מה התכונה שאתם הכי אוהבים בחלונות 10 בהשוואה לגירסאות קודמות? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התכונה שאתם הכי אוהבים בחלונות 10 בהשוואה לגירסאות קודמות?

Mandheling

Recommended Posts

שידרגתי לפני כמה ימים מחלונות 8.1, ובינתיים אני לא מוצא שום דבר מרגש או מלהיב במערכת החדשה. ה-Action Center נחמד, אבל קיים כבר שנים במערכות סלולריות. תפריט ה-Start החדש עדיף על מה מסך ה-Start שהגיע עם המערכת הקודמת, אבל יותר מצועצע ופחות נוח לדעתי מזה של ה-Classic Shell. דסקטופים ווירטואליים מעולם לא היו חסרים לי. הדפדפן החדש (Edge) נראה נכה ומוגבל, ממש לא משהו שיגרום לי לזנוח את ופיירפוקס. בקיצור, מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Mandheling

אני לא מצאתי שום דבר מעניין במיוחד בממשק, אפילו לא בהשוואה ל-. מלוטש יותר, זה כן. נראה חדש? כן.

יעיל יותר? לא!

ולמה לעזאזל עדיין נדמה למייקרוסופט שכל המחשבים שלנו הם ניידים? עם APPS ואפשרויות לצגי מגע, גם כשאין צגי מגע? הלו! פה זה לא טלפון!

שיפורים מתחת לפני השטח כן יש, תמיכה בטכנולוגיות חדשות וכד'. אבל מחברה שמחזיקה ברוב המוחלט של המחשבים בשוק הייתי מצפה ליותר השקעה, גם כשמדובר בממשק. ושלא ינסו להתחפש לאנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של natee

ההתחל חזר.

קל לכבות את המחשב.

החיפוש נהיה קצת יותר נורמלי ביחס לW8

הממשק נקי ויפה

הכל חלקלק

אין יותר אקספלורר

ההתחל - חזר, אבל אין בו אפילו תיקיות. ממילא כולם מתקינים Classic shell.

החיפוש? אסון. אפילו ב- היה אפשר לחפש טקסט שנמצא *בתוך* קובץ, וזה בלי לזכור כל מיני קיצורים שלא כתוב בשום מקום איך להשתמש בהם. אם אני זוכר מה כתבתי בתוך מסמך, למה המערכת לא נותנת לי לחפש לפי זה? וב- זה כבר היה! עפ כלבלב שכשכש בזנב! איך אפשר להרוס ככה פיצ'ר כ"כ בסיסי?

ממשק יפה? מבחינה גרפית, למדי... די נחמד. אין תלונות. מבחינת שימושיות? לא טוב. למה הורידו כ"כ הרבה דברים נוחים שהיו ב- Win 7?

ואקספלורר דווקא יש, הוא עדיין שם, ליד ה-EDGE...

ועכשיו לדבר הכי נורא: אי אפשר להגיד לא לעדכונים!!!

אם מחר הגאונים (כן כן, אותם גאונים שהביאו את ממשק האריחים למחשב Desktop!) יחליטו שהמערכת לא עובדת יותר עם מקלדת -

הם יוציאו עדכון שמבטל את המקלדת, ואתה אפילו לא יכול למנוע את זה!

לך תקנה מסך מגע, כי ככה החליטו ברדמונד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

ההתחל - חזר, אבל אין בו אפילו תיקיות. ממילא כולם מתקינים Classic shell.

למה אתה חושב ככה? בינתיים לא פגשתי בנאדם אחד ששדרג ל- 10 והתקין תחליף התחל וגם אני לא. ב- 8 דווקא כן השתמשתי בתחליף התחל למרות שעבדתי יפה מאוד גם בלי.

ציטוט של E71

החיפוש? אסון. אפילו ב- היה אפשר לחפש טקסט שנמצא *בתוך* קובץ, וזה בלי לזכור כל מיני קיצורים שלא כתוב בשום מקום איך להשתמש בהם. אם אני זוכר מה כתבתי בתוך מסמך, למה המערכת לא נותנת לי לחפש לפי זה? וב- זה כבר היה! עפ כלבלב שכשכש בזנב! איך אפשר להרוס ככה פיצ'ר כ"כ בסיסי?

b7Alojw.png

ציטוט של E71

ממשק יפה? מבחינה גרפית, למדי... די נחמד. אין תלונות. מבחינת שימושיות? לא טוב. למה הורידו כ"כ הרבה דברים נוחים שהיו ב- Win 7?

פרט ונמק. מה הסירו לך? אני לא מרגיש שחסר לי משהו לעומת 7

ציטוט של E71

ועכשיו לדבר הכי נורא: אי אפשר להגיד לא לעדכונים!!!

http://www.howtogeek.com/224471/how-to-prevent-windows-10-from-automatically-downloading-updates/

ועדכונים זה לא דבר נורא. לא רוצה לקבל את הפי'צרים החדשים ביותר באותו הרגע שהם יוצאים? יש לך הגדרה לזה.

