2 שאלות חשובות על נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות חשובות על נייד

Xavi06

Recommended Posts

שלום,
אני רוצה לקנות 14 אינץ' ויש 2 דברים שלא הצלחתי להבין עדיין ואשמח אם תוכלו לעזור לי

1. מה יהיה יותר מהיר, מעבד I5 עם כונן או מעבד I7 עם כונן רגיל?
2. אם אקנה מחשב עם 2 תאי , האם אוכל בעתיד לשדרג ולקנות נגיד 4-6 תאים לאותו מחשב? או שלא תיהיה התאמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

יש ביניהם הבדלים נוספים, לא פחות משמעותיים (כמו מסך לעומת TN למשל, וכרטיס מסך). בגדול - כן, הימני עדיף, אלא אם אתה צריך כונן אופטי או שיותר חשוב לך נפח מביצועי כונן.

אוקיי הבנתי שהSSD עדיף על רגיל, תראה עשיתי השוואה בין 3 מועמדים אחרונים לדעתי,

ההבדלים העיקריים בינהם זה הסוג מסך (TN לעומת IPS) והסוללה (2 תאים לעומת 4) וכמובן 2 מהם לא מסכי מגע.

אלו הדגמים

או שיהיה עדיף לדחוק קצת ואולי אפילו להביא מאילת את זה , השאלה אם שווה להוסיף בשביל המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIPS עם הסוללה הגדולה לדעתי לוקח בגדול. המעבד הרבה פחות משמעותי ברמות אלה (אתה מדבר על מאות מגה-הרצים בודדות, שספק שאפשר להרגיש בכלל).

אם התקציב מאפשר, אין מניעה להוסיף בשביל ה700 עם הI7, אפילו אם זה בעיקר בשביל ההרגשה שלקחת את הכי טוב שהיה. אבל יותר חשוב לטעמי להשקיע בהרחבת האחריות ל3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

הIPS עם הסוללה הגדולה לדעתי לוקח בגדול. המעבד הרבה פחות משמעותי ברמות אלה (אתה מדבר על מאות מגה-הרצים בודדות, שספק שאפשר להרגיש בכלל).

אם התקציב מאפשר, אין מניעה להוסיף בשביל ה700 עם הI7, אפילו אם זה בעיקר בשביל ההרגשה שלקחת את הכי טוב שהיה. אבל יותר חשוב לטעמי להשקיע בהרחבת האחריות ל3 שנים.

אז מה אתה ממליץ? שני הדגמים הללו שלפי מה שנראה ההבדל בינהם זה המעבד, משתלם להוסיף 400-500 שקל בשביל הi7? נראה שההבדל בינהם הוא רק 0.2 Ghz, או שזה הרבה מעבר לזה?  

http://ksp.co.il/?list_compare=.28707..28668.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אז לא יהיה בינהם הבדל כזה שמצדיק את תוספת הכסף? זה דיי הרבה כסף, אבל כיוון שאיני בקיא כל כך בשאלה האם ההפרשים יורגשו בפעילות המחשב, אשמח אם תיתן לי חותמת אם יורגש או לא בכל פעילות שהיא... דרך אגב, אוכל להגדיל ל16 או שיש הגבלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לתת חותמת מה יורגש ומה לא, אבל כבר אמרתי שלדעתי זה די חסר-משמעות.

בדגם הזה יש סלוט אחד לזכרון, כך שלהוסיף לא תוכל. הבנתי שקיימים סטיקים של 16GB DDR3L שאולי יתאימו, אבל אני לא יכול לדעת זאת בוודאות (הם גם מאוד יקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אני לא יכול לתת חותמת מה יורגש ומה לא, אבל כבר אמרתי שלדעתי זה די חסר-משמעות.

בדגם הזה יש סלוט אחד לזכרון, כך שלהוסיף לא תוכל. הבנתי שקיימים סטיקים של 16GB DDR3L שאולי יתאימו, אבל אני לא יכול לדעת זאת בוודאות (הם גם מאוד יקרים).

אוקיי עזרת לי המון, תודה רבה על העזרה! יום טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...