חוות דעת על מפרט 6K ללא ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט 6K ללא ציוד היקפי

yossibi12

Recommended Posts

ציטוט של Monsi

פשש... זה מה שקנרא מסירות למטרה. תתחדש! :D

נ.ב. ברור לך שאתה חייב לנו בסוף, נכון? 

אין ספק...המטרה מקדשת את האמצעים (:

ברגע שהכל יגיע ויורכב תקבלו בוק! מאמין שיקח קצת זמן (תקופת מבחנים).

עוד שאלה, בקשר לכרטיס מסך, יש סיבה מיוחדת שהמלצת על MSI?

אני ספציפית אף פעם לא אהבתי אותם ומתגובות באינטרנט הבנתי ש-GIGABYTE עדיפים על בקטגוריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין MSI GAMING/GIGABYTE GAMING /ASUS STRIX ההבדלים מינוריים. שלושת הדגמים מצויינים. MSI הוא השקט ביניהם למיטב ידיעתי כש- במקום שני קרוב מאוד. ציינת ששקט חשוב לך - אז בחרתי לפי זה. G1 הרועש מביניהם אך גם החזק (אם כי צריך להבין שלא מדובר פה בעשרות FPS, אלא יותר בטיפוח אגו) ואוברקלוקר מטורף. אבל קצת יותר ארוך מהשאר. 30 ס"מ ליתר דיוק. קח בחשבון אם אתה מתקין נוזלי אקזוטי. 

נמתין לבוק. שתהיה ל-ROY.T מעט תחרות. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

בין MSI GAMING/GIGABYTE GAMING /ASUS STRIX ההבדלים מינוריים. שלושת הדגמים מצויינים. MSI הוא השקט ביניהם למיטב ידיעתי כש- במקום שני קרוב מאוד. ציינת ששקט חשוב לך - אז בחרתי לפי זה. G1 הרועש מביניהם אך גם החזק (אם כי צריך להבין שלא מדובר פה בעשרות FPS, אלא יותר בטיפוח אגו) ואוברקלוקר מטורף. אבל קצת יותר ארוך מהשאר. 30 ס"מ ליתר דיוק. קח בחשבון אם אתה מתקין נוזלי אקזוטי. 

נמתין לבוק. שתהיה ל-ROY.T מעט תחרות. :P

מהתחלה רציתי ללכת על ה-G1 אבל הבנתי שלא הכי מומלץ..בכל אופן ההבדלים לא מורגשים.

אורך הוא לא הבעיה במארז הזה (:

יקח לי קצת זמן עד שאני אוכל להיכנס בכלל לקטגוריה איתו... אני רק בתהליכי הזמנה כשהוא כבר בשדרוג המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

שטויות במיץ. מעולה, backplate וכל הקשקושים שאתה מצפה מצעצוע בעלות של 1800 ש"ח. למען גילוי נאות, יש לי אותו ואני כנראה קצת מוטה. לא תעשה טעות אם תקח כל אחד מהם. 

אז G1 ומקסימום יש לי למי לבוא בטענות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yossibi12

רוב הסיכויים שאני אשדרג כרטיס מסך ואוסיף ולכן גם חשוב לי לוח שהוא איכותי (שאגב ב-TMS נמכר ב650 בערך), ורוב הסיכויים שאז כן אצטרך OC או שאני טועה? בכל מקרה ללכת על ה-6600?

מה שכן אני מחליף מחשב ממוצע ב6-7 שנים אז הפרש של עוד 100 ש"ח לרכיב כלומר 300 ש"ח אני חושב שמשתלם לי להוסיף

כתבת שאתה לא צריך תמיכה בהגדרות "מטורפות" למשחקים, אבל ב-Full HD ה-970 שאתה קונה יתן לך תמיכה ב-ULTRA בכל הפרמטרים כמעט בכל המשחקים (עוד פעם הקרייסיס הזה...), אז נראה לי שיקח זמן עד שתרצה לשדרג.

