מחשב לגיימינג, קצת עריכה גרפית, ופעולות כלליות עד 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג, קצת עריכה גרפית, ופעולות כלליות עד 4K

thenoaman

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100 שקלים פחות או יותר, כלומר לא יותר מדי.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים, ושימוש כללי כמו גלישה וכו'.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

משתמש בפוטושופ וקצת וגאס 

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כרגע אני לא יודע כי יש לי מחשב עתיק, אבל אני ארצה לשחק במשחקים כבדים וחדשים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

יש לי 2 מסכים - מסך 32", אין לי מושג מה הרזולוציה הטבעית כי הוא מחובר בVGA, והוא מסוגל ל- HD READY שאני לא בטוח מה זה אומר לגבי הרזולוציה המדויקת.
מסך מחשב - 1360X768
אני משתמש בעיקר בגדול יותר אבל אולי בעתיד אני אקנה מסך טוב יותר.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? מכוון לגבוהות, אבל כנראה לא הגבוהות ביותר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן דיסקים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5 - שלא אצטרך להגביר את הווליום כי המחשב עושה רעש, אבל אני לא ישן עם מחשב דולק.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אני לא בטוח לגבי זה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא. הרכבה יהיה נחמד :)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בהקדם האפשרי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? חשוב לשמור על אופק שדרוג. אני לא רוצה להצטרך לקנות מחשב חדש בקרוב.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הציעו לי את המפרט הבא:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il -  חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:
Intel i5-6500 3.2Ghz(3.6Ghz Turbo)  LGA1151 Tray
כמות: 1 - מחיר: ₪949

קירור למעבד:
בקניית מחשב חדש בלבד -  Cooling Alpine 11 Rev. 2
כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:
Gigabyte GA-H110M-S2H for 1151
כמות: 1 - מחיר: ₪306

מארז:
בקניית מחשב חדש בלבד IPPON i04 case Gaming Beast Black with 2X 120mm fan + FSP HYPER 600W
כמות: 1 - מחיר: ₪523

זיכרון:
DDR4 8GB 2133Mhz CL14 1.2V Kingston  Fury Black
כמות: 1 - מחיר: ₪234

כרטיס מסך:
Gigabyte R9 390 8GB  GV-R939G1 Gaming-8GD WindForce 2X - בקניית מחשב חדש בלבד
כמות: 1 - מחיר: ₪1645

קשיח למחשב שולחני:
WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter
כמות: 1 - מחיר: ₪231

הרכבה:
הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה
כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3932

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3854 ₪ 

http://www.tms.co.il/preview/spec/qngua64h 

אשמח אם תגידו לי מה דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...