ב-LG מאשרים: ה-G5 יגיע עם מסך שיציג מידע באופן קבוע (עודכן) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב-LG מאשרים: ה-G5 יגיע עם מסך שיציג מידע באופן קבוע (עודכן)

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-G5 הוא טלפון סתמי ומשעמם, עם 2 גימיקים בלבד: 1. שתי עדשות (רגילה+פיש) בשביל אפשרות לצלם בזוית רחבה; 2. אביזרים מתחברים.
את כל מה שהוצג ב-G5 יש גם ב-S7 (אביזר שמאפשר שימוש בעדשת פיש, אביזרים שונים לחיבור וכו' כולל סוללה נוספת), ולעומת זאת ב-S7 יש הרבה יותר – מצלמה טובה ביותר בסדרי גודל (גם באיכות התמונה עם גודל הפיקסלים שמשפיע דרמתית על איכות התמונה בחושך וגם במערכת הפוקוס DualPixel AF שמי שקצת מבין בתחום יודע מה המשמעות וכמה שזה הבדל ענק למהירות הפוקוס), פאקינג הגנה נגד מים IP68, ועוד.

תן לי יתרון אחד שיש ל-G5 על פני ה-S7.

ולפני שתגיד "סוללה נשלפת" כמו איזה דפקט מהלך - תעבור שוב על העמודים הקודמים של הדיון הזה.

הלאה. עוד משהו? יתרון אחד ל-G5 על פני ה-S7? אני מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר כי לא ראיתי את זה בכלל בעמוד של הטלפון, אבל למקרה שאתה לא יודע נתונים טכניים של טלפונים תמיד מופיעים שם עוד לפני ההכרזה הרישמית בכלל, על בסיס שמועות/השערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אם תמצא מסמך רישמי שטוען את זה חוץ ממשפט כללי בלי שום ביסוס באיזשהו hands-on אולי תהיה לזה קצת יותר משמעות.. כרגע זה נשמע לי מופרך.

בכל מקרה כשיתחילו לצאת מבחנים מלאים נראה עד כמה גדול ההבדל בזמן הסוללה בפועל בין המכשירים. למרות שלי אישית זה לא משנה, את ה-s7 edge אני מזמין ברגע שהוא זמין לרכישה מוקדמת. מכשיר עם החומרה מספר אחת + המצלמה הכי טובה בשוק + הגנה נגד מים, זה כל מה שתמיד ביקשתי. את ה- Z5 לא קניתי בגלל ה-SD810, את ה-S7 אני יכול לקנות בראש שקט ובשמחה גדולה לאור החידושים שהוא מציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שזה נשמע לך מופרך, כולה אתר קקיוני כמו gsmarena...

אגב, המסך כולו דולק עם wallpaper דהוי ואולי זה מוסיף לסיבה של 1%.

בכל מקרה, המסך לא יעבוד כשהמכשיר בכיס/הפוך ומן הסתם אפשר לבטל את הפיצ'ר הזה. לא קריטי.

הפעם אני אשתדל להיות יותר סבלני ולא להזמין ברגע שנוחת בארץ. פעם שעברה המחיר צנח מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...