כיצד לבנות רמקולים גדולים בעצמך + תמונות ומידע - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד לבנות רמקולים גדולים בעצמך + תמונות ומידע

g_man

Recommended Posts

יש כאלה שצריכים יותר מרמקולים של אוטו כדי להנות ממוסיקה אמיתית, ואני אחד מהם.

אבל לא הייתי מרחיק ללכת כדי לכנות את עצמי אודיופיל.

ג'ימן- עזוב אין לי כוח להתווכח איתך, בהצלחה בפרויקט ואני באמת מקווה שתשמע טוב. למרות שאני ממש ממליץ לך לקנות אלמנטים של רמקולים רגילים ולא של אוטו, כי רמת המגנוט בכל אחד מהם גבוהה מאוד והם יפריעו אחד לשני באותה קופסא.

היום המינימום מחיר לסט רמקולים 5.1 הוא 200$ בערך. להכי פשוטים וגרועים. הרמקולים האלה לוקחים כל מערכת רמקולים למחשב עד למחיר הכפול (400$) וזה מוכח.

למה צריך כל כך הרבה רמקולים?

רוב המוסיקה עדיף לשמוע בסטריאו, אבל יש דיסקים מסוימים (אניגמה, מוסיקת שבטים, פסיכודלית) שממש כיף לשמוע מ-5 רמקולים היקפים ועוד סאב.

ואז מגיע הקטע של הסרטים, לראות בסטריאו? זה כבר באמת לא כיף ולא קטע.

בכל מקרה בהצלחה לכל הבונים למינהם- ואל תשכחו לחשב את כל הגורמים!

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אנסה להסביר עוד פעם: אין הרמקולים החדשים שמיועדים לרכב! פשוט אין נקודה. כל הרמקולים הם מיועדים לשימוש ביתי.

ואני אחזור ואומר שבונים לפי הצורך ולפי הכסף שיש לך להשקיע. במה שאני יכול להשקיע אפשר לקנות חצי קילו של עגבניות וגזר רקוב. בגלל זה אני בונה. והרבה כי זה עדיף על זוג גדולים לא tunedup. אלה הם מתוכננים. חוץ מיזה זה כיף לראות די.וי.די ומאוד נחמד לשחק. גם נחמד סתם למשוע מוסיקה. יותר טוב מרמקולים 1000pmpo תסכים איתי.

הא וקבלתי היום אמלפייר חדש. הם לא עובד אבל אני מקווה שהוא יתוקנן וישולב בסט.

המבחן האמיתי זה איך זה ישמע בסופו של דבר. יכול להיות שזה יהיה טוב ויכול להיות שלא ממש טוב. אני מקווה לטוב ביותר.

אם זה מעניין מישהו אני יכול להכין מן כתבה כזאת שכולם יכולו לקרוא ולהבין איך מגיעים לקטע הזה בכלל עם הרבה הסברים ושטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, פשוט לא הבנתי אותך נכון, אני מקווה שתכננת את הקרוס אובר נכון ומדויק בשביל להפיק את הצליל כמו שצריך.

והדבר הכי חשוב זה לאו דווקא איך זה יוצא בסוף, אלא עד כמה אתה מרוצה מהתוצאה הסופית.

עכשיו הערה נוספת בקשר לפרויקט שלך ואני מצטער מראש שאני מבאס.

אם אתה משתמש ביותר ממגבר אחד בכדי להגביר רמקולים שמקבלים מידע מאותו מקור מוסיקה,

אתה צריך לחבר לכל מגבר מד וואטים, שכל המגברים ישלחו לכל הרמקולים אותה כמות וואטים בדיוק, ושכל יהיה באותו מרחק המדויק כמו שאר הרמקולים מפינת ההאזנה למוסיקה.

במידה ולא תעשה את זה, יצא לך צליל מעורבב ולא איכותי ויכלול בתוכו הד נוראי.

לכן מומלץ להשתמש באותו מגבר עבור כל הרמקולים ולא בכמה מגברים נפרדים, אם אתה רוצה להפיק צליל נקי ויפה לפחות.

וכן אני הבנתי שאין לך תקציב, אז בנתיים תבנה 2 גדולים, או 4 במידה ויש לך חיבור ל-4 רמקולים באמפיפלייר, ותהנה יותר.

עוד דבר, מניסיון- אל תבנה שבו יש שתי אלמנטים זהים ("כדי להגביר את איכות הצליל"), זה רק הורס אותו ומערבל עקב רמת המגנוט שזהה בגלל התדרים השווים.

לעומת זאת אתה יכול לקנות וופר של 100 הרץ ומטה

ו-100 הרץ ומעלה ולהתקין את שניהם באותו , וזה ישמע כל כך יפה שזה מדהים.

א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני גם למדתי מהטעות של לא לשים 2 חזקים באותה תיבה.

אין את זה בפרוייקט.

בקשר למגבר מה שקבלתי היום תומך ב4 יציאות אז אם הוא יסתדר אז אני פשוט אשים אותו (זה מהחדשים יותר של AKAI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...