מחפש את המסך האולטימטיבי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המסך האולטימטיבי

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום
אני מחפש לרכוש מסך בארצות הברית אך לא הצלחתי למצוא את מה שאני מחפש, אז אני מחפש מסך שיש בו את כל המאפיינים הבאים:
רזולוציה של 4K
G-SYNC 

144hz
1ms respond time

IPS Panel
צבעים מעולים

אשמח אם מישהו מכיר דבר שכזה או שזה בכלל לא קיים
תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.amazon.com/Acer-XB270HU-bprz-27-inch-Widescreen/dp/B00UPVXDA8/?tag=amazon0606-20

http://www.asus.com/Monitors/ROG_SWIFT_PG278Q/

לדעתי זה הכי קרוב שתמצא ושני המסכים לא . אני גם די בטוח שכרגע לא ניתן להעביר בקצב של 144 הרץ עם החיבורים הקיימים כיום (HDMI, DVI, DP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאין דבר כזה אז אני ''מתפשר'' ומחפש מסך עם אותם המאפיינים אך ברזולוציה של 1400P 
ראיתי את המסך שאביב שלח פה והוא פאנל TN ואני מחפש פאנל IPS
ועוד שאלה קטנה.. האם בפאנל הצבעים יותר טובים מבמסך TN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום ללכת על "הכי טוב בשוק", לך על מה שמתאים לשימוש שלך, ומה שהמחשב שלך יכול לסחוב. 

בפאנל IPS, התצוגה טובה יותר מאשר בפאנל TN. זה לא בהכרח הפרמטר היחידי שקובע את איכות המסך בכללי כשזה נוגע לצבעים. למסך עם פאנל TN ו10bit יש תמונה "יפה יותר" (זה עניין של טעם) מאשר לIPS בייתי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המסכים הכי טובים בפאנל הם של NEC ו-EIZO, מדובר על מסכי הפרימיום שלהם, ולא על המסכים הזולים. המסכים האלה לא רק שנותנים מעל 99% של AdobeRGB, עוצמת הבהירות די אחידה לאורך שטח המסך וקיימים מנגנוני פיצוי לתאורת חדר ולשימוש שונה שנעשה באזורי המסך השונים, אבל לאף מסך אין תגובה של 1MS.

אליה וקוץ בה, אם אתה מתכנן לחבר את המסך למחשב המריץ חלונות, ולא למקינטוש, מספר התוכניות שיכולות להציג מספר רב כזה של צבעים מוגבל ביותר, ולרב דורש גם כרטיס מסך פרימיום מסוג .

מה שאומר, שאם אתה מוכן לשלם פרימיום על מסך, תתכונן לשלם לא פחות גם על כרטיס מסך.

בקיצור, אם אתה לא גרפיקאי, צלם ואראלה להא התקשרה אליך אתמול, לך על מסך טוב ורגיל, ולא על פרימיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקריאת השאלה אני די חושד שהשואל בכלל לא מתכוון לקנות מסך, ושואל סתם מסקרנות.

כי מי שמחפש 144hz צריך ביצועים טובים למשחקים, ואם הכוונה היא לשחק משחקים אז מה הקשר ל- ואיך פאנל עם 1ms...

בכל אופן, אם אני טועה וזה רציני הייתי מציע לשואל לפתוח ויקיפדיה ולקרוא קודם על המונחים שהוא משתמש בהם, כי לשאול אם פאנל יתן צבעים טובים יותר מ- TN או לרצות עם מהירות של 1ms מראה שהוא לא יודע בכלל על מה הוא מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...