מיקום לקובץ שכל המשתמשים יכולים לערוך ועוד בעיה מוזרה - C# - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקום לקובץ שכל המשתמשים יכולים לערוך ועוד בעיה מוזרה - C#

eido300

Recommended Posts

בניתי תוכנה שאמורה להפתח אצל כל המשתמשים ושאצל כולם היא תעלה את אותם הנתונים, אז כתבתי אותה שתקרא מהתיקייה של התוכנה בprogrem files וכן תכתוב לשם במידת הצורך, הבעיה היא שלא כל המשתמשים יכולים לכתוב לשם, אז איפה אפשר לשים קובץ כך שכולם יוכלו לקרוא/לכתוב ל/משם?

ויש בעיה מוזרה, כשאני שומר את הנתונים (קלט חדש) בתוכנה ממשתמש שלא רשאי לכתוב לכונן C (לא מנהל) איכשהו הוא שומר את הנתונים במקום לא ידוע וכל פעם שאני מעלה את התוכנה אצל אותו משתמש הוא מעלה עם השינויים, אני בודק בקובץ המקורי שבו הנתונים אמורים להישמר - אין שום שינוי, וכן אם אני מעלה את התוכנה ממשתמש אחר הוא לא מעלה את השינויים, וזה גורם לבעיות בתוכנה, איך פותרים את זה?

העלתי את כל התיקייה של הפרוייקט, אבל הפונקציה בעייתית לדעתי זו הפונקצייה SaveInFile();

תודה.birthday to mail1.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב רק שפתאום הוא כותב לי שגיאה (Error    1    An error occurred while signing: Failed to sign bin\Debug\app.publish\birthday to mail1.exe. SignTool Error: No certificates were found that met all the given criteria.    birthday to mail1)

מה זה אמור להיות??

זה קורה גם בעוד 2 פרוייקטים שונים (אותו פרוייקט, פשוט קובץ שונה) ששמרתי בתור גיבוי... ואותם כמובן לא שיניתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...