בכל אופן אם אתה שוקל OC אז קח 6600K ואז זה קלי קלות (אבל לדעתי לא *תצטרך* לעשות בשנים הקרובות, כי המעבד נחשב חזק גם ככה). אני למשל בכלל לא חשבתי על OC, אבל כששיחקתי קצת עם הביוס בלוח לפני חודש אמרתי "למה שלא ננסה", נתתי לו לעשות את העבודה אוטומטית והופ, אני על 4.2Ghz (עם 6600K ולוח דומה לשלך). הטמפ' בקושי השתנו אגב, אולי בגלל שעכשיו חורף... אבל עדיין, סביר לגמרי (פחות מ-50 גם במאמץ).

לגבי הכרטיס - ה- הזה הוא זה שמגיע עם 3 מאווררים, לא? אז אם רצית שקט, קח בכל זאת את האסוס STRIX או ה- G4, הפרש המהירות זניח והם מכבים מאווררים ב- IDLE (כשאתה עובד, למשל).

ולגבי הקירור, אם יופי זה מה שחשוב לך אז לך על קירור מים. אחרת, לכל שימוש הגיוני אחר - C14 יעשה את העבודה בפחות כסף ולא הרבה יותר רעש, אם בכלל (רק שהוא די ענקי.. מים יראה קצת יותר "סקסי").

קיצר, שלח וספר חוויות... בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Monsi

תודיע לי כשאצטרך ליצור קשר עם עורך דין. :D

אל תגזים...מקסימום אנחנו כבר 2 לתביעה יצוגית..אולי נקבל פיצוי איזה 980Ti לך תדע :D

נראה לי שהגיע הזמן להפסיק להספים פה את הפורום וסתם להקפיץ...תקבל עדכונים לפרטי כשיהיו (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

כתבת שאתה לא צריך תמיכה בהגדרות "מטורפות" למשחקים, אבל ב-Full HD ה-970 שאתה קונה יתן לך תמיכה ב-ULTRA בכל הפרמטרים כמעט בכל המשחקים (עוד פעם הקרייסיס הזה...), אז נראה לי שיקח זמן עד שתרצה לשדרג.

בכל אופן אם אתה שוקל OC אז קח 6600K ואז זה קלי קלות (אבל לדעתי לא *תצטרך* לעשות בשנים הקרובות, כי המעבד נחשב חזק גם ככה). אני למשל בכלל לא חשבתי על OC, אבל כששיחקתי קצת עם הביוס בלוח לפני חודש אמרתי "למה שלא ננסה", נתתי לו לעשות את העבודה אוטומטית והופ, אני על 4.2Ghz (עם 6600K ולוח דומה לשלך). הטמפ' בקושי השתנו אגב, אולי בגלל שעכשיו חורף... אבל עדיין, סביר לגמרי (פחות מ-50 גם במאמץ).

לגבי הכרטיס - ה- הזה הוא זה שמגיע עם 3 מאווררים, לא? אז אם רצית שקט, קח בכל זאת את האסוס STRIX או ה- G4, הפרש המהירות זניח והם מכבים מאווררים ב- IDLE (כשאתה עובד, למשל).

ולגבי הקירור, אם יופי זה מה שחשוב לך אז לך על קירור מים. אחרת, לכל שימוש הגיוני אחר - C14 יעשה את העבודה בפחות כסף ולא הרבה יותר רעש, אם בכלל (רק שהוא די ענקי.. מים יראה קצת יותר "סקסי").

קיצר, שלח וספר חוויות... בהצלחה.

אז אצלי רוב הסיכויים שהמצב יהיה זהה, שאני לא באמת אצטרך OC אבל סתם מתוך שעמום או התעסקות עם משהו חדש יש סיכוי שכן ארצה לעשות, ההפרש הוא פחות מ-200 ש"ח בין המעבדים אז אולי באמת אשקול זאת.

בקשר לקירור הכללי של כל המערכת, אני סגור על המארז הספציפי ובלי מים הוא לא שווה, (ענק מדי ומכוער מדי), רוב הסיכויים שאחסוך קצת ואז הקירור יתבסס על רדיאטור של 480 מ"מ עם 4 מאווררים של 120 כך שבכיף אפשר לכלול את הכרטיס מסך בתוך המערכת ואז אני חוסך את ה-3 מאווררים של הכרטיס מבחינת רעש, ובשימוש לא מאומץ אפשר לכבות חלק מהמאווררים או להוריד את ה-RPM הכללי מה שמשפיע על הרעש.

מקווה שיהיו בהקדם (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...