה הולך שם... אם יש שם איזשהו זכר לסלקום אין סיכוי שאני נשאר עם זה. אם אין כלום אז אולי אני לא אטרח, למרות שזה יציק לי לנצח עד שאני אשנה את זה.

ציטוט של ag43

בשבלב מסויים מערכות הפעלה ישנות פשוט לא נתמכות ע"י . אם אתה מחליף פלאפון כל שנתיים אז זה באמת פחות רלוונטי אליך (למרות שהG2 שלך אמור להיות בן 3 עכשיו).

רציתי להחליף אותו בדור ה-sd810, אבל החלטתי לדלג על הדור הבעייתי הזה.

בכל מקרה, גם 3 שנים זה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lmlm

המשקפיים והעדשות היו מלאי מוגבל לכל היבואנים מטעם סמסומג. מילפורד אני מקווה מאוד שתקבל כדאי לוודא עם השירות לקוחות, כי אנחנו שבוע אחריי ההשקה והמכשיר עף.

ב. קניתי כרטיס של סמסומג 128 גיגה דגם הפרו פלוס עם 95 mb מהירות. 

מדהים.

למי שרוכש מכשיר,כדאי לקנות עם מהירות קריאה וכתיבה הכי מהירה שיש. כי זה משפיע על ביצועי המכשיר

אני בדיוק רוצה לקנות כזה.. ראיתי ב50-60 דולר באמזון אבל אין משלוח לארץ.

מאיפה קנית ובכמה?

אגב האפליקציה היחידה ש"הוסיפו" לי למכשיר מקורי של סאני זה SmartVOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.bestbuy.com/site/samsung-pro-128gb-microsdxc-class-10-memory-card-black-white/4713100.p?id=1219807037153&skuId=4713100

זה הדגם שקניתי. יש עליהם הנחה של 60 דולר. 

אגב מחר הרשמה מוקדמת לlg ומקבלים את המצלמה הנשלפת. אם זה מעניין מישו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lmlm

90$ זה עדיין מעל 400 שקל (כולל מע"מ), לפני משלוח.

עדיף לדעתי לקנות אפילו בארץ את הסנדיסק אולטרה 533x, עם מהירות 80MB/s שזה מעל ומעבר (אני לא רוצה להגיד שגם 45MB/s זה מעל ומעבר..) בפחות מ-300 שקל:

http://ksp.co.il/?uin=28473

מצד שני אם אתה מתכוון להתקין אותו בתור מובנה (באמת שאני לא רואה בזה צורך כי לדעתי יש בזה רק חסרונות... אבל כל אחד והשיקולים שלו) אז כנראה שתרצה כל פיסת מהירות שאפשר לקבל. מצד שלישי למה שתרצה לעשות את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין הכרטיסים יכול להגיע עד פי 3 במהירות כתיבה:

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/accessories/suggestions-microsd-t3321569

שכל אחד יעשה את השיקול שלו בבחירת כרטיס .

אגב, מישהו ניתקל בנוטיפיקשיין חוזר של הכרטיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lmlm

ההבדל בין הכרטיסים יכול להגיע עד פי 3 במהירות כתיבה:

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/accessories/suggestions-microsd-t3321569

השאלה היא מה אופי השימוש. אם אתה מתכוון להשתמש בו כ-adoptable storage ולהתקין עליו קבצי מערכת אז כן, יש לזה חשיבות.

אם אתה מתכוון רק לשמור עליו תמונות/סרטונים/שירים וכו' אז כל כרטיס יעשה את העבודה וזה אפילו כתוב ב-tl;dr של הלינק שלך...

ציטוט

[TLDR/Summary] Many have pointed out that unless you are constantly loading new content onto the card, the only thing that matters is whether it can keep up with video recording. With sample videos on the S7 Edge only coming in around 6MB/s byterate, any U1 or U3 card should be fine. If you read large files from it then the read speeds matter, but most any card rated for 60MB/s or higher benchmarks around 60MB/s in the S7 Edge's card slot - even cards that are theoretically capable of up to 270MB/s read speed in a desktop reader. Just about any of the cards discussed below (see a summary at the end of this post) should suffice, so feel free to choose based on total storage, price, and factor in write speeds only if you are in the group that copies data to the card a lot.

ציטוט של lmlm

קנית את המכשיר מסלקום ?

כן אבל זה לא קשור לתמונה, זה הקובץ רום של סאני מול הקובץ רום של בריטניה, את שניהם הורדתי מהאינטרנט. המכשיר עוד לא אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...