דרוש מפרט למחשב סלוני, HTPC. [תקציב בסביבות ה2000שח] - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט למחשב סלוני, HTPC. [תקציב בסביבות ה2000שח]

TalSedaka

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 1600-2200שח.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? מעדיף שיהיה פחות מ2000שח.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 2200שח זה עם לחרוג (בגלל זה נקרא מקסימאלי).

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? צפייה בסרטים בHD.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? צריך מקלדת מיני אלחוטית שנוחה לסלון. (אבל זה לא קריטי)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 8 - מאוד חשוב שיהיה שקט, זה לסלון.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. באזור ראשון לציון.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? ברגע שהמפרט יהיה מוכן. (השבוע).

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? - לא (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה) - לא.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? - לא חשוב, אבל אם עלות נמוכה להתייעץ איתי.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מחשב סלוני שמיועד לסרטים HD בתקציב של פחות מ2000שח

המפרט הרצוי בערך -

מעבד i3.

המעבד ישמש גם ככרטיס מסך (מפרט ללא כרטיס מסך).

4G ראמ

1/2 TB.

לוח אם עם יציאת .

וזהו בערך.

כפי שאתם רואים המפרט די ברור לי, פשוט אני לא סומך על המוכר בחנות שיבחר את החלקים ומעדיף להגיע אליו עם איזה חלקים בדיוק.

כל דבר שיש דילמה אפשר בכיף להתייעץ. (אהיה זמין למערכת).

תודה רבה רבה לעוזרים, אעריך מאוד תשובות עד מחר-מחרתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש בין קשיח 500GB ל-1TB הוא כמה עשרות שקלים לכל היותר, זה הדבר האחרון שכדאי לך לחסוך בו.

מעבד: 589 ₪ - Dual i3 6100 3.7Ghz S1151
לוח אם: 319 ₪ - * מבצע * - GA-H110M-S2H (DDR4) S1151
זכרון: 229 ₪ - * מבצע * - 8GB Transcend 2133Mh
דיסק קשיח: 249 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 3 Years Warranty
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - Original Copper Base 95W

מחיר סופי: 1435 ₪ למזומן
 1463 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

אמרת שאתה מעוניין להגיע לחנות\מוכר עם החלקים, לכן לא חפרתי יותר מידי בחיפוש אחר מארז HTPC

וספק מכוון שלכל חנות ההיצע שלה,אבל בגדול כל באנדל עם מארז לטעמך וספק 300W לא ג'נרי (עלום שם)

יהיו די והותר, אני מניח שבאנדל זול ינוע סביב ה-400 שקלים לכל היותר, אולי אפילו פחות.

כל שאר הרכיבים הללו אמורים להימצא בכל חנות שמכבדת את עצמה, שינויים בשם החברה למשל בזכרונות\לוח

אלו שינויים שאין בעיה איתם, כל עוד הנתונים דומים. לא יודע כמה עולה סטיק של 4GB, אבל אלא

אם הוא עולה בערך חצי מחיר מזה, לא הייתי משנה גם את זה.

במקרה שאתה לא בטוח לגבי הצעה כלשהיא שתקבל, אתה תמיד יכול להעלות אותה פה ולקבל המלצה

מה לעשות הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...