אתה נראה לי רק מחפש תירוצים למה 10 לא מערכת טובה...

אם לא טוב לך אתה מוזמן לחזור ל- 8, ל-7 או אפילו ל- . אף אחד לא מונע את זה ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי DESKTOP נהדר ! אני משתמש בו בעבודה...יש לי DESKTOP אחד ללימודים עם החלונות הרלוונטיים פתוחים ויש לי אחד לעבודה.

העובדה שסוף סוף אפשר לסדר חלון על רבע מסך - נהדר !

העובדה שאפשר לסדר חלון על חצי/רבע מסך ואז הוא נותן לך לבחור מה לשים בחצי/רבעים האחר(ים)

העובדה שיש START BAR בכל המסכים (יש לי שלושה מסכים !)

העובדה שאפשר לקבוע את הגודל תצוגה (אני שם 125%) לכל מסך בנפרד !!!

הACTION CENTER החדש ממש נחמד- אני משתמש בו לא קצת !

אלו תוספות שפשוט היו נדרשות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת עולה הרבה יותר מהר מ- 7, תודות ל-Hybrid Boot...

היה מאוד נחמד אם היו משאירים את תפריט ההתחל של 7, ***הרבה*** יותר נוח.

והיה עוד יותר נחמד אם המערכת לא הייתה מותקנת עם כל האפליקציות ג'אנק של .

בנוסף, עדיין לא הבנתי למה צריך גם Settings וגם לוח בקרה... מה רע ברק לוח בקרה?!

השימוש ב-Virtual Desktops פשוט מעולה ומייעל את העבודה ברמות.

סה"כ מערכת יציבה למדיי מבחינתי, לא חוויתי בה בעיות שגרמו לי לחזור ל-7, אבל לוקח זמן להתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@IlanF

שמת לב מה קרה פה?

"Always search filenames and contents"

ז"א, אנחנו יודעים לחפש *בתוך* קובץ, ונכון שכבר ב- עשינו את זה, ולא - אין מגבלה לחפש גם בתוך הקבצים, אבל מה? החלטנו להוריד את הצ'ק-בוקס שמאפשר לך לבחור אם תרצה לחפש בתוך קובץ או לא.

תיכנס ללוח הבקרה כל פעם מחדש לפני שאתה מחפש, תשנה שם, אחר כך תשנה חזרה.

אם זה לא נקרא ללכת אחורה - אז מה כן?!

ציטוט של IlanF

בינתיים לא פגשתי בנאדם אחד ששדרג ל- 10 והתקין תחליף התחל

הנה, אני התקנתי, אז איך לא פגשת אפילו אחד.

איך אין תיקיות בתפריט ההתחל?! אני רוצה לשים את כל הג'אנק טולס שמגיעים עם איזו חבילה (אופפיס למשל) במקום אחד, במקום שיהיו מפוזרים לפי הא"ב על פני כל התפריט - יכול לרצות, אבל אי אפשר!

אבל למה?!!!? זה כבר עבד! למה להרוס?

אתה לא מרגיש שחסר כלום לעומת ה-7, טוב. מה בעצם ההבדל בין Apps לבין Desktop applications? עוד לא קלטו שהם *לא* אנדרואיד?

ולמה באמת צריך גם לוח בקרה וגם הגדרות? איפה Aero, מסגרות שקופות וזה? למה אני צריך להעיף לבד את כל ה- Live tiles, אחד אחד - לא יכלו לאפשר ביטול של הכל בבת אחת? (אה, כן, הפרסומות שלהם - באמת סליחה)...

ב-7 הכל היה מסודר. תפריט התחלה, Aero (ורק אם המערכת שלך מספיק מהירה בשביל זה! חשבו על הלקוח!), כמעט אפס ג'אנק.

מה עוד? "Quick Access" כברירת מחדל. אם ראית קצת פורנו בלילה, ואתה לא גיק מחשבים - או אם אתה בוס ששומר את קובץ המשכורות במקום קצת צדדי - איך לעזאזל מורידים את זה מה- Quick access כדי שמי שלא צריך לא יחשף לזה? זאת פרצת חמורה!

בעניין ההורדה האוטומטית של עדכונים, אז יופי. אם אתה על WiFi אתה יכול להחליט שאתה לא רוצה שום עדכונים, אבל אם אתה עם חיבור קווי זה לא עובד, ואם אתה רוצה לבטל *רק* הורדה של איזה דרייבר שאתה *יודע* שעושה לך צרות - אז אתה רוצה... פעם היה אפשר - היום - תעבור ללינוקס אם לא טוב לך.

מישהו אמר מונופול?

מה שכן, דבר אחד נחמד כן יש במערכת הזאת, וזה ה- Task view. זה חביב. איזה כיף.

וכמובן שיש שיפורים מתחת למכסה המנוע, כמו עליה מהירה יותר והגנה נגד Root kits למשל, אבל זה די מצופה משדרוג שבא אחרי איזה 7 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

תיכנס ללוח הבקרה כל פעם מחדש לפני שאתה מחפש, תשנה שם, אחר כך תשנה חזרה.

