S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

ציטוט של omrij

כן

אבל שים לב שברגע שאתה צורב רקוברי אחר, הדגל של ההגנה במכשיר (knox) מופעל.

אין לזה הרבה משמעויות, אם אתה משתמש ארגוני - המכשיר לא יופיע כמאובטח (בשימוש עם mdm מסויימים לא תוכל לעשות enroll) וכמובן pay (אם יגיע לארץ) לא תוכל להשתמש בו.

בנוסף, ההגנה על המכשיר משימוש אחרי גניבה (אם זה מעניין אותך) לא תפעל.

זה לא תירוץ ליבואנית להתנער מאחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של omrij

כן

אבל שים לב שברגע שאתה צורב רקוברי אחר, הדגל של ההגנה במכשיר (knox) מופעל.

אין לזה הרבה משמעויות, אם אתה משתמש ארגוני - המכשיר לא יופיע כמאובטח (בשימוש עם mdm מסויימים לא תוכל לעשות enroll) וכמובן pay (אם יגיע לארץ) לא תוכל להשתמש בו.

בנוסף, ההגנה על המכשיר משימוש אחרי גניבה (אם זה מעניין אותך) לא תפעל.

אוף. 

זה נכון גם לגבי רוט? כי זה נראה שכל מה שזה משנה זה איזה קובץ xml ובטח אפשר לשנות אותו גם ידנית בלי להחליף רקוברי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הknox מופעל ברגע שהמכשיר עושה בוט דרך קרנל או רקוברי לא חתום. אם ימצאו exploit לעשות רוט בלי להחליף אחד מהשניים, knox לא יופעל.

אבל don't hold your breath...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אני נמצא עכשיו בבסט מובייל, הם לא נותנים את ה gear הם נותנים סתם של משהו עלוב.. 

מפתיע כי את השחור שלי רכשתי ביום שלישי, ואת הזהב ביום שישי. ביום שישי הם טענו שנגמר להם מלאי משקפי ה- GEAR אבל הבטיחו לי בכתב שצריך להגיע השבוע מלאי חדש ואני מקבל בחינם. סניף כפר סבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשקפיים והעדשות היו מלאי מוגבל לכל היבואנים מטעם סמסומג. מילפורד אני מקווה מאוד שתקבל כדאי לוודא עם השירות לקוחות, כי אנחנו שבוע אחריי ההשקה והמכשיר עף.

ב. קניתי כרטיס של סמסומג 128 גיגה דגם הפרו פלוס עם 95 mb מהירות. 

מדהים.

למי שרוכש מכשיר,כדאי לקנות עם מהירות קריאה וכתיבה הכי מהירה שיש. כי זה משפיע על ביצועי המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אישור הזמנה עם המשקפיים והמשלוח כבר מתואם, אם הם לא יביאו לי אותן אני פשוט לא מקבל את המשלוח ומבטל הכל - בלי דמי ביטול ("אי התאמה", מתכחש לעסקה).

גם ככה כל המחירים בזאפ כבר ירדו מאז אתמול ב-70 שקל :P במקום 3,890 ש"ח של אתמול, היום אפשר למצוא מכשירים של סאני כבר ב-3,820... כמובן בלי המשקפיים אז זה פחות שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את עצמך באמת משתמש המשקפיים האלה?

אני מחכה לסנג'ר מישהו שיביא לי מאילת/דיוטי פרי (בסביבות 3000-3250) לאדג'.

רק צריך להיסגר על האדג' קודם. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה גימיק, זה לא משהו שמשתמשים בו באופן יום יומי... אבל זה מגניב.

ראיתי ביקורות ביוטיוב, עם כמה שאפשר להראות דבר כזה בביקורת.. השוו את זה למשקפיים הפרימיטיביות שהיו עד היום (כמו הקרטון הזה של גוגל) וזה עולם אחר - תיארו את מה שהיה עד עכשיו בתור "להציץ דרך משקפת לתוך מסך תלת מימד", כי רואים את הקירות של המשקפיים.. זה דיי עלוב. אבל ב-gear לעומת זאת לא רואים שום קירות, ואתה ממש נמצא בתוך העולם התלת מימדי הזה - עם עומק וזוית ראיה של 360 מעלות לכל הכיוונים, למעלה למטה.... אחורה...

לראות עם זה כל מיני סרטונים מתואמים יכול להיות גימיק נחמד ולשחק עם זה משחקים כנראה יהיה ממש מגניב. 

לא יודע אם הייתי קונה את זה במחיר של 500+ שקל (למרות שכנראה שכן...), אבל אם נותנים לי את זה בחינם - בכיף..

את הטלפון עצמו גם ככה הייתי קונה כבר עכשיו ולא מחכה ל"ירידת מחירים" שתהיה עוד כמה חודשים בשביל לחסוך 200 שקל.

ציטוט של omrij

רק צריך להיסגר על האדג' קודם. :(

ראית את שניהם? ההבדל ביניהם בגודל הוא דיי זניח, האדג' לא שונה בהרבה מה-G2 שלי והוא עוד כולל כפתורים פיזיים בגודל הזה במקום לבזבז עליהם נדלן תצוגה מהמסך..

ואם זה בשביל ההפרש בכסף אז תחשוב כמה שווה לך הרגע הזה בסוף היום שבו ב-7 הרגיל הסוללה כבר תיגמר לך, ובאדג' יהיו לך עוד 600mah...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...