עבור לתוכן
 • צור חשבון

thenoaman

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  10
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  3יום 14ש' 25דק' 38שנ'

דירוג

1 ניטרלי

אודות thenoaman

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2,000 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? בעיקר ללימודים, סרטים וגלישה 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? אין צורך 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? כמה שאפשר 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? רצוי שיהיה קל ונוח 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא חובה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין בעיה לרכוש באינטרנט 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? בזמן הקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא חובה 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
 2. צודק, טעות שלי... יש אולי רכיב כלשהו שאפשר להוסיף עוד קצת ולשדרג?
 3. תודה רבה! התקציב הוא 2,000 בעיקרון וחשוב לי שהמחשב יחזיק כמה שנים טובות ויעבוד חלק ומהר. לדעתך לא יהיה הבדל גדול בין מה שהצעת למפרט ב-2,000 בשביל הצרכים האלו?
 4. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2,000, אפשר לחרוג עד 500 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? מיועד בעיקר לגלישה, צפייה והורדת סרטים, מעוניין בשטח אחסון גדול יחסית 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? שיהיה שקט ככל האפשר אבל העיקר שיהיה בתקציב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא צריך מערכת הפעלה, צריך הרכבה בחנות 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה, אפשר גם מהרשת 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא הכי חשוב אבל מועדף כמובן... 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מיועד לבן אדם די מבוגר, משתמש בו בעיקר לשימוש בסיסי כמו גלישה ולצפייה בסרטים והורדה. תודה רבה! 😁
 5. למה לא היית ממליץ? חושב שהלנובו עדיף? זאת אומרת אם הם עולים אותו דבר עם הרחבת אחריות הלנובו עדיף על הדל כשלעצמו?
 6. תודה רבה! חושב שאלך על הדל גם בגלל השול התחתון המוגזם של הלנובו ובגלל האחריות.
 7. תודה רבה. יש עוד המלצות אולי על דגמים נוספים או ששניהם ממש עונים על הצרכים במחיר הזה?
 8. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 2500, חריגה של עד 500 ש"ח 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? מיועד בעיקרון ללימודים, תוכנות אופיס וכו' ושימוש כללי (גלישה, סרטים וכו') 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא. 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא. 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? כמובן שלא יהיה רועש בטירוף, אבל לא הכי חשוב כמובן. 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא. 7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך, אם יש אז סבבה. 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה מיוחדת, כנראה אזמין מהאינטרנט בכל מקרה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בזמן הקרוב. 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? עדיפות לכמות סבירה של יציאות USB אבל לא חובה. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא מחייב. בנוסף, חשוב לי שיהיה יחסית דק וקל עם מסך בגודל סביר (לא הכי מבין בגדלים של מחשבים ניידים...) ראיתי בדיון אחר כאן המלצה על המחשבים האלו: Lenovo E490 Dell VOSTRO האם באמת מומלצים? אשמח לשמוע למה ואיזה עדיף ועל אופציות נוספות לקחת בחשבון אם יש. תודה רבה!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close