אז תשאיר את זה מסומן אם חשוב לך לחפש בתוך קבצים.

ציטוט של E71

איך אין תיקיות בתפריט ההתחל?!

אין תקיות? אתה בטוח?

0izzO8G.png

ציטוט של E71

ולמה באמת צריך גם לוח בקרה וגם הגדרות?

כדי לפשט דברים למשתמש הפשוט ולהשאיר את הדברים כמו שהיו למשתמשים מתקדמים. 

ציטוט של E71

מה עוד? "Quick Access" כברירת מחדל. אם ראית קצת פורנו בלילה, ואתה לא גיק מחשבים - או אם אתה בוס ששומר את קובץ המשכורות במקום קצת צדדי - איך לעזאזל מורידים את זה מה- Quick access כדי שמי שלא צריך לא יחשף לזה? זאת פרצת חמורה!

IKoKr8S.png

ציטוט של E71

ואם אתה רוצה לבטל *רק* הורדה של איזה דרייבר שאתה *יודע* שעושה לך צרות - אז אתה רוצה...

קראת את המאמר שקישרתי אליו? יש לך שם הגדרה לבטל עדכונים לדרייברים ספציפיים

ציטוט של E71

מישהו אמר מונופול?

ציטוט של IlanF

אם לא טוב לך אתה מוזמן לחזור ל- 8, ל-7 או אפילו ל- . אף אחד לא מונע את זה ממך

ובאותו הזמן אתה גם יכול לעבור למאק (ואם כואב לך לקנות מאק אז תתקין האקינטוש) או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה שמיקרוסופט מתכוונת לחסום אפשרות להתקין Win7 במחשבים חדשים http://www.pc.co.il/pcplus/204705/

מילא במחשבים ביתיים, אבל מה יעשו בארגונים שיש להם אלפי מחשבים וצריכים לבדוק תאימות, להדריך משתמשים ולתחזק ולהפיץ אימג'ים לתחנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בולשיט. זה איזה כמה אידיוטים שכתבו מאמר שגוי והרבה אידיוטים אחרים שהבינו אותו לא נכון והחליטו שמיקרוסופט הולכת לחסום משהו.

שום דבר לא ייחסם. פשוט לא יתחייבו לתמוך בהתקני חומרה חדשים במערכות ישנות. בדיוק כמו שהיה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הלפטופ (מסך מגע) מותקן לי 10 ועל הנייח 8.1 עם CLASIC SHELL. לא מצאתי פיצ'ר שממש עניין אותי ולכן לא טרחתי לעדכן את הנייח.

אפשר לבטל את העדכונים האוטומטיים דרך GROUP POLICY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

זה בולשיט. זה איזה כמה אידיוטים שכתבו מאמר שגוי והרבה אידיוטים אחרים שהבינו אותו לא נכון והחליטו שמיקרוסופט הולכת לחסום משהו.

שום דבר לא ייחסם. פשוט לא יתחייבו לתמוך בהתקני חומרה חדשים במערכות ישנות. בדיוק כמו שהיה בעבר.

QTTP, הייתי מציע שתבדוק טיפה יותר לעומק... לפי הכתבה מעכשיו אין יותר אפשרות *להפעיל* את Windows 7 או 8.1 Windows במעבדי או במעבדים מתקדמים יותר.

עכשיו נשאר לבדוק אם זה רציני או המצאה של עיתונאי דביל...

http://technewsrss.com/microsoft-abandons-old-windows-7-and-8-1-support-for-skylake-in-latest-forced-windows-10-upgrade-manoeuvre/

(פה כתוב שזה התגלה בבלוג של ושתאריך היעד הוא יולי 2017).

http://www.engadget.com/2016/01/16/windows-10-processor-support/

ציטוט: Microsoft has revealed that, from now on, newer processors from , and will require the current version of to get enterprise support

ובלי תמיכה ב-Enterprise שום בית חולים או תחנת משטרה לא יאשרו שימוש במחשב...

http://indianexpress.com/article/technology/tech-news-technology/microsoft-windows-10-will-be-the-only-os-supported-on-new-processors/

זה דווקא נראה אמיתי...

דפוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת הנקרא בנאדם.

ווינדוס לא תפסיק לעבוד פתאום כי החליטו. מה שכן יפסיק לעבוד (בעצם זה ימשיך לעבוד, אתה פשוט לא תקבל את זה) זה תמיכה עסקית במקרה שיש לך חומרה שלא כלולה בהסכם השימוש שהעסק שלך חותם עליו כשהוא מתחיל לעבוד עם .

כמו כל חברה הם רשאים להחליט עבור מי הם מספקים שירותי תמיכה ואם אתה לא עומד בדרישות שהם הציבו לך כדי לקבל שירות XYZ אתה לא תקבל את השירות הזה.

ולמען הסר ספק - מדובר בכתבה על תמיכה עסקית, לחברות, לא ללקוחות פרטיים. אתה כלקוח פרטי תמשיך לקבל את התמיכה המינימלית שהם נתנו עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...