משחקים קלים, פיתוח וכו' עם דגש על איכות החומרים, אין תקציב מוגדר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים קלים, פיתוח וכו' עם דגש על איכות החומרים, אין תקציב מוגדר

danielzy

Recommended Posts

שלום חברים

אני שוקל לקנות מחשב נייח (אין צורך בציוד היקפי משום סוג) חדש.

השימושים שלי הם בעיקר משחקים קלים (League of Legends וכו'), פיתוח Visual Studiu, PyCharm (התוכנות האלו זוללות זיכרון) צפיה בסרטים מדי פעם וכו'

רזולוציית המסך הינה 1920x1080.

הדגש העיקר שלי הוא איכות החומרים ושקט המערכת. אני לא רוצה ששום דבר ירשרש לי שם, לא רוצה לדעת שהמחשב פועל בחדר. לא רוצה שהמחשב יחמם לי את החדר כמו תנור.

חשוב לי מאוד מארז עם סידור כבלים נוח, רצוי שיהיה שחור מבפנים אם כי לא קריטי.

חשוב לי שהמערכת לא תזלול חשמל. כשמשהו זולל חשמל הוא בד"כ מתחמם בהתאם - ואני לא רוצה את זה.

אם יש אפשרות לספק כח מודולרי - עדיף.

אין צורך ביותר מ 250 ג'יגה .

מאוד מעדיף 16 ג'יגה ראם - בשני סטיקים ולא ארבעה.

אין לי בעיה לקנות כרטיס מסך יד שניה, הבנתי שזו נקודה גרועה לקנות כרטיס מסך חדש.

ברור שאני מעדיף להוציא כמה שפחות, אבל חשוב לי יותר שהדרישות שכתבתי יענו, בגלל זה התקציב פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה פתוח התקציב? (4? 5? 6? 7? יותר? אפשר לחרוג באיזה 100-200 ש"ח או שתעדיף לחסוך?)

עד כמה אתה מעוניין להשקיע במארז? (ישפיע על רמת השקט של המערכת)

אתה צופה OC בעתידו של המחשב?

תושבת 1150 הישנה או 1151 החדשה? (הישנה תהיה לך יותר זולה במעט והחדשה תתן ביצועים מעט גבוהים יותר וניצול טוב יותר של חשמל)

לכוון לכיוון i5 או i7? (נאמר פה בעבר בפורום שמעבדים חזקים מועילים לפיתוח תוכנה)

מוכן להשקיע במאווררים של NOCTUA? הם מאוד שקטים, איכותיים, יעילים ואפקטיביים (אבל כמו שבטח כבר ניחשת גם מאוד יקרים)

אני מבין שאין צורך בהמון נפח אחסון, אבל אני מאוד מציע להוסיף HDD ולא רק ולהשתמש ב- רק עבור מערכת ההפעלה והתוכנות שאתה עובד איתם בתדירות גבוהה ולהשתמש ב- HDD עבור אחסון זה יאריך את אורך החיים של ה- . (הסברתי כבר מלא פעמים פה בפורום ואין לי כוח להסביר שוב...)

זהו בגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אצטרך HDD בעתיד, אוסיף אין פה בעיה.

התקציב פתוח אבל מעדיף לא לעבור את ה (גם אין צורך לדעתי)

לא הולך להתעסק עם OC. מארז וספק כח איכותיים זה משהו שחשוב לי, לכן להשקיע.

כן, להשקיע במאווררים, עד כמה שצריך (מארז איכותי אמור להגיע עם מאווררים טובים בהתאם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...