S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר? - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S7 Edge / G5 - מי מעניין יותר?

Rockstatement10

Recommended Posts

טוב, יצא לי לשחק קצת עם הגלקסי אס7. לא רע זה understatement. מדובר במלכאת הנדסה יוצאת דופן. מבחינת האחיזה בו ונוחות השימוש נחמד לדעת שהקימורים האחוריים שלו מסייעים משמעותית. אני מחזיק מכשיר 5.1 אינצ' וזה מרגיש כמו 4.8. פשוט מעולה.

בארץ אגב נמכרת הגרסה עם האקסינוס, שאני מעדיף מפני שאני לא משחק בטלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 550
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Charybdis

לא חושב שהאוקסינוס יאכזב גם אם תחליט להיות סלולרי פתאום.

(לא התעמקתי בהבדלים בניהם, אבל אני חושב שנותנים לזה יותר מדי משקל).

ה-s7 חזק יותר מה-s6 בכל מקרה, ולא נראה לי שיש למישהו תלונות על ה-GPU של ה-s6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG G5 יושק בשבוע הראשון של אפריל, כנראה ב6 באפריל. יש שמועות על מחיר אגרסיבי ביותר.

מקווה שבוע הבא כבר לשחק איתו לתת רשמיים ראשוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגזים. מכשיר מעולה, פחות מרשים על הנייר מהגלקסי 7 אבל כן צריך לתת לו צ׳אנס ולבחון אותו לעומת המכשיר של .

נ.ב מחזור סוללה נוסף 100-1: מ7 בבוקר עד 3 בצהריים למחרת . עם שימוש של שיחות, ,גיפיאס,

מדהים.

המלצה למי שיש לי את המכשיר- לבטל את כל הפונקציות של ה edge, תקבלו שיפור משמעותי בסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה אמור להיות על ה-S7 וה-G5. אנחנו כבר בעמוד 28 ואני חושב שעכשיו זאת היתה הפעם הראשונה שמישהו דיבר בכלל על ה-G5.....

עם כל הכבוד לסוללה הנשלפת שלו (וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11) הוא פשוט לא מכשיר מעניין. סבבה אז הוא מכשיר עם חומרת "דגל" (SD820 כמו שיהיה לכל המכשירים השנה) ויש לו נשלפת. אוקיי, נו? מה מיוחד בו? אין בו הגנה נגד מים, אין בו חזקה במיוחד, הוא דיי מכוער ולא ממש מלוטש והגימיק היחיד שיש לו להציע זה אפשרות לחבר גריפ למצלמה לאחיזה נוחה ביד אחת? בהצלחה עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...