מחפש מישהו שיבצע OC במחשב שלי (בתשלום) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מישהו שיבצע OC במחשב שלי (בתשלום)

Sh_Dor_Lq

Recommended Posts

שלום לכולם

שמי דור, אני גר בפתח תקווה, בן 22 ואני מחפש מישהו בעל ניסיון ומבין עניין בOC שיבצע במחשב שלי למעבד ולכרטיס מסך בתשלום.

איני מעוניין לנסות לבד, קראתי מדריכים, ראיתי סרטונים, אך עדיין אני חושב שאין לי את הביטחון והידע הדרוש ואיני מוכן לסכן את חומרת המחשב שלי כשאני במצב הזה, ולכן אני מוכן לשלם לאדם שיגיע ויעזור לי עם זה.

חומרת המחשב היא:

מעבד - I7 4770K

קירור נוזלי למעבד - Hydro H55

לוח אם - MSI Z87-G45 Gaming

כרטיס מסך - MSI Gaming

זיכרונות: 4GBX2 Crusial Ballistix Elite

ספק כוח: Seasonic 750W +80 GOLD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד מסכן משהו כשאתה עושה OC. היום OC הוא כ"כ קל לעומת פעם שזו לא בעיה לבצע OC סולידי ללא כל ידע...

תשובות בסוג זה אני מכיר אך בכל מקרה העדיף עזרה ממישהו שכבר עשה OC בעבר. אולי אתה מעוניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משהו שיש לי זמן אליו. למה שלא תנסה ללכת לפלונטר (לדוגמא)? המטרה שלך היא ללמוד ממשהו או רק שימהירו לך את המערכת?

אני מעוניין גם ללמוד על התהליך. חבל מאוד שאינך יכול להגיע :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיתי לחלוטין. השאלה אם אפשר לעשות זאת אחרי הקניה.

בכל מקרה אתה לא חושב שעדיף שמישהו יבוא לתת לי הסבר ויעשה לי OC התחלתי מאשר לחפש איזה ביטוח ואז להסתבך השירות שיודעים לתת במדינה שלנו?

הסיכוי שהמעבד ימות מOC הוא די נמוך. אני התעללתי בכ"כ הרבה ועוד לא התפגר לי מעבד כתוצאה ישירה של OC

בכל מקרה אני לא רוצה לקחת סיכון ואני מעוניין ללמוד ממישהו בעל ניסיון וכנראה שאתה אחד כזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

No pain no gain, ברצינות

המהרה זה נטו ניסיון, צריך להבין את העקרונות וזהו. אנחנו לא מדברים על המהרות קיצוניות שמצריכות ידע נרחב יותר.

אם מישהו יעשה לך את העבודה ואתה תצפה אתה תבין ותלמד הרבה פחות מאשר שאתה תבצע את התהליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

No pain no gain, ברצינות

המהרה זה נטו ניסיון, צריך להבין את העקרונות וזהו. אנחנו לא מדברים על המהרות קיצוניות שמצריכות ידע נרחב יותר.

אם מישהו יעשה לך את העבודה ואתה תצפה אתה תבין ותלמד הרבה פחות מאשר שאתה תבצע את התהליך.

אני אסביר את עצמי בצורה יותר מדויקת. אני כבר עשיתי שיעורי בית אך בגלל הסיכון הקיים איני רוצה לעשות זאת לבד ואני מוכן לשלם לאותו אדם שיגיע ויבצע OC במחשב שלי. כמובן שאני אדרוש מאותו אדם פירוט על כל התהליך בכדי שיהיה לי יותר ידע מעשי ואת הביטחון בכדי להסתדר לבד כבר בפעם הבאה.

יש לי ידע ואני מתמצא מאוד במה שקשור למחשבים ככה שלהסביר לי לא יהיה מסובך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה והאתר הזה נועד בשביל לעזור, לקצר תדרכים ולהגיד שמישהו יגיע לעשות לי זה לא הרוח פה.

קראת ? עיינת ? למדת ? אז תתחיל בעצמך, אם תתיקל בבעיות או בשאלות לפני שאל כאן, אנחנו פה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה והאתר הזה נועד בשביל לעזור, לקצר תדרכים ולהגיד שמישהו יגיע לעשות לי זה לא הרוח פה.

קראת ? עיינת ? למדת ? אז תתחיל בעצמך, אם תתיקל בבעיות או בשאלות לפני שאל כאן, אנחנו פה בשביל זה.

קראתי, עיינתי, למדתי ובכל זאת אם יקרה נזק בלתי הפיך (זה הסיכון בOC וזה הפורום המתאים), יהיה מאוחר מידי לשאול שאלות ולכן אני לא רוצה לתת לזה צ'אנס.

מובן לי מאוד שהפורום אינו יכול לתת למשהו כזה להתנהל בצורה הזו כך שאיני מצפה לכך ואני אפילו שמח על כך שיש כאן השגחה על מקרים כאלו.

שרשור זה נפתח מתוך יאוש והיאוש כנראה עוד ימשיך =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...