נטפליקס זמין בישראל מהיום - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטפליקס זמין בישראל מהיום

Nemesis

Recommended Posts

תרגום בטוח אין.

לגבי תוכן לא יודע. יש לי את החבילה הרגילה, אין לי אף מכשיר אז לא טרחתי לשדרג את המנוי.

תרגום בטוח אין.

לגבי תוכן לא יודע. יש לי את החבילה הרגילה, אין לי אף מכשיר אז לא טרחתי לשדרג את המנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומשום מה, כל התוכן שניסיתי מנגן ברזולוציה נמוכה מאוד.

בהגדרות הניגון מוגדר high.

ומשום מה, כל התוכן שניסיתי מנגן ברזולוציה נמוכה מאוד.

בהגדרות הניגון מוגדר high.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי התוכן התחיל בניגון באיכות נמוכה אבל אחרי כמה פעמים ששיחקתי עם הסרטים/סדרות, זה הסתדר ועבר לנגן בHD.

למישהו יש המלצה לסטרימר איכותי, נוח וידידותי למשתמש שמגיע/מריץ את האפקליציה של נטפליקס? זה מיועד להורים שלי, לא לי.

מחפש סטרימר איכותי, נוח, שלט טוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדכ אם הקו קצת עמוס הוא מתחיל באיכות יותר נמוכה. אם אני אצלי מישהו עם חיבור קצת פחות טוב, בדכ מתחיל באיכות נמוכה, ולאחר חצי דקה - דקה מתייצב על תמונה טובה. עם הקו בבית, ובמיוחד בלי ה הוא מתחיל באיכות טובה מאוד.

לגבי מכשיר, אם אתה מסתפק בתוכן הישראלי כרומקאסט עושה עבודה מעולה ונשלט על ידי כל טלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של XTZ-Mike

דווקא התוכן שכרגע פתוח לישראל קצת חסר.... יש משהו מומלץ שאולי גם רץ על אנדרואיד? אם כן אז יש לי שירוץ עליו (וגם על ...)

האפליקציה רצה גם על . אם זה לא זמין לך בחנות עדיין, פשוט תוריד אותה דרך המחשב ותתקין ידנית.

ציטוט של XTZ-Mike

דווקא התוכן שכרגע פתוח לישראל קצת חסר.... יש משהו מומלץ שאולי גם רץ על אנדרואיד? אם כן אז יש לי שירוץ עליו (וגם על ...)

האפליקציה רצה גם על . אם זה לא זמין לך בחנות עדיין, פשוט תוריד אותה דרך המחשב ותתקין ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עובד בHD גם במחשב וגם באפליקציה. פשוט צריך לחכות כמה שניות עד שזה טוען ואז מאיכות רגילה הוא מגיע לHD.

מה שמאכזב אבל זה שחסר מלא תכנים. אין בית הקלפים ואת העונה השלישית של כתום זה השחור החדש לדוגמה. מה שכן נחמד שיש סדרות חדשות כמו ג'סיקה ג'ונס. כנראה שנצטרך להמתין עוד קצת זמן עד שיגיעו תכנים נוספים.

לגבי התרגום לדעתי זה ייקח יותר זמן. הם בטח ירצו לראות שיש ביקוש מספיק גדול לשירות לפני שהם יתחילו לתרגם לעיברית. בכל מקרה יש חודש ניסיון חינם.

אצלי עובד בHD גם במחשב וגם באפליקציה. פשוט צריך לחכות כמה שניות עד שזה טוען ואז מאיכות רגילה הוא מגיע לHD.

מה שמאכזב אבל זה שחסר מלא תכנים. אין בית הקלפים ואת העונה השלישית של כתום זה השחור החדש לדוגמה. מה שכן נחמד שיש סדרות חדשות כמו ג'סיקה ג'ונס. כנראה שנצטרך להמתין עוד קצת זמן עד שיגיעו תכנים נוספים.

לגבי התרגום לדעתי זה ייקח יותר זמן. הם בטח ירצו לראות שיש ביקוש מספיק גדול לשירות לפני שהם יתחילו לתרגם לעיברית. בכל מקרה יש חודש ניסיון חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...