מקלדת מכנית לסביבה עסקית - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת מכנית לסביבה עסקית

אריאלש

Recommended Posts

ציטוט של QttP

הייתי קונה שוב את הLenovo Enhanced Performance .

העומק של המקשים, הרכות שלהם והתחושה של המנגנון משתנות ממקלדת למקלדת. ה600 למשל היא שטוחה מידי (כמעט כמו מקלדת של לפטופ וגם לא אחת טובה במיוחד), ה200 היא בסדר. יש גם מקלדות באיכות הרכבה כל-כך נמוכה שהמקשים נתקעים אם אתה לא לוחץ עליהם בדיוק באמצע, ואז אתה פשוט סובל מכל רגע.

עוד מעט נחפש דיל טוב באייבי. רק בבקשה תגיד לי שהיא לא מוגבהת מאחורה ויש לה רגליות. נגיד ראיתי את הסטיל סריס שהיא מוגבהת לא זוכר את הדגם כמו אלה שמגביהים עם הרגליות. זה סיוט ! מקלדת צריכה להיות כמו בול עץ לא בשיפוע זה לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לה רגליות שאתה יכול להוריד, ואז היא די שטוחה, אם כי כמובן עדיין קצת יותר גבוהה מאחור מאשר מלפנים. לצערי אני לא בבית כרגע, אז אני לא יכול לצלם, וגם לא מצאתי טובות שמראות את זה באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אריאלש

וואאוו... נראה שפתחתי פה תיבת פנדורה :)

אני כנראה אזמין אחת כחול ואחת חום וניתן לשני אנשים לחוש אותם למספר שבועות ונראה מה התגובה. 

לכל אדם התחושה שונה ואישית. והרעש, שחדר עם 15 איש, שמקלידים בכחול, יכול לשגע.

אני מבין שאתה רוצה לפנק את העובדים + לשפר את היעילות. אני לא חושב שמקלדות מכניות הן רעיון טוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו ספוילר :

היה מכות במשרד שלו.

סתם, אני חושב ששווה לשקול את העומק את הקטע של סוויץ' כחול, להסיק מסקנות המחפירה שלי ושל qttp, שהייתה מעניינת אגב, ולפנק תעובדים שלך בממברנה טובה שתעלה לך רבע :) 

אבל... הלוואי על כל אחד בוס כמוך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שנלך בסוף על החום שהוא הרבה פחות מרעיש אבל רוצה להביא כדי להיות בטוח. החדר בו מתבצעת העבודה אינו שקט גם ככה. ישנו ציוד מכני שלא עושה המון רעש אבל את הפלורוסנטים בטח שלא שומעים B|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי דיון מעניין

אשמח לשמוע מה קרה שם המקלדות במשרד

בתור חצי וחצי עבודה משרדית נראה לי האדום הכי יתאים, על איזה אתם מקלדת עם אדומים אתם הייתם ממליצים? תקציב נמוך חשוב לציין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה גם הדיון הזה הולך בדרכו של כל דיון על מקלדות מכניות - ברברת סרק על הצבעים של המתגים.

"נראה לי שאדום עדיף."

"אולי דווקא כחול?"

"במקרה הזה מדובר ב60% עבודה משרדית ו40% גיימינג אז כדאי את החום. אם זה היה הפוך - 40% עבודה ו60% גיימינג הייתי דווקא ממליץ על השחור."

"אבל במקרה הזה השקט הוא חיוני, אז כדאי ירוק."

"אבל הוא גם אמר שהוא רוצה מקלדת רכה, אז עדיף כתום עם O-rings".

"אם כבר o-rings אז בכלל כדאי סגול".

וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יעזור. עדיין יהיו לך דיונים של עשרות עמודים בסגנון של "אני ממש אוהב את זה שהטורקיז רך אבל אני גם אוהב את זה שהוורוד קשה ולא בטוח מה אני אוהב יותר".

הדיונים הם לא מפגרים. הם פשוט דיוני סרק שבהגדרה לא יכולים להתכנס לשום מקום. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...