נטפליקס זמין בישראל מהיום - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטפליקס זמין בישראל מהיום

Nemesis

Recommended Posts

ציטוט של Nemesis

האפליקציה רצה גם על . אם זה לא זמין לך בחנות עדיין, פשוט תוריד אותה דרך המחשב ותתקין ידנית.

אני יודע שהיא רצה על , לא התכוונתי לזה במה שכתבתי, התכוונתי לסטרימר שרץ על - יש לי נטפליקס גם בטלפונים של כל המשפחה וגם בטאבלט.

מה שאני מחפש זה סטרימר איכותי (מבחינת חומרה), נוח וידידותי למשתמש (ישמש את ההורים שלי) ושירוץ על או על .

מבחינת מחיר, משהו בסביבות ה500 ש"ח.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@omrij למה שהם לא יעבדו?

ראיתי את הROKU 3, נראה סביר לגמרי' "הבעיה" שלי איתו שהוא לא ווינדוס ולא (הבנתי שזו איזושהי גירסה מותאמת של לינוקס).

בדקתי גם אפשרות לרכוש כרומקאסט (הדגם החדש), הוא זול, פשוט ונוח (באופן יחסי) - הבעיה איתו שהשליטה בו לפי מה שהבנתי היא רק דרך הסמארטפון/טאבלט, חשבתי שעבור ההורים שלי יהיה נוח יותר עם שלט.

עוד מכשיר שבדקתי זה ה- NEO z64- של MINIX, למישהו יש ניסיון איתו? הבנתי שהוא משתדרג לווינדוס 10 ובחנות של יש את האפליקציה של נטפליקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התוצאות הראשונות בגוגל, הוא לא ממש עובד טוב עם בhd. אין לי נסיון עם זה אבל מקריאה קצרה, זה רלוונטי לרוב/כל הסטרימרים מבוססי הandroid. באופן כללי, kodi הוא גם לא בסיס טוב לnetflix.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בקודי המון בנוסף לנטפליקס, אבל בתור פלטפורמה להזרמה של תוכן שקיים על שרת האכסון בבית, לא הזרמה אונליין.

אין לי סבלנות לרדוף אחרי תוספים נשברים, מקורות לא עובדים, איכות מצ'וקמקת של חלק מהתכנים וקרטועים.

אני משתמש בקודי המון בנוסף לנטפליקס, אבל בתור פלטפורמה להזרמה של תוכן שקיים על שרת האכסון בבית, לא הזרמה אונליין.

אין לי סבלנות לרדוף אחרי תוספים נשברים, מקורות לא עובדים, איכות מצ'וקמקת של חלק מהתכנים וקרטועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אם הם יציעו תוכן עם תרגום\בעברית אז ויס יהיו באמת בבעיה.

הם כבר בבעיה, מכיוון שעכשיו נטפליקס לא הולכת למכור זכויות לאף סדרה יותר.

וכל עוד הם לא יתרגמו את הסדרות הללו, מי שבפועל נדפק אלה הצופים של הפלטפורמות הללו שלא יקבלו יותר סדרות מבית נטפליקס בשפה שנוחה להם.

אני משום מה לא מקבל כמעט תוכן HD, רק אחרי כמה ניסיונות אני מצליח לקבל תוכן באיכות HD במחשב. באנדרואיד בכלל אין מה לדבר, זה לא קרוב להציג בHD.

אבל דוגרי, אני מאוכזב מאוד. התוכן שמוצא לשוק הישראלי הוא ומיושן, מעט מאוד סדרות חדשות והרבה ישנים וסדרות ישנות.

אז מילא התוכן הדל וחוסר תמיכה בשפה המקומית, למה המנויים במחיר מלא כמו כולם? אם הייתי מקבל אותו התוכן ואותה האיכות כמו שמקבלים בארה"ב הייתי משלם את המחיר המלא בשמחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

ניסתי את קודי וממש לא הצלחתי להבין על מה ההתלהבות, אבל אולי פיספסתי משהו.

מה יש לפספס? זאת בסך הכל תוכנה לניהול מאגר מדיה. בדיוק כמו ה- Media Center של שמובנה בחלק מגירסאות מערכת ההפעלה (למרות שהם גנזו את הפרויקט הזה לאחרונה למיטב זכרוני), וכמו מערכות דומות אחרות כמו Media Portal / Plex וכו'.

המהות והשימוש העיקרי והראשוני שלה הוא ניהול של מאגר מדיה מקומי - סרטים, סדרות, ... כאשר במקום להסתכל על סיפריות וקבצים אתה מקבל סיפריה מסודרת שנוחה לניווט (לפי ז'אנרים, לפי תוכן שנצפה/לא נצפה, וכו') ומציגה את כל המידע על התוכן שנשאב אוטומטית מהאינטרנט (פרטים, תקציר, .. אפילו טריילרים מיוטיוב) וכו'.

בנוסף היא גם מאפשרת צפיה בטלוויזיה חיה (בישראל הכוונה היא לעידן פלוס) בשילוב דונגל dvb-t שעולה 5-10$ באיביי..

זה מין הסתם מיועד בראש ובראשונה למחשבי שיושבים בסלון, פחות למחשב הראשי שלך.

with that being said, יש לתוכנה גם מספר פלאגינים שמאפשרים של תוכן ב"צפיה ישירה" מכל מיני מקורות - זה נחמד אבל באופן טבעי עובד בצורה פחות חלקה, נשבר לעיתים לא נדירות (כי מדובר במקורות פיראטיים וכו'), ומקור לכאבי ראש וחוסר וודאות של זמינות התוכן...

משום מה בישראל רוב האנשים חושבים שצפיה ישירה זה פחות או יותר כל מה שקודי מיועד עבורו, הם חושבים שזה פופקורן-טיים. הם כמובן טועים, זה בסך הכל 2-3 פלאגינים שקיימים למערכת הזאת שהיעוד העיקרי שלה בכלל לא קשור לזה.

זה הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

מה יש לפספס? זאת בסך הכל תוכנה לניהול מאגר מדיה. בדיוק כמו ה- Media Center של שמובנה בחלק מגירסאות מערכת ההפעלה (למרות שהם גנזו את הפרויקט הזה לאחרונה למיטב זכרוני), וכמו מערכות דומות אחרות כמו Media Portal / Plex וכו'.

המהות והשימוש העיקרי והראשוני שלה הוא ניהול של מאגר מדיה מקומי - סרטים, סדרות, ... כאשר במקום להסתכל על סיפריות וקבצים אתה מקבל סיפריה מסודרת שנוחה לניווט (לפי ז'אנרים, לפי תוכן שנצפה/לא נצפה, וכו') ומציגה את כל המידע על התוכן שנשאב אוטומטית מהאינטרנט (פרטים, תקציר, .. אפילו טריילרים מיוטיוב) וכו'.

בנוסף היא גם מאפשרת צפיה בטלוויזיה חיה (בישראל הכוונה היא לעידן פלוס) בשילוב דונגל dvb-t שעולה 5-10$ באיביי..

זה מין הסתם מיועד בראש ובראשונה למחשבי שיושבים בסלון, פחות למחשב הראשי שלך.

with that being said, יש לתוכנה גם מספר פלאגינים שמאפשרים של תוכן ב"צפיה ישירה" מכל מיני מקורות - זה נחמד אבל באופן טבעי עובד בצורה פחות חלקה, נשבר לעיתים לא נדירות (כי מדובר במקורות פיראטיים וכו'), ומקור לכאבי ראש וחוסר וודאות של זמינות התוכן...

משום מה בישראל רוב האנשים חושבים שצפיה ישירה זה פחות או יותר כל מה שקודי מיועד עבורו, הם חושבים שזה פופקורן-טיים. הם כמובן טועים, זה בסך הכל 2-3 פלאגינים שקיימים למערכת הזאת שהיעוד העיקרי שלה בכלל לא קשור לזה.

זה הכל...

זה לא משנה למה קודי מיועד, אבל הישראלים מתלהבים מהפיצ'ר של הצפייה ישירה בחינם כאילו יש איזה בשורה חדשה או שזה ממש טוב, כשבפועל לפי דעתי זה די עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים.

יש לי פלאגין ל-trakt.tv לקודי שמסתנכרן עם pulsar. אני יכול בקלות לבחור את הפרק האחרון של כל סדרה שאני רוצה, לצפות בה ולסמן שצפיתי בה, כך שהיא תעלם מהרשימה. זה עובד 90% כמו נטפליקס.

לגבי , אותו דבר, פלאגין של yts והופה - יש לך קיר של חדשים שמתעדכן כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...